Timisoara, Impreuna! (167)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Cica da...

No , ne vedem cand ne intalnim...la marea ieseala , apropos de reclame tv...pe mai incolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

ne vedem de la 4 incepand la pizza hut, da?



O U T S T A N D I N G S & P I D U K
If I had a prayer, it would be this: "God spare me from the desire for love, approval, and appreciation. Amen."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

sigur ca pai da
ma bazez pe voi ca luati aparatu foto ca mie nu mi-o mai incaput in traista

sa aveti pofta si sa va simtiti excelent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

No, scurt rezumat despre intalneala, atat cat am prins si eu.

Anda era acolo de la 16.00 Aproape de 8 cand am plecat eu, ea inca se pregatea de plecare . Foca cea mica a Aidei e o scumpete cuminte, dodoloatza si zambareatza. Nu a plans deloc, in schimb a ras de mine Mariuca are ceva probleme cu machiajul, Ana cu un ceai de menta super fain si scump dar care e bun si pentru dureri de stomac, Dana n+am prea apucat sa o aud povestind ca am ajuns tarziu. Ana a facut poze asa ca de la ea sa asteptatii detalii in imagini. Fetele au mancat si pizza si salate ... sigur am uitat ceva, dar nu mai stiu ce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dana, am fost si eu pe-acolo...nu ti-au spus fetele? nu ne-am sincronizat...tare as fi vrut sa te vad...poate data viitoare...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Doamneeeeee, bine mi-o picat ca un pansament buuuuun si caaaaald

Dana, n-ai prins stirea problema mea era cum sa 'n-am' probleme cu machiajul
multe ca ai facut efortul sa ajungi cu toata nebunia de la tine la fel si moniq tu cred ca te-ai teleportat din Arad, altfel nu vad cum...

Silvana, next time sa nu-l mai uiti, te rog



mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Pai Danuta...Anda nici dupa plecarea ta nu a ajuns mai rapid acasa , ca o batut magazinele cu mandea....si am mutat la marmacie banutii sotilor nostrii....ea pe parfumel , io pe sapunuri naturale....si am mai fi mutat daca nu ne pocnea in moalele capului goliciunea cardurilor si crivatul din portofele....
Una peste alta si io m-am simtit excelent....Silvano , ca in vremile cu zapezi de altadat'....hehehehe...
Povestea cu ceaiul de menta este ca io il beau de placere , ca e scump si nu e medicinal si mustacila il bea ca-l doare burta....asta era problema...wtf!
No,gata lungitul la basme cu voi....poze gasiti in ALBUM.....asa ca enjoy!
Pupa mandea si sa aveti seara linistita si sambata minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

dragi mamici,scuzati-ma ca dau buzna peste voi,alex,este un baietel care mai are nevoie de 2000 de euro,pt apleca in strainatate la operatie....aici,este bazarul lui...poate aveti timp sa aruncati o privire si poate gasiti ceva util pt bebici si chiar pt voi mamici....banii de pe produse intra in contul lui Alex!va multumesc!


cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

'neata fetele

cine bea cu mine o

am vazut pozele, bebe Erik e o dulceata si un frumos si are niste ochi tare tare frumosi

pe voi va tzuc la gramada si pe fiecare in parte

duminica frumoasa in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata
haideti la o cafea


deci ... io m-am simtit f bine la intalnire ... Danuto imi pare rau ca nu te-am mai prins, dar eu ca de obicei o sterg prima ... sper ca ne-om vedea data viitoare ...
am citit ca te bat ganduri de schimbare de servici ... cum a ramas sau inca nu te-ai hotarat? succes sa iei hotararea cea mai buna
aaa, sa va mai zic ca eu m-am indragostit de Erik... e atata de scump ... Aiduto sa-ti traiasca dulceata aia de baiat!
Anda tare faina ii poseta aia a ta ... ti-am admirat-o si in poze ...
Ana inca o data felicitari maxime pt ambitie, arati fantastic...
Danuta-Andanii asa bine-mi pare ca te-am vazut ... si arati bine, nu-ti mai fa atatea probleme.
Simo fain o fost sa mai povestim cate ceva ... ce-ti mai face Ale? cum o fost in dimineata asta la gradi? eu nu l-am dus azi pe Alex ca a cam tusit de vreo 2 zile incoace. sa mai vedem cum o fi pana maine...
Monica imi pare rau ca ne-am vazut doar in fuga, poate data viitoare apucam sa si stam de vorba ...
Doris ai o fata tare frumoasa, o papusa . felicitari pt rezultate.
Vicki mi-ai fi placut sa ne vedem... sper ca esti bine.
Silvana mai stii ceva de interviul la job? vreun raspuns, ceva? sau ai scris si eu nu mai stiu
Deya ce mai faci, nu mai zici nimic?
Mihi la urmatoarea intalnire vii si tu cu bebelina ta frumoasa, da?

o zi faina sa aveti toate si o saptamana cat mai buna,



Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput