Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Of,lasa ca poate sa fie bine cu tot cu tensiune mare. Important e sa se protejeze, pe cat pozibil, de stress prea mare. La tata asa s-a produs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Andra, mult succes iti doresc pe plan profesional , as fi foarte mandra sa te vad si pe tine primind un premiu la un festival de renume . Acum te-am ''prins'' si eu si m-am uitat la pozele de la botez. Sunteti absolut superbi cu totii, mi-a placut tot ce-am vazut pe-acolo, in amanunt, dar cel mai important e ca se vede iubirea voastra pt bulinuta mica .

Eu sunt in urma, citesc pe la cap 85, am gasit ''buba'' . Eu recunosc ca desi mai intalnesc posturi care nu-mi sunt pe plac, reusesc sa trec cu detasare pe langa .

Ce vreau sa zic: Ana de Ellenuta e o incantare pt vaz si pt auz, felicitari mamico pt primul ma-ma . Tot acolo am vazut puiutii Cristinei la baita si pe Andrei dormind , absolut total pustiul, sunt extraordinari amandoi, seamana tare bine cu tine .

O pup dulce si pe Monikus, nu am fost pe faza cand a avut probleme cu puiutul, sper ca e mai bine acum . Sa stii draga mea ca tu si cu Raluk sunteti un etalon pt mine si de cate ori spun ca nu mai pot, ma gandesc la voi si ma ridic psihic .





Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Kiki, ce puiuti frumosi si ochiosi aveti, sa va traiasca .

Raluk, ce frumos te tine Alex de manecuta , iti seamana tot mai mult, asa e? Sunteti frumosi tare, va pup .

Iulika, de cand nu v-am mai vazut, sunteti scumpi, scumpi si frumosi, frumosi .

Mary, absolut superbe pozele cu baietii, si baietii la fel, of course, aveti o familie pe cinste

Fetitele Clauciei sunt 2 frumuseti, felicitari mami pentru asa puiuti, si imi plac tare mult mesajele tale optimiste .

Fraguta, inca n-am dat de pozele voastre, dar abia astept sa va vad. Pup frumusetea mica

Ma duc la culcare fetelor, mi-am facut de cap in seara asta, mi-am incarcat bateriile cu voi aici, va pup dulce si o zi frumoasa maine la toate fetele



Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Mai, in spiritul capitolului 85, ca eu tot pe-acolo ratacesc, sa va povestesc ce facea soimita azi dimineata: o asez in fund in fotoliu, ii pun cateva jucarii la dispozitie, dar ea nu si nu, imi tot arata cu degetul aratator la bolul cu portocale. Aduc bolul, la care fata apuca zdravan 2 portocale si ce credeti? incepe sa jongleze cu ele, mai ceva ca la circ, am crezut ca plesneste inima in mine de mandrie, pacat ca n-am apucat sa fac poze .

Gata, noapte buna gagici .



Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neatza!!

la toata lumea doritoare de cafea,sau o cana aburinda de ceiut celorlalte... eu sunt matinala ca de obicei. Am terminat 85 ,dar nu am retinut nimic,parca sunt ...

Lali Lacra de
Paul-Iulian
http://picasaweb.google.com/Lali.mete/Paul#
http://picasaweb.google.com/Lali.mete/PaulSiMamiSinguriAcasa#

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146916 Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Aaaa,da,voiam sa ii spun ceva AndreiIulia: sa nu ne uiti cand o sa fii faimoasa si celebra si o sa castigi premii,da?


Lali Lacra de
Paul-Iulian
http://picasaweb.google.com/Lali.mete/Paul#
http://picasaweb.google.com/Lali.mete/PaulSiMamiSinguriAcasa#

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146916 Nasterea lui Paul_Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

'neatza

Lali,thx de cafea

Aseara n-am mai revenit....Dimineata cand m-am dat jos din pat,am mers pe varfuri pana la usa ,sa nu-l trezesc pe Alex

Delia,

Ma bag la poze

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Ioiii Luci,ce fain sta Davidosu' in 4 labe si ce frumoase sunt pozele cu tine mami ai asa un aer fresh cu tzepii aia in cap...si se vede fericirea in ochii tai .Va pup

Am vazut si pui de Diamar,ce frumos rade si pe Natalix imbracata de revista si pe frumosii fratiori,Busici si Mosorel cel mare e superb!!!! de prima data cand i-am vazut pozele,cele cu camasuta din parc,mi-a ramas in suflet.Sa-ti traiasca amandoi puiutii,Bia,sa fie sanatosi si sa-ti aduca numai bucurii

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Morning , pumpkins!!

sa spal paharele de sampanie, le pun la loc in vitrina ...

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Uka, felicitari dear!Acum sarbatoresti cu sotzul, asa-i?


..cam..

Doris, bine ai venit!

Fragutza sa treaca durerea de coaste in plus!

La Multi Ani1 Lisa de Sabina!!

anomis, multu ca m-ai inclus si pe mine in "sufletul acestui forum", foarte dulce mesajul, la fel simt si eu

Da mai Moni, a murit Izzy, avea cancer..f trist Si a murit si George
Este sezonul 5, nu stiu exact de cand a inceput, este lunea la 21.10

Ce frumos se duce Lisa de-a busilea..ce fundulet are!! Felicitari!! Si mami, esti atat de frumoasaaa !!

Citat:
citat din mesajul lui anomis28
monica, nu te speria, ca nu moare izzy.... altu moare da' te las pe tine sa descoperi


Aaaa, moare doar George? Da erau in lift amandoi..adevaru e ca nu chiar ....nu prea stiu ca la final ma tragea de par maimutica asta mica si ..iertare daca zeinformez, mai bine taceam !

Primit gand bun Luto. Stop. Trimis inapoi identic. Stop.

Andra, ma bucur mult ca tati tau e bine De mult vroiam sa te intreb, in ce piese te putem vedea, sau in ce reclame? Felicitari colegilor!

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

La capitolul Davidosu:
L-am scapat si eu de pe canapea si cateva ore bune am simtit cum imi iese inima din piept.
Probabil Uka ma intelege. E inutil sa mai spun ce am simtit.

Si-nca cum te intelege..Imi pare rau, bine ca nu a patiti nimic, pup David frumosul, ce-mi place de el! Si tu arati suuuper! Ati fost la shopping vaz! Si cum citeste el gazeta cu tati!

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
PS - i-am mixat intr-o zi niste castravete cu mamaliguta dar mi-a spus: mami, esti unomrau.

taaare

Merci de cafea Lali, mmm, delicious !!! Bine ai revenit! Ieri nu am avut chef de iesit dar azi poate sunt mai harnica, ne auzim!

Sa aveti toate o zi frumoasa!




















Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Neata, ma bag la capitol, pupici!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput