LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**160**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Monica
Bancul meu preferat, si de care mai rad uneori "in practica" e
Bula mergea pe cal.
Deodata a cazut.
De ce?
raspuns: Pt ca i s-a terminat calul.
Asa patea Luana cand mergea de-a busilea prin pat si hop jos, ca i se terminase patul.

Leeloo e Walmark, il gasesti in farmacii sau in naturiste. Sor-mea sta in Franta, si-a luat cand a fost acasa, a inceput cu el, si mai vrea. Eu i-am luat de la un magazin naturist ca e aproape de mine, dar cred ca se gaseste in farmacii. Da click pe link ce i-am dat la Lucia sa citesti prospect.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

merci k te-ai interesat monica

cura de slabire prin gatit diferir in fiecare zi pt mine este exclus...n-am timp si nici energie..abia ii fac lui tudor mancarica..si asa de multe ori arunc legumele in steamer si carnita si le las la aburi..apoi le pasez..ii mai fac ardei sau dovlecei umpluti..fructele cu branzica sau iaurt..si seara iaurt cu biscuiti, rar orez sau gris cu lapte...k nu-i prea place..mamaliga cu branzica si iaurt i-am facut dar nu a vrut decat putin..oricum se obisnuieste treptat..

pt mine/ noi nu gatesc..noi suntem 5 in casa cu tudor..si daca imi gatesc mie ar trebuii sa fac si pt ceilalti k altfel poftesc...sunt si la fac si stau si cu tudor cand ajung...ce sa ma mai intind..este exclus...am incercat si dupa cateva zile am cedat..eu slabesc cu exercitii, dar nici de alea n-am timp..am bicicleta si leg magic in casa..mai fac dar rara..imi trebuie si aici o consecventa..dar cu ceaiuri sau alte prod din plante imi iese f bine..am slabit de la incep anului 3 kg doar cu asta..insa sta pielea pe mine k dupa nastere..nasol..in cazul meu..



super gluma...imi plac bancurile seci:D

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Cu ce ceai sau produse naturiste?



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica

Din aceeasi categorie:
Sotia lui Bula dormea langa el in pat. Cand se trezeste Bula - ia-o de unde nu-i. O trasese curentul/
[varianta: o furase somnul]

seci...

io lucrez la o lucrare a lu' M. Si maine o sa-i zic: iubitule, n-am scris decat o pagina, dar e muncita, ai vazut pana la cat am stat azi-noapte?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

este un ceai body slim..care pt mine este f bun..am incercat si altele..dar asta e super!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
n-am scris decat o pagina, dar e muncita, ai vazut pana la cat am stat azi-noapte?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



S-a trezit Miti meu mieunand. Off, e cam mult doi dinti unul dupa altul, dupa ce i-am asteptat atat.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica, da' a cazut frecvent? Ca io nu mai tin sirul, oricum, avem la activ peste 10 cazaturi.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Saaluut! intru repede ca iar se iveste ceva si n-apuc sa scriu. Am de recuperat tot ce ati scris pana acum de la Sf Valentin incoace adica vre-o 3 capitole, sper sa reusesc. Dar tin neaparat sa-i multumesc Aylei pt cana cu ciocolata calda pe care am primit-o de Sf Valentin(asa mi-am imaginat-o eu). Si pt ca noua tati ne-a facut atunci o surpriza deosebita si ne-a adus cadou cateva buchetele de ghiocei pt mine si Gaza mica, primii ghiocei din anul acesta, va oferim si voua cate un ghiocel sa va poarte noroc in noul an. Pup .

Icerc sa recuperez.

edit: ca am facut o multime de greseli se vede ca sunt obosita.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica, noua ne-au iesit 3 intr-o saptamana... Deci se poate si mai rau...

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

bu-hu-hutelor..eu inchid laptopul..k am adevarata treaba de facut..si incerc sa dorm si eu seara mai mult..k de catvea zile incoace vad ca inchid zilele pe forum!

va o seara frumoasa incontinuare..poate va speriati si voi sotii:P..k eu il sperii des in ultima vreme..si vad ca nu se supara:D



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput