Pestisori, La Multi Ani! (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Muuulti Aaani Traiascaaaa,Muuulti Aaaani Traiascaaa!!!!Laaaaa Muuuulti Aaaaniii!!!Zile senineee si feeericireee,sanatateee si implinireee pentru sarbatoritii nostri de azi Dana,Mihai si Andrei!!!



nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna multam de poze,imi place si ciocul si mustata dar si cum e dupa baie.Si ce semeni tu cu sora ta .Si salutam inrudirea ,da,da sunt cobe de fel.Zau ca viu la nunta ori la Iasi,ori la Bucuresti.
Cuscra doar nu or face nunta la Spania colo sa ca...de,noi pe acilea suntem inruditi,increnguiti si tre sa fim prezentiSi daca intri pe mess da un bip si mie,poate ai chef de un umarSi mai dam si inca si inzecestei,insutestei.Auzi,dar stai ca te sun.
Cryna revenind la tine,sa beti un ceai fierbinte,sa luati ceva sa nu care umva sa va prinda raceala.Multam de ganduri!
Revin.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada

Cryna multam de poze,imi place si ciocul si mustata dar si cum e dupa baie.Si ce semeni tu cu sora ta .Si salutam inrudirea ,da,da sunt cobe de fel.Zau ca viu la nunta ori la Iasi,ori la Bucuresti.
Cuscra doar nu or face nunta la Spania colo sa ca...de,noi pe acilea suntem inruditi,increnguiti si tre sa fim prezentiSi daca intri pe mess da un bip si mie,poate ai chef de un umarSi mai dam si inca si inzecestei,insutestei.Auzi,dar stai ca te sun.
Cryna revenind la tine,sa beti un ceai fierbinte,sa luati ceva sa nu care umva sa va prinda raceala.Multam de ganduri!
Revin.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Vezi ca nr ala cu 0723 e al sotului....al meu e celalt cu 0722

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cristiana intru o tarica mai tarziu sa vad noutatile.Si ai auzit ce zise Cryna ?Maine dezmat!!!!Nu mai mananc nimic in seara asta,pana maine seara cand ma intorc acasa rabd,sa iesiti la interval
Ely sanatate multa,multa!Sa treaca repede sa sarbatoriti in week-end.
Noi nimic nou de raportat,maine si poimaine cred ca sar scoala,poate sambata sa merg.
,intru mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nu functioneaza Youtube-ul la mine ... nu stiu ce are ... ramane pa maine dedicatiunea Baby . Caut maine... poate isi revine ...

Nicoll, multam de complimente . Hi, hi... si asta e doar sora cea mai mare, cu care seman mai putin ... cu cea mica seman si mai si ... zici ca suntem gemene ... ne confunda lumea uneori, daca nu-s atenti , desi e diferenta de 4 ani intre noi (io si sor-mea mai mica)... in fine, ...
Speram sa nu racim dupa "escapada" de azi dupa-amiaza... multam de sfat .

Ely, multa sanatate la toti strumfii si picii raciti . Asteptam pozicile ... .

la toate sirenetele si o seara placuta sa aveti ! Poate mai revin mai tarziu... &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si tot io... cu o "rectificare/constatare" ... deci, avand in vedere ca, io m-am ingrasat destuuulll , acum n-ar mai trebui sa ne confunde lumea , pe mine si soru-mea cea mica... ca na, nu mai "dam" drept gemene... e diferenta saritoare-n ochi ... si, poate amu, m-am "aruncat" cu asemanarea la sor-mea cea mare, intr-un fel... desi, tot io is cea mai grasa ... mno, din cea mai slaba, in tinerete, am ajuns cea mai grasa dintre surori, la batranete ... eh, ...

Gata. Dispar pe seara asta... ma duc la masa ... p-orma oleaca de ... si p-orma nani ... asa ca, va zic de pe amu: noapte buna si vise placute ! Pe maine.



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

CRYNA ai o frumusete de copil .. sa-ti traiasca sanatos , multumim pentru pozici

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna imi amintesc ca ne-ai povestit ca va confundau profii.Sti si eu am cam pierdut lupta cu kg,asa ca merg pe ideea grasa si ...frumoasa,sa ai seara buna!
Dana
Si noi mergem la tv,nu stiu daca mai apar,dar maine sunt la "datorie",sunt pusa pe facut paguba.
Va pe toate!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

multumesc pestisori dragi pentru urari , la fel va doresc si eu voua

nicoll io-s disperata cu grasimile , nu ma pot obisnui cu ideea ce-o ziceai tu "grasa si frumoasa" deloc .... sunt in depresii chiar pe tema asta

de ieri ce sa va povestesc , din pacate nu ma mai chefui de ceva ani , mai bine zis dupa ce am trecut de 30 pentru mine nu mai e motiv de bucurie ziua mea

o zi buna va doresc , nu va iau pe rand ca nu-s in toate apele da voi stiti ca-s cu voi da ???

La multi ani !!!!!!!!!!!! marami
La multi ani !!!!!!!!!!!! cryna

multa sanatate, noroc, numai bucurii si fericire .... va pup cu drag

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

La multi ani Cryna!
LA multi ani Marami!
Sa fiti sanatoase , linistite si norocoase!

Mergi la inceput