Club chic(28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Azi m-am dat cu Elizabeth Arden - Green Tea, imi place mult si chiar persista, eu am mai avut Sunflowers, dar parca nu rezista asa ca ceaiul asta.

Cait, de ce nu iti iei Kate Moss de pe net? Iar daca nu iti place, il poti pune aici la bursa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

http://cgi.ebay.ca/New-mini-empty-glass-atomizer-5ml-perfume-spray-bottle_W0QQitemZ110485914976QQihZ001QQcategoryZ11847QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26ps%3D6

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

parfumatelor, ca sa fac o noua comanda pe fragrancex tr sa completez din nou formularele pt billing si shipping? nu au ramas datele mele undeva , si sa le pot introduce automat?
vreau sa comand JACOMO silences purple pt cineva si mai sunt doar 3 bucati.
si chiar nu am chef acum sa sun la secretara sa mi dea codul postal al strazii de la job- ca acolo e adresa de expediere ( e tarziu dealtfel) si pe net nu imi apare.


edit: hai ca am gasit pe net un site unde am gasit codurile postale de care aveam nevoie si am comandat, completand din nou acele formulare . sper sa nu fie probleme nici de data aceasta.

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Geniest, ce parere ai despre:

http://www.perfumeshop.com/brands-n-nino-cerruti.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

parfumatelor, ca sa fac o noua comanda pe fragrancex tr sa completez din nou formularele pt billing si shipping? nu au ramas datele mele undeva , si sa le pot introduce automat?
vreau sa comand JACOMO silences purple pt cineva si mai sunt doar 3 bucati.
si chiar nu am chef acum sa sun la secretara sa mi dea codul postal al strazii de la job- ca acolo e adresa de expediere ( e tarziu dealtfel) si pe net nu imi apare.


edit: hai ca am gasit pe net un site unde am gasit codurile postale de care aveam nevoie si am comandat, completand din nou acele formulare . sper sa nu fie probleme nici de data aceasta.

_"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


Sali,vad ca startul a fost mai anevoios la tine,mai greu cu prima comanda...Acum ca ti-ai luat avant ai sa ne uimesti cu achizitiile tale!Deabia astept sa primesti primul colet ca sa ne spui impresii...

Si in legatura cu asta,imi puteti zice care a fost cea mai mare suma de care ati facut cumparaturi de pe fragrancex fara sa fie nevoie sa platiti taxa vamala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina85 spune:

Rose,multumesc mult (nu cred ca am facut-o pana acum...) ca ai sacrificat nasucul si stomacelul tau de ca sa mirosi pentru mine Bond-urile.
Vroiam sa te mai intreb si daca ai mirosit cumva www.fragrantica.com/perfume/Bond-No-9/Wall-Street-3260.html" target="_blank">http://www.fragrantica.com/perfume/Bond-No-9/Wall-Street-3260.html ?

Acum imi dau seama ca toate Bond-urile despre care te-am intrebat sunt unisex,poate de aceea nu prea au fost pe gustul tau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina85 spune:

Si pentru ca m-am saturat de frig si vreau sa vina primavaraaaaaa!...

Sa va fie cafeluta de dimineata dulce si fierbinte!





la parfumate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

dana, cu a 2-a comanda pe fragrancex, data aseara, vad ca sunt pe hold dar nici macar nu a scazut numarul bucatilor disponibile din produsul respectiv dupa ce am lansat comanda.
oare am avut doar norocul incepatorului cand am comandat asa usor OPIUM POESIE DE CHINE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

dana, cu a 2-a comanda pe fragrancex, data aseara, vad ca sunt pe hold dar nici macar nu a scazut numarul bucatilor disponibile din produsul respectiv dupa ce am lansat comanda.
oare am avut doar norocul incepatorului cand am comandat asa usor OPIUM POESIE DE CHINE?

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


mai lasa cateva ore si eventual scrie-le un e-mail sa-i intrebi ce-i cu comanda ta.

eu astept vesti bune, te anunt daca e angelul

Mergi la inceput