Gasca de Constanta *112*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Dragele mele, va multumesc pentru urari si pentru gandurile bune . De pe 25 o tinem tot intr-o distractie , am fost la petrecerea unei fetitze (in paranteza va spun ca am luat-o pe Teo cu fruntea vanata, plecaserau toti copii la joaca dupa masa si, in graba ei de a nu pierde jocul s-a impiedicat si a s-a lovit cu fruntea de o treapta de acces la jocuri ). Ieri am petrecut la serviciu cu colegele/gi, azi i-am organizat o petrecere surpriza Alexandrei la MC D Delfinariu, iar maine vin rudele, finii & co .

vladis sanatate "pestishorului" de langa tine, bucurie si o viata frumosa impreuna. La multi ani!

Despre inscrierea la gradi, vine martishorul/ 8 martie, un bun prilej de a discuta cu dna directoare.

Ma rog si eu pentru Florin si familia sa, sper sa se rezolve problema cat mai repede.

Va multumesc inca odata si ma intorc la bucatarie.

*****************************
Sa-l ajutam pe Florin

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Alexandra si mami Camelia, sa traiti muulti ani inconjurate de bine, frumos, de caldura si bunatate!!! Are tati 3 flori, sa-i traiasca! La multi ani!

Andata, chiar ca n-am pus poze de multa vreme ... http://picasaweb.google.com/crixia/NOI4#
va invit la poze cu noi, scuze ca-s cam vechi, adk din nov-dec-ian

Bun venit Bpatricia, sa fie intr-un ceas bun sarcina si sa ne tii la curent cu medicul ales! Numai bine!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Camelia, Teo sa-i treaca vanataia. Bine totusi ca v-ati distrat.

Crixia, tare frumoase sunt fetele voastre. Vad ca ai si ajutor de nadejde la ingrijirea micutei Ana.



http://community.webshots.com/user/annadana1
http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI ANI CAMELIA SI MULTI PUPICI ALEXANDREI. SA FITI SANATOASE SI SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII SI DE IMPLINIRI.VA DORESC NUMAI BINE!
Despre noi ce sa va mai spun. A plecat sotul in voiaj si sunt trista, pana imi intru in ritm dureaza si vine el acasa si tot asa. mandra e cu scoala.si eu pe langa ea,cu temele.ne luptam cu temperamentul ei cam vulcanic uneori si cu faptul ca e foarte selectiva,cel putin la scoala. de cate ori nu i-am explicat dar nu stiu cum sa o fac sa inteleaga. tot ca ea face de multe ori. poate e doar varsta si mai incolo nu va mai fi asa.sa speram.
Va doresc o duminica frumoasa, in ciuda vremii de afara!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!serbari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

La multi ani Alexandra! noi am avut prilejul sa-i uram felicitarile pe viu...
Cami imi pare rau ca am plecat pe fuga...apucase Adinutza sa vb cu Dana ca ajungem si la ea si am incercat sa impacam si capra si varza....in final ne-am ales si cu martisorul de 8 martie...

Madamsadamy(Dana) sa-ti traiasca crestina(finuta) mare, sanatoasa si norocoasa cu carul! Distractie maxima la botez ,asteptam poze!

Azi am sarbatorit-o si noi pe finuta noastra(nascuta pe 1Martie) si am avut surpriza(n-am vazut-o din noiembrie)sa vad o burtica mare-mare...v-a naste cel mai probabil la sfarsitul lunii martie...asa ca ne pregatim si noi pentru un finutz...
O saptamana buna si linistita tuturor!

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

Sa-l ajutam pe Florin!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI ANI FETELOR!
O PRIMAVARA INSORITA SI MULTE BUCURII.
PUPICI.

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!serbari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

O primavara frumoasa sitot binele din lume!


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

UN MARTISOR SA VA ADUCA BUCURII!

crixia, ce bucalata mica si frumoasa e ana! iar alexia o adevarata surioara mai mare, grijulie si dragalasa! pt toate trei!

vlad e putin ragusit de sambata, am zis sa nu il ducem azi la gradi, dar nu ne-am inteles cu el de dimineata, ca voia musai sa duca martisoare la fete, cred ca el mai mult asteapta recompensa, foarte incantat ca are voie sa le dea cate un , ca dealtfel cam are restrictie ca exagereaza si am primit reclamatii

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salutare !

o primavara frumoasa tuturor !!!

toate cele bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

O primavara frumoasa tuturor,cu multe bucurii si impliniri.

POZE CU NOI
de David Christian
Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput