Fulgusori de nov-dec 2009 (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Neata si de la noi!

toate mamicile nedormite si bebeii incercati de colici/raceli/mofturi

Marijan , mai da-ne vesti despre voi

bebe de printesika

LauraB, ma bucur sa te recitesc, bafta cu organizarea petrecerii

noi azi avem controlul de 3 luni, va streseaza vreo intrebare sa i-o pun pediatrei noastre?

pentru toate, fara exceptie (Lalu, cum mai esti?)

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Neatza. Ofer si eu apa plata si ceiut.

Stephy, uite aici: http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=63 si imediat desupra tablului cu subiecte in dreapata e o bara unde poti selecta subiecte din ultimele 60 de zile. Si apar si ale noastre printre celelalte.Pupici si multumesc ca ai trimis mesajul!Edit: se pot repara nu trebuie rescrise. intru eu mai tarziu si rezolv.

LauraB, am vazut fotografiile de la botez, ati fost f frumosi si sa va traisaca micuta crestina. Le-am vazut si pe cele cu flacara olimpica, si cu ocazia asta am realizat ca locuiti in Vancouver. Nu stiu de ce imi place orasul vostru, desi nu stiu mai nimic despre el, dar daca ar fi sa ma pui repede sa aleg un oras in canada unde as vrea sa locuiesc, asta ar fi. Apoi daca ma lasi sa ma gandesc mai mult as spune Toronto ca acolo sunt cumnatii mei.

Lavi, Monis pupici ptr 2 mamici obosite!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

RamoC, Ancutza, multumesc de inurajari!
Simina spor la treaba!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani M-Alexa! La multi ani Marijan!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Am intrat doar sa va spun ca mama a intrat in operatie. Toata noaptea am visat numai tampenii si am fost agitata. De abia am reusit sa linistesc copilul. Ma simte nervoasa si se agita si ea. Am intrat in panica.

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

neata,
vad ca postarea mea a deranjat, imi pare rau, dar chiar asa mi se pare...pur si simplu mi-am spus parerea...daca tot se vb pe aici de vorbit ,,liber''...
intentia mea nu a fost de a isca o ,,cearta'', doar o parere...si cu atat mai putin sa va ,,scuzati'' voi ca nu ati comentat...(situatia ii asemanatoare cu cea a lui Alinus25, cand a fost ziua ei nimeni nu si-a amintit, si cum a spus si ea ,,daca era mai de top''poate sareau felicitarile)
si am citit ca am fost strigata la apel de multe ori si n-am raspuns...pai ce sa spun...imi pare rau ca eu nu am timp sa scriu zilnic sau de mai multe ori pe zi.
in fine, nu mai spun nimic.
o zi faina


A_driana, de David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

Am intrat doar sa va spun ca mama a intrat in operatie. Toata noaptea am visat numai tampenii si am fost agitata. De abia am reusit sa linistesc copilul. Ma simte nervoasa si se agita si ea. Am intrat in panica.

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix


Dankutza, ne pt mama ta, iar tu linisteste-te pt Cezarica

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Dankutza ma si eu la DD sa fie totul bine!

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

Am intrat doar sa va spun ca mama a intrat in operatie. Toata noaptea am visat numai tampenii si am fost agitata. De abia am reusit sa linistesc copilul. Ma simte nervoasa si se agita si ea. Am intrat in panica.

Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/watch?v=eAQj284jG3o" target="_blank"> Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix




Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Cuscrella neatza buna,
ce face fetita mea? sper ca a primit tortul de trandafiri de ieri, de la fiu-meu .
BTW, in asteptarea raspunsului tau cu sterilizatul, fierberea tetinelor, suzetelor asa am si facut, am lasat sa se sterilizeze de 2 ori, ca lene mi-e sa stau langa oala sa se fiarba, plus ca se fac asa naspa prin fierbere toate... la fete si la mamica

Ramona,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput