LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

OOO, cuscra Shasa, ne intersectam???

Ayla, io mai stau vreun ceas...pina vine Motanul, pus sau nu pe fapte mari. Fireste, daca nu ma cheama Pisilinca la datorie...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Monica, sper nici sa nu il am . Gata, stie miini, picioare, nas, urechi, ochi, par, la gura avem probleme ca vrea sa ma caute de dinti, si la burtica pentru ca se tavaleste de ris cind i-o arat. Da nuuuu vreaaaauuu cateeeluuu



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Lucia iti recomand calduros www.vitamix.ro/Dieta-frumusete/Slabire/pinnoslim.html" target="_blank">PinnoSlim, sor-mea a slabit spectaculos cu el, ea e o gurmanda care manca de pofta, de nervi, de stres, din orice alt motiv decat de foame.
De la asta zice ca nu poate manca nimic, nici sa-i bagi in gura fortat. Si e natural, nu afecteaza creierul. Era ca efect asemanator Reductilul . Sor-mea mi-a mai cerut sa-i trimit PinnoSlim.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Monica, sper nici sa nu il am . Gata, stie miini, picioare, nas, urechi, ochi, par, la gura avem probleme ca vrea sa ma caute de dinti, si la burtica pentru ca se tavaleste de ris cind i-o arat. Da nuuuu vreaaaauuu cateeeluuu



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

E, dar ala stie mai mult decat atat si mai si canta...mai ales cand nu vrei sa cante.
Crezi ca a invatat Luana ochi, nas, burtica dupa catel? Am fost eu cobaiul nu catelul.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolinasta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..
Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o
Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia



[cente
r]Vlad si Catalin-17.03.2009

Andrei Luca -15.12.2006[/center]

Vizitati magazinul

Sanatate multa va doresc din suflet la toti si ma pt. voi sa va faceti bine repede.
Noi am folosit de la Calivita Acidophilus pt. burtica si Infant Formula vitamine sirop si am fost foarte multumita de produse. Acum nu stiu ce este ce ti-a recomandat doctorul dar stiu ca firma este una foarte buna.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Citat:
citat din mesajul lui petrean

intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolinasta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..
Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o
Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia



[cente
r]Vlad si Catalin-17.03.2009

Andrei Luca -15.12.2006[/center]

Vizitati magazinul

Sanatate multa va doresc din suflet la toti si ma pt. voi sa va faceti bine repede.
Noi am folosit de la Calivita Acidophilus pt. burtica si Infant Formula vitamine sirop si am fost foarte multumita de produse. Acum nu stiu ce este ce ti-a recomandat doctorul dar stiu ca firma este una foarte buna.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia



Cum ai dat Infant formula? Ca am si de-ala...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ma duc si io sa fac nani

Va cam pup...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Bu hu hu???

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Bu hu hu???

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)


Aparusi, soro?



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ayla, stiu, dar vezi ca aproape toti copiii spun un ba-ba-ba, la-la-la etc. Si ma simt cu atat mai vinovata cu cat ma surprind gandindu-ma la verzi si uscate in loc sa vorbesc cu copilul.

Dyana, ia lucrurile mai usurel, ca nu te alearga nimeni de la spate, multe le rezolva timpul.

Mergi la inceput