Cresterea prepelitelor (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ITALYanu spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihain2010

Ptr. gabriela42: Multumesc pentru increderea acordata. Problema e ca si eu sunt la prima promotie de pui (a doua e in incubator). Oricum daca te pot ajuta cu ceva e ok. Cred ca am activat pm. Daca nu adresa mea e mihai_n05@yahoo.com.

Succesuri!!!


Sal mihain2010! Am observat ca esti din Suceava, si m-ar interesa daca o sa ai de gand sa imi vinzi niste oute pentru incubator....pe unde esti cu afacerea? ca zona ma refer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihain2010 spune:

Ptr. ITALYanu: Deocamdata nu am oua de vanzare. Abia ce am scos prima serie de pui (au cam 3 saptamani) si o am la incubator pe a doua. Am luat oua de la 2 persoane (prima din Suceava - Scheia, a doua din Falticeni). Daca nu te grabesti o sa-ti pot spune care au fost mai bune (cam pe 28 - 29.03.2010) daca nu poti sa incerci si tu.

Cu afacerea sunt in Suceava - centru.

Pentru gabriela42: Vezi pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ITALYanu spune:

Oricum mai astept, si deci poate o sa ma pui in contact cu cel mai bun din cei 2. Eu stau prin Suceava Centru, si de lucrat tot acolo....ai business prin centru?
Probabil o sa incep prin vara ca sa termin si hala de 70 mp care o am in Scheia. Doamne ajuta!!!
bafta si ne auzim
apropos adresa mea de mail: rugierro2003@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki71 spune:

Stie cineva cum este indicat sa transportam prepelitele? Ale mele au 3 saptamani si vreau sa le duc in alta parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki71

Stie cineva cum este indicat sa transportam prepelitele? Ale mele au 3 saptamani si vreau sa le duc in alta parte.

Eu am cutii de carton de banane si pe mijloc unde este loc liber am prins plasa de plastic.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kenzo_pit spune:

salutare mi-au iesit puii... 1630 de pui mi-au iesit din 2200.am crezut ca o iau razna cand am inceput sai aranjez pe maternitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki71 spune:

Pentru KENZO PIT. Te rog poti sa-mi spui de unde cumperi tu plasa pentru baterii si cam cat este pretul?Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kenzo_pit spune:

pentru kiki71 o iau din Brico Store si este 3 ron metru cea de jos iar cea din laterare este 5 ron metrul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kenzo_pit spune:

kiki71 intra pe mess pe mine id gherase_mihai imi dai buzz ca stau mai mult pe invizibil si vb mai multe acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui kenzo_pit

salutare mi-au iesit puii... 1630 de pui mi-au iesit din 2200.am crezut ca o iau razna cand am inceput sai aranjez pe maternitate.

Nebunie curata

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput