Miresele anului 2006 (108)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana :
la ce hotel ati fost voi in Egipt? in sharm el Sheikh?
ati vazut copii mici pe acolo? gen 10 luni....cum erau conditiile?
ne strica de cap finii nostri sa mergem cu ei si nu stim ce sa facem. mi-a placut mult hotelul unde ati fost voi.
mersi.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

Oana :
la ce hotel ati fost voi in Egipt? in sharm el Sheikh?
ati vazut copii mici pe acolo? gen 10 luni....cum erau conditiile?
ne strica de cap finii nostri sa mergem cu ei si nu stim ce sa facem. mi-a placut mult hotelul unde ati fost voi.
mersi.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi


Ti-am trimis e-mail cu info care am crezut eu ca te ajuta...pentru orice altceva da un semn


Oana 30+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

fetelor!
unde ati disparut toate?

noi ieri am venit de la pensiune, a fost frumos...joi plecam in Alba sa luam motul finului si sambata dim. spre Bucuresti, mergem in Egipt...toti 4.
au reusit finii nostri sa ne conbine, mi-a mai zis una alta si oana si ne-am decis rapid. parca am atatea de rezolvat si putin timp, dar le dovedesc eu cumva.
aici sunt si poze din weekend:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2010-05-01/17:58:51

si ne mai auzim noi.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

fetelor!
unde ati disparut toate?

noi ieri am venit de la pensiune, a fost frumos...joi plecam in Alba sa luam motul finului si sambata dim. spre Bucuresti, mergem in Egipt...toti 4.
au reusit finii nostri sa ne conbine, mi-a mai zis una alta si oana si ne-am decis rapid. parca am atatea de rezolvat si putin timp, dar le dovedesc eu cumva.
aici sunt si poze din weekend:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2010-05-01/17:58:51

si ne mai auzim noi.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi



ma bucur ca v-ati hotarat sa mergeti, sunt convinsa ca o sa va placa (sa nu va asteptati sa fie ca la turci e altceva, dar e frumos o sa vedeti )
la ce hotel mergeti?


Oana 30+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

oana uite aici:
http://www.teztour.ro/hotel.php?hid=527
mergem in hurghanda ca e mai aproape de Cairo, pt. proaspetii insuratei, care vor sa faca excursie acolo.
Noi am luat UAI, sper sa fie totul inclus...la AI nu erau sucurile naturale si inca ceva... naiba stie.
Incerc sa nu-mi fac sperante de Antalya, mi-a mai zis lumea ca nu e luxul de acolo.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ooooo in cazul asta va urez vacanta placuta, eu am fost in Hurgada acum 6 ani si e frumos si acolo...noi am avut doar All si am avut si sucurile naturale incluse, probabil difera de la un hotel la altul

Turcii s-au cam europenizat, aici esti in Egipt, dar oricum eu zic ca o sa va placa...asteptam poze si impresii la intoarcere


Oana 30+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Bhcg 670, sapt 4+ de sarcina

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Bhcg 670, sapt 4+ de sarcina

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)




felicitariiii
Sa dea Doamne Doamne sa fie intr-un ceas bun!


Oana 31+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mai fetelor, da prea mult scrieti, nu apuc sa citesc
Sa va dau raportul: vinerea trecuta bhcg 670, marti 3229, ieri 7992, am facut si eco, s-a vazut saculetul de 5 mm cu vezicula ombilicala, dar nu i-a placut forma sacului si faptul ca e inflamat in jur, iau un pumn de medicamente, si repaus pana luni cand ma interneaza pt ca deja am spotting bej si iminenta de avort. De azi am inceput si clexane-ul, mi l-am facut singura

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

fete dragi!
ne-am repatriat si noi, de la 40 grade am ajuns la 7, de la saracie am ajuns la vesti proaste date de guvern...si uite asa.
Una peste alta...
aici am scris despre vacanta noastra:
http://ioanapurdea.blogspot.com/
poze:
http://travel.webshots.com/slideshow/577706840vPccut

Kitzy doamne ajuta!



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput