***Buburuze de 2009 in actiune***(11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Stefiiii....ca cresti mare, sa fii sanatoasa si fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamsy spune:

Neata!!!!!
Mai fetelor, vinovatele, stiu ele care, Maia mi-a adormit pe la 12.30, a asteptat sa se linisteasca apele, plus ca si-a gasit un pitic ratacit prin patut si a tinut un concert cu el (ieri a primit de la soacra mea piticii cu Alba ca Zapada din aia care daca ii strangi suna, sunt tare tare frumosi) pana la urma am reusit cumva sa i-l iau, i-am stins tv, lumina si cumva cumva mi-a adormit.

dana la ce tarziu s-a culcat Maia, al meu sot de mult era in lumea viselor, no problem, recuperam noi si facem un trio
lisa felicitari pt. masuratori saracuta de ea
laviniap da-le incolo de neamuri, stii vorba aceea prietenii ti alegi tu, neamurile ti le da Dumnezeu, bine ca e bine Rareselul mititelul
ema multam de cofffee

Ma duc sa mananc slanina cu cas si cu ceapa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

neata

Alessia Stefania buburuza de Picky_toto
Rares Gabriel buburuza de Floric


sa cresteti mari si sanatosi (frumosi stiu ca sunteti ) si sa va bucurati parintii , multi si multe


mamica de BIANCA MARIA 28.04.2009

CRACIUN 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamsy spune:

[red]Alessia Stefania buburuza de Picky_toto[red] asteptam tort si [blue]Rares Gabriel buburuza de Floric[blue]la fel asteptam tort sa cresteti mari si mumosi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

buna mamici

am intrat sa urez "La multi ani!!!" pt bebicii care isi sarbatoresc ziua azi dar special pt bebita scumpica de Picky sa iti traiasca sa iti aduca numai bucurii sa creasca sanatoasa si sa aiba noroc




mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_love spune:

   aaaaaaaaaaaaaaaaaa!numa ce am scris si sa sters tot!si nici timp nu am ca tocma ce am aflat ca am 3 persoane la masa side soacramea nu face azi ca e post?!?asa ca baga fata cu amica dupa mine urland,a mare ca nu mai sta cu a micasi ieriu nu a fost mai frumos ca toata ziua neam impartit cu sotu.......mai ,dar voi aveti limbarnita........eu nu reusesc sa tin pasu cu voi la scris.....dar recuperam noi!PICKY,sa-ti traiasca buburuzaaaaaaa!
si pt RARES
gata !fug repede la bucatarie ca ma papa pe foc.........eee!nu ma las eu asa usor!sau sai dau satisfactie lasoacra?
asta pt toate cele care mai avem o zi proasta,pai ce fetelor ,asa mai vedem apoi ce frumoasa e viata,nu-i asa?la noi urmeaza impacarea la noapte........asta de ma lasa zuzeli mele

ALEXA CU CELE DOUA ZUZE,GEORGIANA-ECATERINA(23.06.2004)SI STEFANIA ALEXIA(14.05.2009)[http://picasaweb.google.com/alexandra769/SUNTEMDOUASURIOARE"]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

buna dimineata!ZDRUNCINATELORSTIU ELE MAI BN CARE SUNT!!!MI-ATI TREZIT FATA PLANGAND,SA RIDICE MANA SUS CINE SA COTAIT INSPRE DIMINEATA,KA SA SIMTIT PANA SI PE PAT DE APA,nesuferitelor credeam ca mai aveti si voi pik de bun simt,dar se pare ca nooooooop,l-ati pierdut de muuuuuult

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Salutare!
La multe lunite Rares Gabriel -buburuz de Floric si Alessia Stefania-buburuza scumpa si frumoasa de Picky.Mamicilor multa sanatate si sa va bucurati de puiutii vostri!


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

LA MUUULTE LUUNITE FERICITE SI IMPINITE STEFI SI RARES

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

SCZ,VAD CA AM MANCAT O LITERA,IMPLINITE AM VRUT SA SPUN,DAR SUNT CHIOARA DE SOOOOMN,DIN CAUZA INCULPATELOR,care acum bine mersii baga somn

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput