Fulgusori de nov-dec 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna dimineata

Noi am avut o noapte cam agitata. Trezit pe la 1 , apoi la 4 si stat pana la 6 cu gura pana la urechi de ras... s-o facem pe mama la psihic. Trezit la 8 iar si culacat la 10.

Eu trebuie sa recunosc faptul ca nu ma uit pe prima pagina decat foarte rar, deci, cu greu vad aniversatii. citesc mesajele si mai raspund pe aici, deci trebuie sa cer scuze fetelor caroa am uitat sa le spun LMA

Alinus25, cu scuzele de rigoiare La multi ani! sa fii fericita si implinita

Lacramioara si tu sa fii sanatoasa si puternica. Poate mai treci pe la noi. ne e dor de tine.

Luca by mami Simonette ,Yannis-Cristian by mami Simonette
Rebecca by mami Monica9
ca uitasem si de minunile mici de pe aici si ma simt tare prost. Sa fiti sanatosi, sa cresteti mari si sa va faceti mandri parintii de voi.

Laurairina, eu in locul tau, as incerca sa il conving pe sot sa mearga la analize. daca nu vrea pentru el, atunci as incepe sa-i umplu capul ca daca are ceva ce poate lua si copilul, ca daca la el nu se gandeste, sa se gandeasca la copil... si asa mai departe. Eu sunt convinsa ca nu e nimic grav, dar poate fi un virus ceva. Nu vreau sa te sperii dar si la hepatite sunt simptome asemanatoare + oboseala. Fata are vaccin facut, deci nu e de speriat dar trebuie sa vada ce are. Poate fi o simpla indigestie, iar durerile de cap sa fie de la stres ( ca banii sunt o problema la toata lumea acum, dar asta nu face ca problema sa fie mai usoara pentru fiecare dintre noi). Va pupacesc si astept sa ne anunti ca nu era nimic.

Merg sa-mi vopsesc mama cat doarme galusca, si revin


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

lorelix, sa traiasca micutul proaspat crestinat! sa stii ca e tare frumos si seamana cu tine!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

La multi ani Lacramioara!! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!

Lorelix , sa va traiasca micul crestin Matei!

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LORELIX da-ne un link cu pozele pliiizzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Alinush, , nu am nici o scuza ca n-am vazut ca-i ziua ta! Un la multi ani intarziat si un brat de flori sa-ti treaca supararea pe noi! (te rog sa ma crezi, ca oricine ar fi fost acolo pe listuta tot n-as fi remarcat, recunosc ca nu ma prea uit pe lista cu sarbatoritii, rusine sa-mi fie! Nu mai spune ca nu esti membru important ca toate suntem!)

La multi ani si Lacrimioarei, flacailor de Simonette si Rebeca de Monica9!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

La multi ani , Lacramioara!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Laura, hai nu te mai necajii atata, din ce spui pare o viroza digestiva sau poate o colica biliara daca il doare si capul. Ptr durerile alea de cap daca zici ca-s de multisor merita sa mai insisti sa mearga sa-l vada un medic! Rechinasa suge des ca e indragostita de tzatza lui mami, care inseamna muuult mai mult decat doar hrana, inseamna dragoste, alint, mirosul si caldura mamei

Lavi, cum ai tu o vorba frumoasa ptr toata lumea! Nu mai zic si eu de prietena aia a ta, am cascat ochii cat cepele cand ai spus de 350 grame de cereale, si restul, nu mai comentez ca deja au facut-o f bine Monis si Stephy!

Stephy, ah ce-mi plac mesajele astea a tale in care nu uiti pe nimeni! Spune tare la baba ca ai mai pus poze, eu nu observasem. M-a topit Iustin cu papion si vestuta!

Monis, azi nu mai intri pe aici? Ieri ai fost tare activa...

Lili, super scumpa micuta ta cu pestisorul!

Ariadna, sa-ti traiasca micutii mari si sanatosi! Tare frumosi ati fost la botez! Se vede ca v-ati distrat, s-a dansat de numa acolo!

Monica felicitari ptr micuta crestina! Lorelix si voua sa va traiasca micul crestin!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lavi, Ionela, multam de sfaturile ref.la sotz..Acum e acasa, intins in pat, tot nu se simte bine deloc. E un capos cand e vorba de sanatatea lui, parca ar vrea dinandins sa nu isi caute de ea..In fine..
Caut pe net remedii pt diaree, sa vad cu ce mi-l doftoricesc inafara de medicamente, e mai rau ca un copil la boala.......
Va pup!
Alinush, inca o data scuze, ma simt tare prost ca nu te-am felicitat. Merit din plin sa fiu mustrata..


Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

DIANA ce frumos ai zis ca tzitzi inseamna dragoste, alint, mirosul si caldura mamei. Uah...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

La Multi Ani Alinush si Lacramioara

pt alinush :









Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

"Un optimist nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar un prost." - Louis Bernanos

Mergi la inceput