Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 87

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Cum mai Uka sa moara Izzy??? Sunt socata . Dar au inceput astia pe tvr sa difuzeze din nou Anatomia lui grey?????
Hmmm, poate incepe si serie noua din House...

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

fetele poate ma ,,lumineaza ''si pe mine cineva cum se face cu pozele ca eu nu prea inteleg . ce vreti varsta !!!noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Madalina merci!

iubire de frati

patru labe

Si daca va era dor de mama migdalatelor




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Cum mai Uka sa moara Izzy??? Sunt socata . Dar au inceput astia pe tvr sa difuzeze din nou Anatomia lui grey?????
Hmmm, poate incepe si serie noua din House...

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Ioi MONICA ce batai de inima mi-ai dat cu Izzy a ta,ma gandeam oare cine e?si apoi am citit mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Buey, hai sa ma plang si eu! Nu am febra ca nu imping carutul dar ma dor coastele frate de la picioarele fetei. Sa va explic, cred ca am niste coaste in plus, nu stau unde ar trebui sau sunt prea iesite in afara,nu stiu exact...dar cand sta Natalie in sling, pe sold, ma doare zona aia de nu ma vad.

Gata, am zis am zis!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


esti totala cu faza asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

Citat:
citat din mesajul lui anomis28

gata cu baia
Mi-am luat o stical de salitos cu techila, e tare buna si citesc repede sa va ajung din urma.

First of all, Iulik, Uka, Dana,
pentru parola

in alta ordine de idei, fetelor, Raluk si Cristina, m-ati facut sa rosesc. Sunteti niste scumpe si prezenta voastra alaturi de Bia, Monikus, Dana15, Liliacul drag, Lucia, Maria, Uka, andra, monica, moni iulia, Iulika, techila, kawa, mai nou sabina, nelam, claucia, elle, uve, santo, selen, mely, alex, vic, danuta1979, lali, monique, tare mi-e teama ca sar pe cineva .... imi cer scuze anticipat, voi sunteti sufletul acestui forum, si ma simt foarte bine cu voi si va multumesc ca existati




Si je nu?...glumesc,eu cred ca ne este imposibil sa nu uitam de careva sau sa nu omitem pe cineva in posturile noastre caci suntem o FAMILIE ASA MARE dar sunt la fel de sigura ca toate cele care postam aici in functie de timp ne suntem dragi una alteia si ne bucuram de realizari ca si cum ar fi ale noastre,eu una asa simt.
Si ca tot veni vorba de omis,eu am omis sa intreb ce mai face cuscra mea DELIA si unde mi-e nora???

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit


nah , ca tocmai pe tine te uitasi

pe post de scuza .... de la salitos mi se trage

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Cum mai Uka sa moara Izzy??? Sunt socata . Dar au inceput astia pe tvr sa difuzeze din nou Anatomia lui grey?????
Hmmm, poate incepe si serie noua din House...

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei


monica, nu te speria, ca nu moare izzy.... altu moare da' te las pe tine sa descoperi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Eu am renuntat sa mai recuperez ca in felul acesta nu mai scriam nimic.
Prefer sa vin la zi sa va dau cate un pupic drag si sa merg de-aici mai departe....
Ar trebui sa le iau si eu pe rand....dar cine ar putea sa mi le ordoneze si mie in cap.....ca e greu....prea greu.....
Am citit mult si cu atentie si simt pentru fiecare fata ca ar trebui spus ceva...cate ceva, fiecare are ceva de impartasit care e important ...dar cum naiba sa facem ca suntem asa multe ?
Facem asa: va trimit cate un gand bun tuturor.

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Eu am renuntat sa mai recuperez ca in felul acesta nu mai scriam nimic.
Prefer sa vin la zi sa va dau cate un pupic drag si sa merg de-aici mai departe....
Ar trebui sa le iau si eu pe rand....dar cine ar putea sa mi le ordoneze si mie in cap.....ca e greu....prea greu.....
Am citit mult si cu atentie si simt pentru fiecare fata ca ar trebui spus ceva...cate ceva, fiecare are ceva de impartasit care e important ...dar cum naiba sa facem ca suntem asa multe ?
Facem asa: va trimit cate un gand bun tuturor.

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Cel mai bine,noi stim ca ne iubesti si tu sti ca te iubim
Acu recunosc si eu ca e tare greu sa recuperezi cand lipsesti vreo 2 zile si tu recuperezi si fetele scriu ti se pare ca nu o sa mai fi niciodata in timp real.
Dar totusi ne spui si noua ce-ai mesterit si ce face Davidosu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Multumesc pt parola, Ralu si Mihaela!!

Multumim si mamicii de Dinu drag pt declaratie.

Ne-am intors acasica si noi. Tata e bine pana acum, am tot vb cu el.

Mergi la inceput