Bobocei de sept-oct 2008 (250)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

scuza-ti, intoxicatie, am vrut sa scriu

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

ange maine, oricum la prima ora ajung la pediatra, dar vroiam sa-mi zice-ti voi daca stiti ceva, inainte, ca sa stiu la ce sa ma astept

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

claudina e mortal Razvanel !!!!!!!!!! E de belea cum le spune el pe toate

giuliana

angelyna, kllemi sanatate printeselor

Fetelor nu prea am citit cu mare atentie in seara asta, nu am o stare prea buna, sunt ciufuta...fara motiv....am asa o stare naspa Va citesc maine la cafeluta Va doresc o noapte buna si linistita



Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Babytzule multi sa revina starea de bine.

Angesi Radu stranuta de cateva ori..desi centrala duduie..mie tot mi-se pare frig.ufff..de abia astept primavara.
I-am dat si eu o doza de nurofen..sa nu-l mai supere dintisori..sper sa previna si raceala.
Oricum maine dimi bag un oscillo preventiv.

Klemi multa sanatate

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Nushulica a venit comanda de pe amazon? In cate zile? Si imi poti spune si mie prin ce vine?
Ma tenteaza si pe mine o comanda

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Seara buna,

Am fost in seara asta la carefour, mooooama n-am vazut in viata mea asa pustietate!!!! Eram 3 oameni in tot magazinul!!!! Asa as mai face cumparaturi zilnic!!! In carefour era bine, nu era mai frig ca altadata, dar afara, cand ne-am dat jos din masina ni s-au lipit narile instantaneu!! Erau -23 gr!!! Brrrrrr

angelyna si Dariei ii dau tot septilin, si vad ca este super bun. Nu a racit deloc iarna asta si am inceput abia din decembrie!!! In plus, daca vezi ca o ia raceala, de ce nu ii dai niste C plus Cold de alea de am luat de la hyland, sau ce ai luat tu de raceala?? Ca sunt super bune!!!

Nici la noi acasa nu se mai opreste centrala deloc, merge de rupe, dar nici nu scade temperatura in casa sub 25 gr. Astazi n-am avut curaj sa iesim afara la joaca, am iesit doar la cumparaturi, dar copiii au fost ff agitati si maine nu cred ca mai rezista tot in casa....

Maine Daria merge si la vaccin, speram sa nu avem reactii adverse si nici sa ne slabeasca prea tare sistemul imunitar tocmai acum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

kllemi, daca zici ca i-au aparut mai intai pe spate poate fi roseola. cel mai bine e sa te duci totusi la pediatru pentru un diagnostic. sanatate!

Sabina si Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudinna

animalele si nu numai


www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)




Tare de tot Razvanel!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

neata!
poftiti la !!

nici eu nu l-am scos ieri pe Razvan. mi s-a parut prea frig, brrrrr! cred ca nici azi nu iesim sa stam afara, poate mergem pe la mama, ca deja ne-am cam saturat in casa.

la mine in casa cred ca sunt undeva la 22-23 de grade, dar mi se pare frig. noaptea mai bag caloriferul electric, ca Razvan cam doarme dezvelit, dar ziua el e mai mult pe jos, taradu-se sau jucandu-se pe covor, pe parchet...il tin imbracat bine, cu stramp si pantaloni, cu shosete si cipici in picioare
abia astept sa se mai incalzeasca!

i-am zis ieri lui socru-meu de masinuta si a sunat o ruda sa se duca azi sa o ia, sa nu ramanem fara!! sper sa mai fie!! eu am luat-o razna, abia astept sa o primim, sa ne jucam cu ea




www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Ange, cum sunteti?? cum zicea si Nocom, vitamina C e ff buna! eu ii dadeam lui Razvan cate o lingurita de zeama de lamaie, ca-i si place, mananca lamaie pur si simplu

babytza cum te mai simti?

kllemi, cum mai e Amalia??


www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput