Bobocei de sept-oct 2008 (251)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Buna seara fetele...ce mai faceti? Noi am reusit sa iesim afara un pic..n-a fost chiar asa de frig...dar..si noi vrem sa vina varraaaaaaaa..nu primavara..ca parca si atunci mi se pare frig...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Ei..am uitat sa va spunem...avem si noi doua maselute noi..una dupa alta...
Felicitari Joy ptr canin..

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Am inteles astazi de la stiri ca de vineri se incalzeste..chiar se ajunge si la 5 grade ..plus...ei..e bine...oricum..am auzit ca-n februarie vor fi si 20 de grade...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Fetele..voi cum stati cu caldura-n casa?..La mine e foarte cald..desi nu am micro..la celalalt apartament aveam..aici..am zis..ca sa nu mai spargem...dar vad ca nu trebuie..ard caloriferele..si mai e si izolat cu 10 blocul..deci..e destul de bine...Voi? Aveti micocentrale?

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Fetele va las...ma duc sa le fac cerealele cu lapte, baita si nanita..pupici..

O noapte linistita sa aveti!

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Joy21
.

Aprop de emisiunea nanny din Fr, tocmai am aflat ca dadaca a murit

Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Sofia, 1 an si 5 luni



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George






da, a murit de cancer, iar ieri seara a fost o emisiune in omagiul ei.

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

nausica, l-am vazut in decembrie pe magarus in 2 locuri din Afi cotroceni: in real si la magazinul ala mare de jucarii de la etaj (am uitat cum se numeste)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

copilul meu nu a vrut nici azis a doarma de pranz...la 21.00 era insa adormit...fara nazuri, fara leganat, fara a face ca toate animalele, fara a sta cu picioarele-n tavan si apoi a le izbi cu putere de pat...
i-or ajunge 12-13 ore pe care le doarme noaptea...nu ma indur sa-l trezesc devreme dimineata

nikolici am vazut si eu reteta aia de chifteulte!! e super!! o sa-i fac si eu lui Razva



www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Pentru cele ale caror copii au jucarii cu care dorm, luati inca una de rezerva. Alexei doarme cu Bajou (un extraterestru moale si foarte simpatic), noroc ca am luat doi pentru ca unul dintre ei arata deja destul de jalnic si ca sa pot sa il spal intra in scena cel de rezerva. La el este la fel si cu suzetele, atunci cand inca le sterilizam luam cate doua la fel.Pe asta de acum doar o spal deci nu am nevoie de inlocuitor la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

muuh f bine punctat referitor la pedepse.
si la noi precum si din ce am vazut la copii prietenilor, orice plans/agitatie are un motiv bine intemeiat in spate care nu va disparea prin aplicarea sanctiunii....in principal acel motiv consta dorinta de a capta mai mult atentia parintilor, de a se simti in centrul atentiei in orice moment - lucruri de altfel firesti si bine meritate de orice copilas.

Mergi la inceput