sa ne numaram binecuvantarile (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

cuvinte care nu merita uitate, de la o alta pasare phoenix. fara alte cuvinte, pentru voi toate.






abdominabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

conchita multa sanatate si ai mare grija de tine (te-am citit dar mi-a fost rusine sa dau buzna acolo). daca pot fi de vreun ajutor, dorm iepureste cu blackberry langa mine. daca scrii un cuvant pe mail, aud vibratiile si pot sa te sustin cu o vorba buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

conchita multa sanatate! nu stiu unde sa caut sa vad ce e cu voi, sper sa fiti amindoua bine si sa nu fie ceva grav.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo www.youtube.com/watch?v=ULmPKIoDDDA&feature=related" target="_blank">pe tarimul nostru de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

ymca, I luv u! sunt ok, chiar foarte ok, multumesc. desi slabita la culme, in repaus total cu laptopul, cartile si telecomanda langa mine. mai motai, mai citesc, iar mai adorm, rontai cate ceva, mai adorm iarasi la un film (obligatoriu comedie). eniuei, experienta asta mi-a reamintit, pentru a milioana oara, ce este mai important in viata mea. stiam deja, dar era undeva in spatele hipotalamusului, ca prioritatile practice erau de fapt lucrurile marginale. mi-am facut prieteni prin spital si fusei si matchmaker intre o doamna in halat alb si-un prieten foarte bun. l-am sunat cand imi bagau aia perfuzii sa-i zic ca i-am gasit soulmate-ul, revin io cu amanunte dupa ce se termina perforarile. reactia a fost ca sunt silly, am admis ca sunt, eu si pe death bed ma gandesc tot la fericirea altora. el mi-a zis ca ba tu esti soulmate'ul meu si io pe tine i love you. corect, dara soulmate'ul platonic e doar jumate din deal, iar io i l-am gasit pe-ala adevaratu'. poate nu se potrivesc astia doi (desi eu creca-s facuti unul pentru altul!), sa vezi ce pierd io doi prieteni la foc automat. o sa dau vina pe nitroglicerina si morfina. tot pe astea dau vina si-acum daca vi se pare ca delirez.

morala e ca viata e frumoasa foc asa simpla cum e, doar noi o complicam. si daca dragoste nu e, nimic nu e. maine o sa ma simt mai bine precis, si probabil o sa adaug la lista asta si cariera, banii, calatoriile in cosmos, hainele frumoase, scoli bune pentru copila, AP, economie sanatoasa, politicieni angelizati,bla bla blaaaa...

abdominabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

conchita, multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

conchita, sanatate multa, eu am stiut unde sa caut si m-ai cam ingrijorat.
grija mare

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Multa sanatate, Conchita. Ai grija de tine, odihna si muulta relaxare.

Si eu stau mai deoparte de forum o vreme, din motive personale si de citit altii ce scriu :)

Nu mi-e prea bine, tot ies la iveala magarii si datorii peste tot, sunt la capatul nervilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

conchita, sanatate multa.....io am picat ca musca in miere, dar nu-i bai ca nu stiu eu ce si cum.

ALEX, operatie pe cord!

BAZAR UNIC!!!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Conchita, multa sanatate! Si o melodie, preferata mea, despre o matchmaker:



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Conchi, sanatati la tine

Morgano ... cand ai kef sa te descarci, suntem aici

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput