Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(27)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjour fete!

m-am intors victorioasa de la depus dosarul pt cic....am primti ca raspuns "asteptati 2-3 luni" ..asa ca in timpul asta nu mai fac nimic ..... stau si astept

cupkilu ne-a dat trezirea la 6 dimi (odata cu masina de gunoi ...si pana la 11 cand ne-am suit in masina...."ciuciu" somn.....acu' iar doarme ca de la schimbul 3 in port-bebe si in cosmo'...

Ancu'....sa stii ca Raru accepta pretine fete..de fapt, daca l-o mosteni pe tac'su...sa vezi atunci prietenie pe el cu fetele (ca si senioru' era la fel, cand era mic..numa' printre fete )

Coque'...coc un filmulet de prezentare...sa-i zic...pentru botez...ca o poveste despre noi 3...[:]...ceva in genul asta am avut si la nunta..si am lasat audienta foarte impresionata (tare m-am mai umflat in pene cand m-au laudat )
...mai am sa fac efectele de film...si cam gata )
(cand ne-om intalni in Hera, cred ca o sa fie "masa" mare ...deocamdata, cred ca o punem doar de un lia manoliu...)

btw..Many...cred ca luasem etnobotanice (ca tot is la monda ...cand ti-am zis ca viu cu taxiu'.....ca dup'aia m-am gandit io.....da' microbii?....da' sofioru'...asa ca..daca e sa viu...m-aduce hazbandu'

laura.....ntz ntz ntz...se zice "unde IE bre cafelili si apita plata" .. fata.

na_bo...pentru putin

ah...pardon, Monis ...am cetit ca se propune Herastrau....ca nah...am laut-o progresiv..citit..raspuns....deci...peste vreo cateva randuri dau si eu raspuns probabil

lavi, succes la puiu' de pe sticla...si apoi, la curatat cuptioru'

apropos de cerazette...am 2 folii..evident neincepute...pe care nu am apucat sa le iau din varii motive....ia cineva din Buc.?..ca le iau cu mine, daca ne vedem la plimbarica.....

asa..si raspunsul....in principiu...eu ma inscriu la Hera'...insa, cel mai bine imi este in week-end...caci am cu ce ajunge acolo....

...s-a trezit tzutzupidu...papam si noi si mergem pa, dupa!

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nov.dec2009 spune:

CAPITOLUL 28

Mergi la inceput