ciclu dupa 10 zile

ciclu dupa 10 zile | Autor: INGERAS24

Link direct la acest mesaj

Sunt disperata. Am avut ciclu acum 10-11 zile si de ieri seara se pare ca am iarasi ciclu, daca chiar este ciclu. Sunt scurgeri de sange, da rnu mi se pare normal sa fie ciclu dupa o perioada asa de scurta. S-a confruntat cineva cu asa ceva? Sunt disperata

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Nu dispera Ingeras. Fuguta la doctor. Eu ma confrunt adesea cu asa ceva. Pot fi o multime de lucruri care sa il declanseze (ciclul) , dar nu e cazul sa intri in panica. Mergi la doctor insa- e cel mai bine

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns INGERAS24 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iasmin08

Nu dispera Ingeras. Fuguta la doctor. Eu ma confrunt adesea cu asa ceva. Pot fi o multime de lucruri care sa il declanseze (ciclul) , dar nu e cazul sa intri in panica. Mergi la doctor insa- e cel mai bine

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori
O sa merg la medic imediat ce se termina. Dar imi umbla atatea ganduri prin cap: Daca nu voi putera avea niciodata copii?
Daca nu e ciclu? Daca e chist ? Daca si daca...si nelinistile ma omoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Ingeras, nu astepta ''pana ce se termina", mergi acum. Eu am mers cand am avut probleme si una din dati a fost sarcina extrauterina. Nu mai sta, mergi, scumpa, medicul iti face consult chiar si asa ca sa constate anumite lucruri. Nu intra in panica, eu am vrut sa iti dau un exemplu ca sunt situatii cand NU trebuie sa astepti. Invoieste-te de la servici si mergi chiar astazi. In plus o sa te si linistesti. Hai, noi te asteptam sa vii sa ne spui ca nu e nimic din ce ti-ai imaginat ci o banala ''raceala''.

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput