AM NEVOIE DE AJUTOR!!!!![bang]

AM NEVOIE DE AJUTOR!!!!![bang] | Autor: alice@nicky

Link direct la acest mesaj



VA ROG AJUTATI-MA!!!!!!!
BEBE DE 10 LUNI TOT SE LOVESTE PESTE CAPUSOR CU PALMUTELE!
NU MAI STIU CE SA MAI INCERC!
AM INCERCAT, VORBITUL CU EL, SA IL IGNOR, SA IL CERT, SA II CAUT PREOCUPARE ---- NIMIC
VA ROG MAI DATI-MI IDEI, SUNT IN PANA!
VA IMPLOR AJUTATI-NE!
MULTUMIM

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

eu zic sa il lasi in pace.poate ca tocmai a descoperit ca poate face acest lucru si i se pare interesant. cand se va plictisi sunt sigura ca isi va gasi alta preocupare.te pup!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

lasa-l in pace! ii va trece. nu e primul copil care face asta.
baiatul meu pe la 6 luni se tot tragea de urechi si-si dadea palme peste ele. descoperise ca are ceva acolo si nu putea sa vada ce. dupa cateva zile, si-a gasit alta distractie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hera01 spune:

Asa si la noi , 8 luni si se trage de urechi, par si se scarpina dupa cap ,daca are o jucarica in mana asi articuleaza si cate una in freza , nu-ti fa griji,tbe numai sa-si de-a una mai tare si sa se loveasca singur si se opreste.....ptr un timp, dupa care incepe distractia din nou.
Am incercat sa-i pun niste sosetute peste maini si era ok dar nici nu pot sa-l las asa toata ziua.Eu nu-mi fac griji, inca.
Cred ca este doar o faza si ca o sa dispara de la sine, si daca nu..... o sa-i pun o casca de biciclist pana trece(faza).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

Si al meu se mai articula singur. Mai nasol a fost cand si-a descoperit penisul.

Mergi la inceput