Clubul Cucelor Nauce *6*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

GABRIELLO maica, esti dusa rau. am ras azi toata ziua la cate ai debitat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

in aceasta zi mi-am schimbat cateva pareri....am citit ceva care m-a socat, stiti voi prea bine ce. am ales aceasta modalitate de a spune, aici la subiect, public.
e vb despre acel capitol doi, in care ati presupus ca "cineva" si-a creat un nik special pentru a se rafui cu voi. cateva ati afirmat cu certitudine ca stiti voi cine este persoana, fara sa aveti cea mai mica garantie cine se ascunde in spatele acelui nik.
credeam ca m-ati cunoscut suficient de bine....dar se pare ca m-am inselat.
eu v-am respectat alegerile fiecareia din voi, nu imi permit sa fac nici un fel de afirmatii nefondate.
nu cred ca trebuie sa va dau explicatii, am sa va spun totusi ca de peste patru saptamani am fost cuprinsa de problemele legate de boala socrului si apoi moartea lui. am fost mult prea preocupata de copii mei si durerea care ne-a lovit.

e bine sa nu emiteti judecati despre nimeni cu atata certitudine, pentru ca va puteti insela cu foarte mare usurinta.

ALEX, operatie pe cord!
3000 euro, 31 ianuarie!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

kari, . nu s-a gandit nimeni la tine. mi-e dor de tine, sa stii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Kari,nu cred ca cineva te-a banuit pe tine ....clar flory xxx a vrut doar sa creeze si mai mari disensiuni intre noi,dar nu i-a mers ... apropo,la acel topic doar eu te-am adus in discutie,fix pentru a te scoate din cochilie...imi pare rau ,dar nu stiam ca nu poti accesa net-ul din RO, nu stiam ca ai atatea probleme pe cap

La acest topic nu cred ca exista cineva care sa aiba ceva impotriva ta.Din contra,ne este dor de tine si vrem sa fi alaturi de noi.

Cred ca cel mai bine e ca lucrurile sa fie spuse la vedere,asa nu mai e nimeni suspicios.Parerea mea,desigur

**************************************

Iulia , mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

stati ca-ccc-cre-ccc-ca am pacalit si pun filmul cu S si Jack pe net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

deci nu merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Tulai Doamne ca rele mai suntem noi astea de la Umanitare care judecam omul gresit cand el nici vinovat nu-i si nici usutoi n-a mancat iar de mirosit si-a dat cu Fabreeze si nu miroase!Apai cum,Marioaro draga,au unii timp de poante pe net cand li-s kupiii desculti si nemancati si bolnavi si aia mica are 1 an si 4 luni dar ie confuza duamna care a facut-o ca inca o alapteaza ca ie sub un an de fapt si ca de fapt mama-sa mai ie si infirma da nu se vede ca noi suntem blonde:

"in primul rand vreau sa-ti spun ca eu sunt infirma, si este adevarat ca gramatica nu stiu, iar netul l-am bagat curand, si avem gratuit 6 luni..La munca nu ma pot duce deoarece , ti-am spus problema si pe deasupra am si bebe .sotul meu se mai duce cu ziua pana si-o gasi ceva de munca.Nu ti-asi dori sa fii in situatia noastra!cu respect cami"

"cu tot respectul meu de om intreg la minte,ati pun ca ai anteles situatia total pe dos!Ca-sa ai pensie de handicapat,trebui sa te internezi la spital, dupa care sa intri intr-o comisie, bine-nteles cu ceva bani,pentru a obtine o pensie ,nu stiu ce poze ai vazut tu, eu sunt infirma sincer,poze an calculator nu am caci nu am camera sa fac poze,si mentionez ca bebele meu e prea mic si ai dau piept si nu ma pot interna in spital,cu el cu tot.Dar ca sa nu o mai lungim,deoarece oi fi eu inculta si saraca dar cei 7 ani de acasa ai am, te invit daca bine-voiesti acasa la mine sa vezi ca tot ceea ce am spus eu acolo este foarte adevarat. Iata aici adresa mea;principala ...., si daca i-ti vine ceva bun in minte, astept sa mai vorbim "

"copilul meu mai mic nici nu are macar 1 an, am vazut ce ai pus tu acolo!eu nu stiu ce anume insinuezi tu acolo, dar dupa cum tiam spus nici poze cu noi nu am.deci a-ti repet, te invit la noi acasa,sa vezi cu ochisorii tai."
Alea au fost spicuite din cele "scrise si relatate" de Virginica Maria pe alt forum .
No,ca tot ma trase Iulia de maneca sa va vizitez de ceva saptamani ,am gasit acu motiv sa intru si sa va salut ,sa-i urez Gabitzei bun venit inapoi si sa-i spui ca cartea de gramatica care ieste a luat-o Vanghelie si si-a facut corneturi din ia decii ie greu sa inveti sa scrii romaneste .Ma intreb daca stie sa citeasca romaneste pentru ca atata i-am scris la Umanitare fiintei asteia si tot chinezo-babuniana mi-a raspuns !
Beyyy,sa dea dusmanii bairam ca scapara de mine si mai multe nu !Ca sa faca fi-mea o fapta buna (poate nu-i ea vinovata dar prea ne captusi pe amandoua la o zi diferenta ) imi aduse un bug dragalas de la scoala (sa mai ziceti ca sunt eu rea si nu vreau pet in casa ) si iete ca picai la pat cu febra de 40-41 de grade !Atata irosire sa spun ca sunt hot fara sa fiu horny si timp de 6 zile ! Ii intra lui Mousi morcovul in partea dorsala crezand ca scapa de nebuna si se plictiseste iar singur!Neahhhh!Azi is vie si cu terampentura (asa zicea fi-mea cand avea 3 ani ) de 37 cu 6 (yoooo hooooo ) !

Asa ca,Iulia draga mea,iarta si tu baba ca n-am putut raspunde mai devreme invitatiei si promit sa-ti arunc neshte fursecuri si sa-ti trimit cu Par Avion neshte tort luna aviatoare cand devin madam Mousi !
No acu v-ampupai da de la distanta sa nu va dau bug-ul si,stati pe vine ca de ma fac bine la trup si suflet , doctorul al de cap si-a dat demisia ca cik is caz pierdut pentru el !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

vaj,vaj... asa-i la Navodari..
Cred ca duminica nu se lasa post de Paste ci pentru ....
Laura bun venit...in cuib



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Good morning!


Kari miss you so much

Laura

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">


Perle de shef!!
*Miracolul nostru*




[b] "If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Kari



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput