Dovlecei de sept-oct 2009 *91* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Iulika .

A aparut Dana...deci? ne vedem miine daca e soare au ba? Te sun eu pe la 11-12? E ok asa?

Hepilica...eu zic 37. nah...sa vedem cine castiga licitatia, pardon, concursu'


de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

UKA deci sa inteleg ca nu te mai astept la masa si eu care am inghetat in fata blocului ca nu merge interfonul.Pofta buna!

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

UKA sa ai pofta.Sincer si eu am trecut repede peste ap de facut iaurt ca nu dadea indicatii cum anume se prepara,noroc ca la ala de gheata stiu cum ar trebui sa arate gheata sparta
Intre concursul de ghicit varsta duamnei Hepilica,vin si eu cu o intrebare:ma invata si pe mine cineva cum se mananca mango.adica il curat,scot miezul sau ce mananc de la el?si mai ales cum il prepar pt pustiulica.
Azi am luat si 2 piersici,14 ron dar am zis sa incerc sa vad daca ii plac dar pe primul loc e mango sa-i dau dupa ce invat cum sa-l prepar.
Apropo de toate chestiile astea pe care le impartasim noi aici,cu facut branzica,ce sa dam de papa la bebei mie imi plac tare mult dar ma confrunt cu o lume tare inapoiata,toti imi sar in cap ca ce ma apuc eu sa fac branzica sau de ce sa nu ii dau aia si aia(aici intra si parintii mei),deci pe bune imi vine sa ma inchid in casa si sa nu mai las sa intre nimeni pana nu se face baiatul mare cand poate manca orice.Azi am fost cu prietena aia a mea la cumparaturi care nu are copii si mi-a facut capul calndar,ca de ce sa-i fac branza,de ce optez pt ou de prepelita,de ce cumpar piersici asa scumpe,de ce de ce ca vezi doamne noi nu am crescut asa.Oare cand or intelege ca nu mai suntem oe vremea lui ceasca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:



..si marele premiu se acorda....pentru.....MADALINAAAAA





h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

servus Cecilia! ce bine ar fi sa fie maine o zi frumoasa! abia astept!
mie tare mi-ar conveni sa fim acolo pe la 12..eu, in jurul orei 14 trebuie sa fiu acasa, sa astept nu's ce telefon de la mare distanta..oricum vb maine!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Io zic www.onestop.ro/aparat-pentru-spart-gheata-disney-ariete-79--pid27740" target="_blank">sa spargem gheata, sa ne imprietenim adica..
Hihi , stiu ca nu e amuzant dar nu m-am putut abtine


Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009






If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

mi-a luat saorma , mi-a luat saorma!!
bai ce sotz am bai!
pauza de ras ca papa porcu, sa nu plecati

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




care porc? voi stiti ce frumushiutza(vorba nepoatamii) este?nu e deloc "porc".sa nu mai spui asa.gata ,nu mai scriu nimic in seara asta...e clar ca tre sa fac nani,unul lung, ca numai gafe fac

Lali Lacra de
Paul-Iulian
Paul-Iulian
Paul si mamica lui

Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica



..si marele premiu se acorda....pentru.....MADALINAAAAA





h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

sunt tare ,sunt tare,asa-i ca daca ajung prin bucuresti primesc si eu ca premiu un sfert de cires?sau la toamna un sfert de nuc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

eu dau un 38 (anul acesta pe 10.10) pentru Doamna Hepilica!

ce tare a fost Lali!!! dar nici Uka nu s-a lasat mai prejos..cum i-ai zis mami? ca nici nu pot pronunta cuvantul

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



..nu mai vorbesc cu tine.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Pai hepilica..si eu???? nu intru la premiu ca si eu am zis 37 ...vreau si eu un cais, un visin, ceva de genul asta...

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput