Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Ioanna cu alta ocazie, poate ne vedem si in alte parcuri. Eu deocamdata ma plimb in zona ca nu stiu cum se comporta la drum mai lung in masina doar cu mine. O zi frumoasa iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Sabina sa-ti traiasca Lisa! Acum am vazut pozele cu ea pe canapea. E o dulce. Ce mare s-a facut! Asa imi place cum se iubesc mogaldetele tale.

Cred ca e tare frumos sa ai doi copii, Cristina, asa frumos ai povestit, abia astept sa vina acest moment si la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Ioanna cu alta ocazie, poate ne vedem si in alte parcuri. Eu deocamdata ma plimb in zona ca nu stiu cum se comporta la drum mai lung in masina doar cu mine. O zi frumoasa iti doresc!



mami fericita de Alex


cu siguranta o sa ne vedem.

multumesc la fel



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Neata!

Sunt suparata ca mi s-a virusat calculatorul si de duminica nu am mai putut intra sa va citesc. Si acum merge ff greu, imi scaneaza in timp real fiecare pagina si simt ca mooooor

Fetelor din dr taberei va ividiez! Si eu as vrea sa vin sa ne intalnim dar eu stau in celalalt capat al orasului.
Nu sta nimeni in Titan? Noi iesim aproape in fiecare zi in parcul Titanii (de langa policlinica) si cand e tare frumos mergem si in IOR.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Multuim,multuim tuturor de complimente

Monica am msurat-o.Circumferinta cap-43 cm.




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Lisa Calin sa cresteti mari, puilor!!!



Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009

Nasterea unei prichindute




Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Buna dimineata,
multam de coffee,



Azi se implinesc 7 luni de la nasterea primei minuni a dovlecimii noastre.

La multe lunite Lisa draga!
Sa fii sanatoasa si voioasa!
imi amintesc ca acum 7 luni, plangeam de emotie si citeam updates de la Mihaela, ce repede trece timpul.

La multe lunite Calin!
Sa fii sanatos si voios!

Neaparat trebuie sa mentionez ca soimitza Deliei m-a lasat masca, auzi, tu, sa jongleze ea cu portocale canadiencele noastre dragi si acrobate.

Lucia,, am vazut Gogo, ce scump e el cum incearca sa plece , si sa faca flotari
si tu mami, ce ai slabit, what's your secret? tell me tell me [emoticon cu unu' care arde de nerabdare]

Diamar, am vazut puiutul tau cel mic, cred ca va vorbi foarte repede, din poze pare ca e cu cuvintele pe limbutza deja

Fragutza tare mult imi place de paunitza si mi se pare asa de fain ca e legata de tine. Dinu nu are nici un stres daca il las cu mama sau cu tatsu'

Uka, tare cool e Carinutza. Si remarc si eu ca are stofa de modeala de nu plange la schimbatul de palarioare.

La fel si Iri de mada, care are pleata de roacker, si e un dulcic cu palariile lui.

Bia, felicitari lui Busici ca a facul puzzle-ul ala (si frumos si greu) si Mosorelu e numa' bun de papat. Tare mult imi place sa vad poze cu voi trei, transpare liniste, dragoste si calm. iar ultima poza cu fratiorii, e poster deja, right?

Mely, am vazut pozele tale cu cei doi strengari, foarte foarte faine. Si tu, esti sora lor, asa-i?

Techila, cu ditai familia si tot ai reusit sa inghesui un semineu si poze sa ia ochii la feti. Imi plac bebe cu falci si bebe cu ochi cum stau ei la legumat si cerealat, paziti de Mihaita si sub ochii vigilenti ai sorei lor mai mari. Super

mai am de vazut poze si filme de Raluk16 si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Neatza, ladies!

La multe lunite inainte, Lisa & Calin!

Selen, Lulluby, ma exprim ca o cizma, clar! Nu e mai greu de purtat, chiar e fain, dar incercam sa zic ca ma dor pe mine coastele ca le am iesite in afara, adica nu e de la sling e de la mine!

Si vin si io in parc azi! Cu Natix in sling!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mikigunda, eu , mimika, anamaria, doro, stam prin titan, suede sta mai pe la baba novac. EU as veni pe jos pana in Titanii ca nu mi-e greu, fac cam 15 minute mers la pas usor. DAr sa se faca vremea asta mai frumoasa ca acum nu stau prea mult afara. UIte, maine daca e tot asa frumos, ce zici, ne vedem? SAu iti dau nr meu pe PM si mi-l dai si tu pe al tau si ne auzim cand iesim. CE zici?
EU azi am vorbit cu mimika sa ne vedem la ora 11. IAr pe la 12 vine mama pe la mine sa ma ajte sa fac si eu ceva de papa asa ca mi-e mai greu azi sa ajung. DAr ne auzim pt maine daca vrei .

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

neata

proba sa vad daca pot posta sau iar ma rup in restarturi

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput