Toate forumurile Anchete si Evenimente  Super Miresele DC

Miresele anului 2006 (108)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
ralnied1
ralnied1

6905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralnied1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralnied1 un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui ooana
[navy][font=Comic Sans MS]ha-ha-ha
cred ca barza era putin "troznita" ...si din greseala a aterizat la noi

Ce mai conteaza de-acum?
A aterizat? Da...
Mergi la inceput
ralnied1
ralnied1

6905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralnied1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralnied1 un Mesaj Privat
Gio, Paul e Fuego (ca doar ce, ma doare pe mine altceva? )

Spor la treaba sa ai si cand termini, sa te indrepti si spre mine, ca te astept. Cu tot cu baieti.
Eu ma duc cu ei in parc si tu... ramai sa te ocupi de toate...

Sotul lu' RALUUUUUUU.... ne dati poze?????????????
Mergi la inceput
krelia
krelia

4094 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikrelia Adauga semn de carte la raspuns Trimite krelia un Mesaj Privat
dragu' de el...drag....pup io bulansele lui frumu-frumu din burtica

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Citat:
citat din mesajul lui krelia

Onutzu, cand te mai duci la eco sa ne dai de stire daca e cu aripioare sau cu outze?

e cu outze 100%

Oana 23+ cu

Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali
Mergi la inceput
krelia
krelia

4094 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikrelia Adauga semn de carte la raspuns Trimite krelia un Mesaj Privat
da, recunosc ca cei care se uitau ca pisica-n calendar erau cei trecuti de 60 de ani.....oricum, azi am iesit din nou cu wrapul.....dar am mers in continuu 2 ore...ma dor calcaiele....

asa e, mai avem putin, parca nu-mi vine sa cred...nici nu stiu cu ce sa ma imbrac....nici cum sa-mi fac parul asta lins.....eh, problems, nu gluma

Citat:
citat din mesajul lui Giova
[brKrelia pai slingul, wrapul e la mare moda acum si nu toata lumea are acces la asa ceva si la informatie. asa ca iti dai seama ca se uita ca la masini straina. la noi numai d-nele cu fuste largi isi purtau copiii in baticuri.
spor la organizare, caci mai aveti putin de tot.

Muhammad Ali
Mergi la inceput
ralnied1
ralnied1

6905 Mesaje
Coano, pe ultima suta de metri, sigur gasesti tu o solutie salvatoare la toate
Mergi la inceput

Lilly79

1155 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lilly79 un Mesaj Privat
Nu am mai intrat pe la voi de vreo luna...
Rusinica, rusinica
Stiam ca scrieti putin, si cand intru gasesc 2-3 pagini (f gresit )
Imediat mi se trezeste fata care doarme de 3 ore si nu pot sa recuperez.Las subiectul deschis in tab si zilele astea voi citi ce-ati mai facut, ma uit la poze, etc

Noi am fost astazi la gradinita prima data, si de maine continuam ...si vom incerca sa si stam despartite ca astazi am stat cu Julia care simtea ca ceva se va intampla si era tot timpul cu ochii pe mine.

Voi reveni zilele astea dupa ce va citesc si dupa ce ne vom intra in ritm cu sculatul dimineata, cu gradinita...

O saptamana frumoasa .

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)
Mergi la inceput
ralnied1
ralnied1

6905 Mesaje
Bine ai reaparut, Lilly!
Ne-a impulsionat primavara sa mai dam din degete pe taste...
Bafta cu gradinita!

Noapte buna si pt toata trupa!
Mergi la inceput

danangie

4916 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danangie un Mesaj Privat
Buna seara fetelor,

Mama mama de cand nu am mai intrat la acest subiect! Vroiam sa va spun ca de atunci s-au intamplat nu multe si foarteee multe lucruri printre care si faptul ca am devenit mama a doi minuni de baieti. Alessio Michele care are 1 an si 9 luni si Mattia Gabriel de 5 luni. Vecina mea se marita.....si m-a rugat sa-i spun ce trebuie la o nunta , de ce anume trebuie sa tina cont....eu imi aduc aminte cat de cat....dar imi mai puteti reaminti daca pueti si aveti timp, de tot ceea ce este nevoie? Multumesc si CASA DE PIATRA TUTUROR!!

S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)
A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)
Mergi la inceput
krelia
krelia

4094 Mesaje
hello girls!

da Boticule, o sa gasesc eu solutie, probabil.....dar pana atunci...o sa-mi iau campii .....mai am beuturica, tortu' si inca niste invitati de anuntat...si cam gata

Lily, WB....de acum, macar de 2 ori/saptamana....si semnezi condica, da? ....pupam printesa si sa-i placa la gradi!

Dana, WB si tie....si sa-ti traiasca baietii!!...nu stiam ca esti la dovlecei (de fapt, va citeam asa, timid...cand aveam timp...dar n-am mai facut-o de mult si am pierdut sirul )
(ce e nevoie la o nunta...hm..pai, hai sa facem altfel...zii tu ce-ti amintesti...scriem si noi ce ne amintim si incropim d eo lista, bine?)

Gio...sa modifici la listuta, sa treci si cavalerii Danei, in dreptul ei

Muhammad Ali

Editat de - krelia on 23/03/2010 11:57:07
Mergi la inceput

Lilly79

1155 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lilly79 un Mesaj Privat
krelia semnez condica, dar mai greu cu recuperatul din urma.
Daca stau si eu la gradi cu pitica, asa repede zboara zilele si nu am timp de nimic.Sper sa vrea sa stea si fara mine, ca deocamdata plange si ma striga daca ies din sala, desi ii plac tare mult copiii.
Imediat o trezesc pe Julia si iesim afara si uite-asa in casa toate zboara si asteapta sa fie puse la loc + curatenia generala + facut pachet pt pitica la gradi + pregatit hainute + ...
Dar revin, revin

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com