Fulgusori de nov-dec 2009 (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ionelamaria, bine ai revenit!

Alinutza_24 bine ati venit! Sa-ti traiasca puiuta mica si te asteptam sa scrii cat mai mult!

La Teodora am patit-o doar o data sa iasa kk din pampers pe la spate. Poate ca e din cauza ca sunt pampersi in pachet alb, parca la cei mari se intampla mai des, la Vlad mai ales...


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ma duc sa mai incerc sa dorm. Eu nu fac cafea si nici ceai ptr ca nu beau niciuna nici alta, dar va ofer un pahar cu apa...plata...si fara lamaie


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Buna dimineata!

Ce faceti?Eu va invit totusi la chiar daca apa plata de la DianaR e sanatate curata!

In primul rand vreau sa ii urez un bun venit alinei
Apoi vreau sa o pup pe Kreliutza si pe tizul nostru dolofan, si sa le spun ca sunt niste frumosi, mai ales tizul.
Ionela cum poti spune ca te-am uitat! Asta niciodata!Te pup
Shtephy multumesc pentru comentarii...astept si eu sa vad pozici noi cu cei doi strumfisori ai tai.
Monis varianta cu pampersul prin chiar de talie e foarte ok, si eu ii las spatiu de "manevra" lui Rares, si pana acum nu s-a patat niciodata, desi se aduna material pe marginile scutecului.
Va salut pe toate si va si va trimit si imbratisari tuturor, fara nici o exceptie...ca daca ma apuc sa insir lista sigur voi omite pe cineva si nu vreau sa se supere vreo mamica frumoasa pe mine!

Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
Avem 3 lunitze!!!
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Good morning everybody! Alinutza Bine ai venit, sa iti traiasca fetita! Si Chiara mea plange la partzaiala, azi incerc sa ii fac ceai de chimen sa vad daca o ajut (desi am citit ca poate constipa). Vedem. Stephy , mamicutza harnica, ia pune tu niste poze. Sa stii ca si la noi la italica spalam numai noaptea, deoarece curentul e foarte ieftin. Ionela You know how i feel about you Chiara Ada, vita mia Chiara creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza_24 spune:

Buna dimineata fetele!
Lorex vroiam sa iti spun ca eu i-am pus fetei cercei la 2 ore dupa ce s-a nascut.toate asistentele mi-au spus ca bebelusii in primele 6 ore de viata nu simt nici un fel de durere.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza_24 spune:

Multumesc ca m-ati bagat si pe mine in listuta voastra.ziua mea de nastere este 23.11.1984

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

mnetza

Shtephy, Diana, Lavi,Ande multumesc.... cred ca sunt in stadiul in care cer atentie da' ma tratez

Lavi... ma bag la o cafea.... dar si la o cana de apica de la Diana.... mai da cineva ceva? ca eu vreau numai bataie nu




Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
mnetzaShtephy, Diana, Lavi,Ande multumesc.... cred ca sunt in stadiul in care cer atentie da' ma tratez
E normal sa ceri atentie. Imi amintesc perfect ... as fi dat orice pentru un cuvant de la voi in perioada aia "neagra". Ceva care sa ma intareasca, ceva care sa ma ajute. Dar toate astea sunt in noi, nu ne pot da altii ce ne lipseste. AI grija de Mihnea si de tine, da? Chiara Ada, vita mia Chiara creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Niatzaa si de la mine

Fiimea e foartee ocupata, urmareste asiduu Neata cu RAzvan si dani.., asa ca mai respir si eu putin

Fetele multam de sfaturile cu pampersul, o sa incerc cum spune Monis, sa ii las mai jos pe talie, caci eu ii ridicam pana in gat, sa nu ii ramana prea mult intre picioruse sa nu o jeneze cumvaa. Probam si asa de acum, si va spun pe urma rezultatul.

Alinutza, bine ai venit la noi, deci ti-a luat 10 luni sa iti faci curaj sa ne scrii!! Am vazut ca esti din Barlad, si eu aveam colega de camera din facultate tot din Barlad si tare bine ma mai intelegeam cu ea..si acum tinem legatura dupa atatia ani...

Ionelaaa, sa nu te mai aud nici eu ..auzi la ea..normal ca ti-am simtit lipsa, ia sa mai stai aici cu noi, daca tot a plecat sotiorul!




PROASPATA MAMICA DE RECHINAS

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

fiimea urmarea Razvan si Dani..ca pana am apucat eu sa postez mesaju....a mai trecut o ora...

PROASPATA MAMICA DE RECHINAS

rechinas in pozici

Mergi la inceput