Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

sa ne numaram binecuvantarile (2)

(20 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 21

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Da Gabi, insa eu niciodata nu voi uita cand tu si Mercedes - tot acivista DC - ne-ati scos pe mine si pe Giulia indasiti
Tin minte exact cum ma simteam: pluteam, totul parea asa de ireal, incercam sa zambesc si nu-mi reusea si vroiam sa va multumesc ca m-ati luat cu voi, nu retin daca vi-am zis, dar va spun acum, multumesc

edit:era in toamna lui 2007 si era frig.

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Editat de - szivarvany on 13/03/2010 18:57:53
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
atunci cand am mers la Real? Chiar a fost o iesire faina Off, vremuri frumoase, cand aveam numai un scolar... insa de atunci cantitate dubla la lectii, ghiozdane, rechizite, compuneri si probleme de matematica la care io-s foarte buna (cel putin asa cred) juniorul ar fi bun dar e lenes, junioara e silitoare, dar nu prea se impaca cu matematica

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert
Mergi la inceput

kariguld

6360 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kariguld un Mesaj Privat
hallo

conchita, cum iti merge? o muschetara!

o saptamana excelenta va doresc, soare si multe, multe raze fierbinti!

Morgano,.

ALEX, operatie pe cord!

BAZAR UNIC!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

M-am nascut pentru succes!

Mergi la inceput
ciarli
ciarli

385 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ciarli Adauga semn de carte la raspuns Trimite ciarli un Mesaj Privat
Fetelor, eu va consider pe voi grupul meu de suport si va multumesc ca existati.

In alta ordine de idei, asa sunt de intoarsa de moartea lui Carmen, am aflat ca eradin frupul meu de FIV-oase. Ce tragedie ingrozitoare sa lupti si sa reusesti sa ai doua minuni de copii si stresul (!!!) sa te ia de langa ei prematur. Eu ma tot straduiesc de ceva vreme sa imi reorganizez cumva existenta, astfel incat sa am un minim necesar (financiar) si sa reusesc sa ma bucur de papusile mele mai mult. Sa fiu mai calma si mai blanda cu ele. Tragedia acestei fete asa m-a pus pe ganduri.

Happy, esti foarte tare!!

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia
Mergi la inceput
casandra
casandra

3088 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite casandra un Mesaj Privat
Ce s-a intamplat cu Carmen?
Puteti sa imi dati si mie un link?
Mergi la inceput

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149815
Cassandra

Mergi la inceput
casandra
casandra

3088 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite casandra un Mesaj Privat
Dumnezeu s-o odihneasca!
Groaznic, m-a luat cu fiori.
Mergi la inceput

23966 Mesaje
Acu` 2 ore un coleg s-a spanzurat. Aici in curtea firmei. Nu mai putea de durere ... l-a parasit sotia.
El nu a mai gasit nicio binecuvantare.
Nu stiu unde sa scriu asa ca scriu aici.
Cine spune ca divortezi usor ... nu pot scrie aici "epitelele".

Mergi la inceput

Happy_in_TO

1347 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happy_in_TO un Mesaj Privat
In seara asta o sa le dau o extra lunga imbratisare fetelor mele. Si va dau si voua imbratisari strinse.
Mergi la inceput

Happy_in_TO

1347 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happy_in_TO un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui casandra

Happy, bravo!
Ce asigurare plateste psihologul? Tot cea de la servici?

Casandra, cind am trecut atunci prin perioada aia cind viata mea s-a transformat total, m-am gindit sa o fac cum trebuie, sa cer ajutor unde trebuie, sa ma agat de ceva pozititv. Am fost la doctorul de familie si i-am cerut trimitere la psiholog. Daca ai trimitere de la doctorul de familie, toata consultatia si toate vizitele sint acoperite de OHIP, banuiesc ca si la voi este la fel. Intereseaza-te la doctorul de familie daca vrei sa incepi. Eu mi-am ales o psiholoaga romanca pentru ca m-am gindit ca ma intelege mai bine, inetelege viata mea dinainte, traditiile, conceptiile, structura.

Mergi la inceput
Pag. din 21 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com