LMA!!!Ghiocei de Marti-Aprile 2009**165***

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Nu a dat nimeni cafeluta inca???Haideti, fetelor, trezirea, ca am facut eu una si miroase demential!Pentru Monnvas am facut una tare tare, ca a lucrat toata noaptea la proiect!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Gaza, foarte frumos ai povestit!Si am recitit si prima ta postare, atat de sensibila!!Niko, nu-ti fa griji cu lumina, ca avem becuri ecologice si nu consuma mult!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Neatza fetelor,dragutzelor, multumim de cafea anamaria, nu se poate sa incepem ziua fara cafelutza!
LA MULTI ANI NUMEROSILOR SARBATORITI DE ASTAZI! LAAAAAAAAAAAAAAAAAA MUUUUUUUUUUUUUULTI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

FTELOR VOI CE FRUCTE SAU COMBINATII DE FRUCTE mai le dati copiilor de dimi?Eu nu stiu ce sa ii mai fac lui Andrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

Lipsesc putzin,merg sa il schimb pe Andrei,caci isi cere drepturile! Apropo la voi cum este vremea , ca la noi in oltenia country este ceatza,si foarte innorat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna dimi, RodicaCeata si la noi Eu ii dau evei dimineata asa: banana taiata feliute pe lung, o portocala desfacuta felii, feliute de graprefruit, avocado cu banana in blender, mango cu para in blender, mar dat pe razatoare, piure de prune / piersici hmm, altceva nu imi vine in cap .Sigur, nu toate odata, ci cate doua feluri.Aaa, si ca "desert" suc de rodii sau de portocale.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Nu a dat nimeni cafeluta inca???
Haideti, fetelor, trezirea, ca am facut eu una si miroase demential!
Pentru Monnvas am facut una tare tare, ca a lucrat toata noaptea la proiect!


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



Multumesc.
Aseara ma plangeam ca va da gandacul desteptarea la 7. Dar n-a fost asa. S-a trezit la 6.30.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

si... La multi ani Timeea Alexandra, Ariana Maria, Maria!
Sa fiti sanatoase si vesele si sa va bucurati parintii!

Felicitarile pt mamici in capitol nou. Fac mintenash.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

Adica aici

Mergi la inceput