Nasici 2010

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Citat:
Gabi, ai fost superba! Ti-ai ales super rochita si parul sa stii ca nu arata rau deloc. Chiar ca semeni putin cu finutza ta. Ma mir ca si-a ales si ea costumatie asa neagra, ma steptam sa fie ceva mai colorata sau mai spre alb, macar. Nu ma bati, dar ti-am admirat putin si sotul

Multumesc!
Si eu credeam ca isi va alege o rochita mai colorata sau "decolorata" nici prin cap nu mi-a trecut ca o sa fie neagra ca daca stiam "ma coloram eu". Macar la nunta stiu sigur ca o sa fie alba sau crem .
Cum mi-a prins coafeza parul ziceai ca suntem gemene asa ca mi-am desfacut parul ca oricum nu-mi placea.
De aprecierile pentru sot nu ma supar, normal ca l-ai admirat ca e nemtean de-al tau , dar eu vi l-am furat. Nu ma mira nici sa-mi spui ca il cunosti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza2005
Nu ma mira nici sa-mi spui ca il cunosti.

Nu, nu-l cunosc. Probabil pt ca eu nu sunt din Piatra de loc, m-a adus sotul aici de vreo 8 ani.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Gabi, pana la urma ai platit tu cuaforul si pt ea?



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui gabitza2005
Nu ma mira nici sa-mi spui ca il cunosti.

Nu, nu-l cunosc. Probabil pt ca eu nu sunt din Piatra de loc, m-a adus sotul aici de vreo 8 ani.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Asaaaaa sa inteleg ca esti si tu in aceeasi situatie ca mine....un nemtean ti-a furat inima.
Eu de cand eram mica ii spuneam lui mama ca ma marit cu un baiat din Piatra Neamt. Avea mama o colectie de vederi si mie imi placea cel mai mult una din Piatra Neamt in care se vede si Turnul. Din acest motiv am tinut mortis sa facem cununia religioasa acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Felicitari, Gabitza! Multa sanatate finilor!
Ai avut o rochie foarte mistoaca, pe gustul meu:-) Nici eu nu m-as fi asteptat sa fie finuta in negru la cununie, dar si eu eram sa ma imbrac in negru ca nu gasisem nimic care sa imi placa.
Pana la urma cine a platit la coafor?




www.razvanphotography.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Multumesc pentru aprecieri .
Deoarece finuta a ramas sa-si faca manichiura iar eu m-am grabit acasa sa-mi desfac parul mi-am platit partea mea deoarece cand am plecat eu nu avea un total al serviciilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu am lipsit motivat...am fost un weekend prelungit la Paris.

Gabitza sa va traiasca finii. nasol cu coafura...macar stii sa alegi alt coafor pt. nunta...
Unde vad si eu poze cu voi? doar tortul l-am vazut, si ai dreptate, nu e cine stie ce...

Nu mi-am gasit rochita nici prin paris...de fapt am gasit, doar ca nu intram in ele. asa ca ma bag la cura de slabire...si sper sa gasesc ceva dupa Paste.
la toate.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

http://community.webshots.com/user/gabitza2005

Giova incearca acum.
Bine ai revenit si las ca rezolvi tu cu rochita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Gabitza ati fost frumosi, tu esti tare slaba.
Ciudat ca s-a imbracat in negru miresica. macar la nunta va fii in alb/crem, vorba ta.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

Buna fetelor, si eu sunt o viitoare nasa in august pe 21, si sunt in cautare de rochie si pentru zi la acte si pentru seara, ceva lunga.
Ati facut vreodata comnada pe net? am gasit un site din USA dar imi e tare frica de masuri cu nu prea stiu la ce masura sa ma incadrez.

Mergi la inceput