HAI MARIUCASARA, MIREMIA!!! Pufi 2010 (116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns analessya13 spune:

Mariucasara, am vazut ca ti-a scazut ieri termenul. Cred c tu ne urmezi! Eu ti-as baga si vreo agitata. Ce zici?


38 si 3 zile Edoardo si mami de Alessandro 3.01.2007

http://picasaweb.google.com/analessya13/AlbumSenzaTitolo02#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

analessya13 ma dor toate cele...si spatele si bazinul si burtica... DPN-ul ala era calculat de mine cu un calc de pe net si nu e chiar corect. Pe 29 fac 40 de saptamani. Eu mai astept putin si mai ma plimb la spital odata. Azi e si medicul meu de garda...prost sa fii noroc sa ai.... Ca mi-era rusine sa il chem de acasa avand in vedere ca am fost la el doar de cateva ori.

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 39+ Sebastian Petru

AMR ...nu se stie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analessya13 spune:

Mariucasara, bafta atunci la spital. Da, nu ar fi rau sa te vada dr. Pe mine m-au mai lasat un pic durerile, oricum nu cred ca sunt la inceput de travaliu. Problema la mine ca nu reusesc sa stau locului din cauza spatelui.
La mine DPN e 4 febr asa ca eu mai sper la 1 saptamana.

38 si 3 zile Edoardo si mami de Alessandro 3.01.2007

http://picasaweb.google.com/analessya13/AlbumSenzaTitolo02#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

ce faceti fetelor? pai daca va duceti si voi la nascut eu cu cine raman? scoate agitatele mariucasara?
analessya ptr tine le mai tinem sa se inteteasca contractiile

tatic de ale3csa multumim de vesti! sper sa ii dea Dumnezeu cat mai mult laptic. sa fie puternica si sa o incurajezi in privinta asta.pupam bb luptator! asteptam vesti.

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Ana Sofia la 1.20 cu nota 10, 55 cm, 3600kg de mami gabriela77 ptr cine updateaza in 21.01

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

buna dimineata!beau si eu o cafea fetele cu voi!
multumim de vesti tatic proaspata si cu vesti bune!
fetele ce fac scot agitate pentru voi?aveti dreptate e cam liniste is mamicile cu bb sau la nascut burticile...numai eu stau si stausi bebe nici un semn.....hai la mama mai bebe!
o zi buna fetele sa avem


40+
AMR vedem noi
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Neata!!!multumim de coffe!!!
Nu stiu daca mai are rost, dar scot niste motate pt Mirela, ca n-am apucat pana acum


HAI MIREMIA!!!!HAI BB MIC!!!



Si cateva si pt Mariucasara, asa de incalzire






Multumim tati de Yannis de vesti, multa sanatate!!!

Si eu am contractii dureroase, ma trezesc noaptea din somn, dar neregulate, rare... sper sa nu se inteteasca pana dupa-amiaza, ca acum n-am cum ajunge la spital, decat cu salvarea pana scapa tati de la munca, azi are o zi tare nasoala...dar bb o sa fie cuminte, stiu eu

O zi frumoasa sa aveti, stati la caldurica, afara e dezastru....



38+ Maia Ilinca- te asteptam cu drag, broscuta mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Buna dimineata,






am intrat sa le felicit pe mamicile care au nascut si sa le urez nasteri usoare celor care urmeaza (Mariucasara se pare ca nu mai ai mult). Va doresc tuturor sa va recuperati repede si vina lapticul bun si dulce pt bebei.






Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006) si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pastilutza spune:

buna,
m-a rugat alexutzza sa va trimit poze cu Yannis, pe adresa pufuletipufosi.....ati primit ceva??
:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:


hai miremia curaj mamico!


40+
AMR vedem noi
poze

Mergi la inceput