sa ne numaram binecuvantarile (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Multa sanatate, Conchita. Ma bucur ca acum esti bine.


allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

conchita

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Conchita, multa sanatate... nu-mi dau seama ce s-a intamplat, dar cu siguranta voi afla mai incolo.
Morgano, daca esti deschisa si intalnirilor face to face, eu sint deschisa . Si sint o buna ascultatoare
Sint destul de stresata in ultima vreme, ceva analize la baiat au iesit proaste... si sint o panicoasa de felul meu... sper sa fie bine pana la urma.
Salut fiecare mamica minunata de aici

Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Conchita sanatate multa!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Conchita, sanatate multa si refacere rapida!

Ai grija de tine, odihneste-te mult si ia-o mai incet cu toate, ca sa te poti reface rapid. Nu stiu despre ce este vorba, dar ai scris ca ai stat in spital cu perfuzii si am inteles ca ai trecut prin ceva grav.

Mie cu cine imi faci lipeala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Conchita, get well rapidos



Your heart is my piñata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

sunteti extraordinare, multumesc din suflet. asta da, binecuvantare, sa am atatea prietene absolut deosebite si exceptionale.

sunt ok, imi revin incet-incet, dar tot nu ma invat minte, tot la temperatura maxima tre sa fie totul! nush ce naiba am, or fi genele?

sa va anunt ca avem si-un nume, noi astea minoritarele? si anume Generatia EX. citesc acum o carte cu titlul asta. nu ma pot aduna de pe jos de-atata ras, v-o recomand la superlativ. e scrisa de Karen Karbo.

abdominabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Conchita,
lipeste-ti o poza cu Sonia pe retina ca sa nu uiti sa dai focul mai mic



www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Conchita, nu te lasa. Noi suntem aici si te asteptam cu sufletul la gura Hai ca te-am pupat si parca nu mai ai febra asa de mare.
Ti-as trimite ceva sanatate, dar mi-e ca-mi ratacesc astia mailu.

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmonna spune:

Multa sanatate, Conchita. Orice ar fi, sper sa treaca repede.

Imi pare rau ca Morgano nu mai poate scrie la fel de des ca inainte. Si asta tocmai acum cand are mai mare nevoie sa se descarce sau sa ceara sfaturi !

Acum 4 ani cand m-am mutat in blocul in care locuiesc, aveam la etajul 2 niste vecini: ea, draguta, finuta, dar vesnic trista, el genul mitocan si arogant, dar excesiv de politicos (cu mine). Ea nici nu-mi raspundea la buna ziua. Se mutase o divortata in bloc, pericol mare
In ianuarie au divortat. El a disparut din peisaj, ea imi zambeste, a devenit foarte prietenoasa si ma saluta prima Cred ca o sa bem in curand o cafea impreuna.

Mergi la inceput