Toate forumurile Anchete si Evenimente  Super Miresele DC

Nasici 2010

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 22
gabitza2005
gabitza2005

928 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabitza2005 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
Gabi, ai fost superba! Ti-ai ales super rochita si parul sa stii ca nu arata rau deloc. Chiar ca semeni putin cu finutza ta. Ma mir ca si-a ales si ea costumatie asa neagra, ma steptam sa fie ceva mai colorata sau mai spre alb, macar. Nu ma bati, dar ti-am admirat putin si sotul

Multumesc!
Si eu credeam ca isi va alege o rochita mai colorata sau "decolorata" nici prin cap nu mi-a trecut ca o sa fie neagra ca daca stiam "ma coloram eu". Macar la nunta stiu sigur ca o sa fie alba sau crem .
Cum mi-a prins coafeza parul ziceai ca suntem gemene asa ca mi-am desfacut parul ca oricum nu-mi placea.
De aprecierile pentru sot nu ma supar, normal ca l-ai admirat ca e nemtean de-al tau , dar eu vi l-am furat. Nu ma mira nici sa-mi spui ca il cunosti.
Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui gabitza2005
Nu ma mira nici sa-mi spui ca il cunosti.

Nu, nu-l cunosc. Probabil pt ca eu nu sunt din Piatra de loc, m-a adus sotul aici de vreo 8 ani.

Bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Gabi, pana la urma ai platit tu cuaforul si pt ea?

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput
gabitza2005
gabitza2005

928 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabitza2005 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui gabitza2005
Nu ma mira nici sa-mi spui ca il cunosti.

Nu, nu-l cunosc. Probabil pt ca eu nu sunt din Piatra de loc, m-a adus sotul aici de vreo 8 ani.

Bazar umanitar DC

Asaaaaa sa inteleg ca esti si tu in aceeasi situatie ca mine....un nemtean ti-a furat inima.
Eu de cand eram mica ii spuneam lui mama ca ma marit cu un baiat din Piatra Neamt. Avea mama o colectie de vederi si mie imi placea cel mai mult una din Piatra Neamt in care se vede si Turnul. Din acest motiv am tinut mortis sa facem cununia religioasa acolo.
Mergi la inceput
josefine
josefine

1289 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite josefine un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari, Gabitza! Multa sanatate finilor!
Ai avut o rochie foarte mistoaca, pe gustul meu:-) Nici eu nu m-as fi asteptat sa fie finuta in negru la cununie, dar si eu eram sa ma imbrac in negru ca nu gasisem nimic care sa imi placa.
Pana la urma cine a platit la coafor?

www.razvanphotography.com
Mergi la inceput
gabitza2005
gabitza2005

928 Mesaje
Multumesc pentru aprecieri .
Deoarece finuta a ramas sa-si faca manichiura iar eu m-am grabit acasa sa-mi desfac parul mi-am platit partea mea deoarece cand am plecat eu nu avea un total al serviciilor.
Mergi la inceput
Giova
membru veteran Giova

15759 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiGiova Adauga semn de carte la raspuns Trimite Giova un Mesaj Privat  Reply with Quote

eu am lipsit motivat...am fost un weekend prelungit la Paris.

Gabitza sa va traiasca finii. nasol cu coafura...macar stii sa alegi alt coafor pt. nunta...
Unde vad si eu poze cu voi? doar tortul l-am vazut, si ai dreptate, nu e cine stie ce...

Nu mi-am gasit rochita nici prin paris...de fapt am gasit, doar ca nu intram in ele. asa ca ma bag la cura de slabire...si sper sa gasesc ceva dupa Paste.
la toate.

gabitza2005
gabitza2005

928 Mesaje
http://community.webshots.com/user/gabitza2005

Giova incearca acum.
Bine ai revenit si las ca rezolvi tu cu rochita.

Mergi la inceput
Giova
membru veteran Giova

15759 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiGiova Adauga semn de carte la raspuns Trimite Giova un Mesaj Privat  Reply with Quote
Gabitza ati fost frumosi, tu esti tare slaba.
Ciudat ca s-a imbracat in negru miresica. macar la nunta va fii in alb/crem, vorba ta.

lenca
lenca

175 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lenca un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna fetelor, si eu sunt o viitoare nasa in august pe 21, si sunt in cautare de rochie si pentru zi la acte si pentru seara, ceva lunga.
Ati facut vreodata comnada pe net? am gasit un site din USA dar imi e tare frica de masuri cu nu prea stiu la ce masura sa ma incadrez.
Mergi la inceput
Pag. din 22 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com