Miresele anului 2006 (108)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

La Multi Ani pentru Diana
sa creasca mare si frumoasa si sa aiba parte cat de mai curand de un fratior/surioara


Oana 29+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana multumesc mult!
Eu o sa iau o pauza de pe forum ca m-am saturat de tot, ma oboseste psihic, acuma o sa am si mai putin timp liber si prefer sa-l petrec cu Diana, forumul asta creaza dependenta si prefer sa ma rup un pic de el. Sper sa nu va suparati

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Diana printesa de raluca! sa cresti mare si sanatoasa, caci frumoasa esti si de restul se ocupa mami si tati!
Kitzy sa va traiasca printesa si sa va bucure viata!
spor la munci si te asteptam cu marea veste!
Oana superbe pozele din Egipt. iar tu esti o foarte frumoasa cu o burtica mareeee...parca ma vad pe mine in pozele din aprilie trecut la zoo in Ungaria.
Ma bucur ca nu te-ai confruntat cu nicio probl. si ati avut o vacanta reusita.
Am vazut ca Marius a facut si scufundari, s-a dat si cu balonul.
Frumos nume ati ales pt. printisorul vostru.

Noi ieri am venit acasa. gata, am terminat cu naseala pe anul asta. si sper pt. inca cativa ani de acum inainte. acum sa nasim lA BOTEZ...si sa vina fetitze...caci baietei avem destui.

revin mai tarziu cu detalii...merg sa culc gogoASHA.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

De 1 mai vrem sa plecam la Budapesta. nu stiu daca sunt deschise magazinele. nu aveti idee
vrem putin shopping pt. copii, Ikea si zoo.

Nunta a fost una obisnuita, nu au excelat prin nimic.
Dupa nasi au venit la ora 15:30 si acasa ne-am intors la 5 dimineata.
la ora 22 am fugit acasa sa alaptez piciul si i-am adormit pe amandoi.
la 8 dim. l-a adus mama pe edi la si a dormit langa noi pana la ora 10 cand m-am ridicat cu el din pat si am plecat sa-l lasam pe tati sa mai doarma.
Duminica la ora 14 eram inapoi la local la "zama acra si sarmale".
S-au cununat la greco-catolici, acolo intr-adevar a fost frumos. Mireasa a intrat insotita de nasi pe marsul nuptial, si-au rostit unul altuia juraminte, in rest ca la ortodoxi.

pozele sunt facute de noi si sunt putine. pana intram in posesia celor profi, mai avem.
de aici in jos:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2010-04-19/19:11:22
unele sunt cu copiii, cat am stat pe-acolo.

.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

Noi ieri am venit acasa. gata, am terminat cu naseala pe anul asta. si sper pt. inca cativa ani de acum inainte. acum sa nasim lA BOTEZ...si sa vina fetitze...caci baietei avem destui.

revin mai tarziu cu detalii...merg sa culc gogoASHA.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi


...fug sa vad pozele
hai arata-mi o poza din aprilie 2009 sa te vad cu burtica de luna a 7-a


Oana 29+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

pozele sunt facute de noi si sunt putine. pana intram in posesia celor profi, mai avem.
de aici in jos:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2010-04-19/19:11:22
unele sunt cu copiii, cat am stat pe-acolo.

.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi



foarte frumoasa nasica cu rochita mov
mi-ati placut amandoi, sunteti frumosi


Oana 29+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pai sa stii Oana ca mi-am amintit ca tu ai avut rochita mov si m-am uitat la buchetelul tau de nasica.
uite aici:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2009-04-04/13:12:19


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

pai sa stii Oana ca mi-am amintit ca tu ai avut rochita mov si m-am uitat la buchetelul tau de nasica.
uite aici:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2009-04-04/13:12:19


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi


ce burticaaaa dragutaaa
iti place Tedi? eu am baut la greu

astept pozele profi sa va vad...mie imi place culoarea mov sau verde otrava, deci sa inteleg ca buchetelul a semnat cu al meu?


Oana 29+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ala era sucul lui Marco, il tineam eu.
buchetul tau a fost mult mai frumos....au cam dat-o in bara cu florile, aranjamentul de pe masina miresei avea trandafirii ofiliti...of...doamne...si-au batut joc alea.
Nici nu cred ca a obs. mireasa. am incercat sa luam petalele ofilite, le-am pus in apa....nu maio aratau asa dezastruos.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Aseara a venit finul la noi si ne-a adus pozele pe CD. sunt inca "brute", dureaza 2 sapt. pana le face in photoshop.
eu am pus cateva din astea, nu mai astept atat:
http://community.webshots.com/myphotos?action=refreshPhotos&albumID=577492393&security=KMeTAk

fug sa ma imbrac ca am intalnire cu ginecologul. Din ian. numai acum am reusit sa ma duc.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput