Miresele anului 2006 (108)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

IMPLINITA, BINE ZICI. UITE DE LA CATE KG AM PLECAT SI LA CATE AM AJUNS.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris



hai ca am ras de numa numa


Oana 23+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi ok, am inceput mersul la dentist si azi merg sa finalizam implanturile puse in 2008. Mi-e groaza, dar nu mai pot ramaen stirba, asa pana la nunta voi avea dintii.

si pe mine ma paste o lene...azi am smotruit prin bucatarie: aragazul, cuptorul, microundele si m-am lasat pagubasa. am dat si cu aspiratorul, de ochii soacrei, caci vreau sa chem femeia sambata la .

Krelia pe cand botezul?
Botic ai ramas ultima. hai ce mai astepti?
Kitzy ce bine e cand ai unde sa plasezi copilul, si pt. 2 ore. asa as vrea si eu pe cineva aici, cand am treaba sa-i trimit de-acasa, sau sa mai iesim si noi seara...of..of...

la toate, fara discriminare.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Ieri ma uitam cu Diana pe Animal Planet si era o emisiune cu politia veterinara si ii explicam la Diana cum nenea si tanti duc animalele la doctor ca-s bolnavioare si azi Diana il pune pe ursulet in carucior, imi face tai si pleaca. O intreb: unde mergi cu ursuletul? Raspuns: docol! ( doctor) si merge la usa la intrare, pune mana pe chei, pe clanta si dupa-aia vine inapoi cu un zambet mare ca ursuletul e sanatos acuma
Tot azi pe la amiaz, isi pune posetuta pe brat si imi zice ca merge si ea la docol
Tot e mai bine, ca pana acuma imi zicea ca merge la mall

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)



off mai ce scumpa e ...si tu esti o rea ... ca nu vrei sa ne arati poze mai recente...da lasa ca am vazut-o eu pe facebook si e o papusa de fetita


Oana 23+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

ha-ha-ha...ce tare e Diana.

M-a bucurat tare mult un mesaj primit azi.

si weekend fain sa aveti.



mi-a luat 1-2 zile pana sa ma prind (eu de obicei nu ma log-ez)...si da, si pe mine m-a bucurat foarte tare

Krelia spor la organizare, evident ca nu te pot "ierta" de poze dupa eveniment

Ralu sunt bine putin cam ocupata, dar nu mai conteaza asta...
...si cred ca ar trebui sa ii dai bataie daca nu cumva vrei titlul de "ultima mohicanca"


Oana 23+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


noi ok, am inceput mersul la dentist si azi merg sa finalizam implanturile puse in 2008. Mi-e groaza, dar nu mai pot ramaen stirba, asa pana la nunta voi avea dintii.



off si eu trebuie sa mai merg, am niste "lipsuri" de masele, unde ar trebui niste implanturi
dar amanam pentru la anu
(la noi e cam 350 euro/dinte...si-a facut o prietena, cu tot cu implant de grefa osoasa, daca am inteles eu bine...o sa ma mai interesez)


Oana 23+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana tot trag de sotul asta a meu sa puna poze, ca el se ocupa de chestiile astea, da cred ca ii tare groaza Da oricum, daca ai vazut-o pe facebook, stii cum arata acuma

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Ralule da inca ce lene ma paste, vai de steaua mea
Felicitari pt aragaz, eu mi-am spalat luna si bec cuptorul si gratarul din interior, se pune?

Sa zicem ca-ti apreciem efortul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

Botic ai ramas ultima. hai ce mai astepti?

Eu n-astept nimic. Decat realizarea.
Dar lasa, ca cei din urma vor fi cei dintai.

Citat:
Kitzy ce bine e cand ai unde sa plasezi copilul, si pt. 2 ore. asa as vrea si eu pe cineva aici, cand am treaba sa-i trimit de-acasa, sau sa mai iesim si noi seara...of..of...


Sa-ti mai reamintesc de cate ori m-am rugat de tine sa trimiti pe Marco sau pe ambii? Si daca n-ai vrut, ce sa-ti fac acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

off mai ce scumpa e ...si tu esti o rea ... ca nu vrei sa ne arati poze mai recente...da lasa ca am vazut-o eu pe facebook si e o papusa de fetita


si eu????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Ralu sunt bine putin cam ocupata, dar nu mai conteaza asta...
...si cred ca ar trebui sa ii dai bataie daca nu cumva vrei titlul de "ultima mohicanca" [/font=Comic Sans MS][/navy]


Cine vorbeste...
Ai uitat cat se ruga lumea de tine?
Era cat pe ce sa pierzi trenul...
Noroc ca te-ai mobilizat la vreme.

Mergi la inceput