Aradence DC (138)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Moni esti o frumoasa si nu sta freza de loc rau.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Carmen, ne mai amintim de tine.

Citat:
Alina, tot am vrut sa te intreb...ce zice Dragos de schimbarile astea de invatatoare? Teo e foarte necajita, s-a atasat foarte tare de copii (chiar asa, ca o mica barfa ...cum a fost ca invatatoare? ...sincer, ca nu ma supar )

Clau, Dragos a fost incantat de ea, sincer. El chiar nu a avut probleme cu schimbarea invatatoarei, unii copii din clasa da, dar pana la urma s-au obisnuit si ei(pe la colturi am auzit ca mai striga pe ei si uneori chiar urat pe unii). Ce sa zic, Dragos a fost bucuros ca vine Anda, dar i-a si parut rau ca pleaca Teo, chiar i-a facut o scrisorica inainte de-a pleca si a scris "Te iubesc doamna", si-a lipit si o poza de-a lui de cand era mai mic . Cu invatatura n-a avut treaba (se descurca ff bine), uneori cu disciplina . In prima saptamana Teo l-a scos afara din clasa ca a vorbit cu colegul din fata. Cred ca si ei i-a fost f greu la inceput, mai ales ca sunt clasa intai. A facut multe activitati extrascolare frumoase cu copiii...in general a fost ok.
Ti-am scris astea nu ca pe o barfa, dar daca m-ai intrebat...

Alina33, am salvat sezonul 6 tot pana acum. Aminteste-mi sa ti-l duc pe DVD cand ne intalnim.

Moni, freza chiar ii super, sincer! Si culoarea imi place.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CRISTALE,ALINA mersi
CRISTALE am vazut ca ai facut martisoare,faci si de vanzare?
Alina culoarea n-am schimbat-o,e cea naturala cu cea mai ramas din vopseaua semi-permanenta de acum cateva luni,oricum si-aia era teoretic ciocolatiu,dar practic a iesit aproape nuanta mea naturala,doar mai stralucitoare.
CLAU bine ar fi sa fie doar o eczema ,ca aia trece rapid cu tratamentul adecvat.
CARMEN chiar cam scurta esti
ALINA33 pe ce program si la ce ora e serialul ala?

Noi am fost la vaccin azi cu Tudor.E tot mai naravas,numai si numai pe jos vrea la tavaleala.Linistit sta doar in hinta sau cand doarme
Si eu abia astept vremea buna sa o iau mai des la pas cu el

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Noa salu'!
Moni, cred ca Alina33 vede serialul la ce ora are chef, ca l-o fi avand ca restul fetelor descarcat de pe net.
Alina m, azi ma intreba Iulia cand mai mergem pe la voi ca i-a zis Ade ca ati mai "modelat" casa. Ioi ce-am ras... i-o fi zis Ade ca ati mai schimbat cate ceva in casa, sau cine stie...


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, n-am modelat nici n-am schimbat nimic acasa, cine stie ce-o fi zis Ade. Da puteti sa veniti si daca n-am "modelat" nimic... Poate la Iulia i dor de Dragos.

No merg si eu sa ma schimb si sa plec spre casa.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, clar i dor, dar nu se baga, ca mi-a spus ca Vanesa e indragostita de Dragos...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Alina, clar i dor, dar nu se baga, ca mi-a spus ca Vanesa e indragostita de Dragos...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Oooo, las' ca nici Vanesa nu-l vede mai des. Spune-i sa stea linistita in privinta asta.

Acum mi-a venit caruciorul prin curier, nu pentru mine , am cumparat cadou pentru finii nostri de la Tinca. Mi s-a parut super reducerea de la Chicc bebe, in plus are si scaunel de masina.

Edit: nu vrea sa mearga link-ul direct, zice ca-i reclama. Il pun inca o data si scoateti voi spatiile libere:
http://www.c h i c b e b e.ro/products/524-carucioare_chicco/images-3704-chicco_carucior_ct_02_cu_fotoliu_auto_cosulet.mbs



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Moni daca am cerere fac si de vanzare. Imi spui cum le vrei si iti fac

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristale,si eu as vrea martisoare, oricum trebuie sa cumpar. As vrea pentru doamnele de la gradi si scoala.
Mi-am amintit de cartofi frantuzesti, am vazut pe blogul tau, n-am facut demult.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CRISTALE si eu tot pentru asa ceva as vrea martisoarele ca Alina,deci cel mult 10 bucati.La ce pret le ai? Cat despre cum le vreau iti las imaginatia sa zburde. Daca le ai gata sau le faci,poate ne intalnim pe undeva colo pe vineri-sambata sa predam-preluam marfa De cumparat tot trebuie sa cumparam,asa ca macar sa faci si tu un ban cinstit de pe urma noastra Pune-te pe treaba ca presimt ca vor face fetele coada

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm" target="_blank">

Mergi la inceput