*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (360)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

am primit un laptop nou si e asa fain...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

am primit un laptop nou si e asa fain...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Bravo!Ia zi cum a fost prima zi la cabinet??

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Naty, sa folosesti sanatoasa laptopul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Nu v-ati culcat, mai, viezurici?!

Naty, sa stapanesti sanatoasa laptopul! N-am fost pe faza, lucrezi la un cabinet privat sau SI la un cabinet privat? Mult succes!

Noi am fost azi la cumparaturi, intai la Auchan pentru de-ale gurii si apoi la Kiabi, de unde ne-am luat toti copii cate ceva! Au reduceri faine de tot! EU mi-am luat o rochita tricotata, cu maneci scurte, mai de party asa, un set de lemjerie sexy, looz cu negru si un pulovaras mov! Nu ma pasioneaza culorile astea, dar am considerat ca un pic de roz in viata mea nu strica! A, si o pereche de pantaloni casual gri pepit, care merg de minune cu pulovarasul mov. Si ne-am intalnit cu Kya si sotul, zanuta era acasica, tare bine mi-a parut ca i-am revazut dupa atata timp. Practic, nu ne-am mai vazut de la intalnirea de asta-vara de la gradi lui Vali.
Tare mult mi-ar placea sa ramana valabila intalneala propusa de Luny si sa vina cat mai multe randunici!

Acum, va pupez de noapte buna, maine iar avem de colindat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

simo ptiuu eu as zice sa mai tin un picuzt prafuitele la naftalina..mda cam asa-i cu cerclajul..e nasol daca se rupe colul din cate mi-a explicat si mie dr mea,eu mai tot timpul luam nospa si utrogestan(asta nu stiu daca e pentru relaxare)...

nicofelicitari pentru sofat si la cat mai multe ture si cat mai mult curaj..si ti-am vazut baietii mumosi si musai pozici de la ziua lui stefanel chiar daca nu-s de la scoala ..ce acasica nu-ti "petreci biatul"?

naty sa stapanesti cu placere laptopul si ma bucur ca iulia nu a mai facut febra

criss sa stapanesti si sa folosesti cu placere achizitiile loz si mov...imi pare rau pentru faza cu mami tau...

in rest va pe toate si va spun noapte buna....eu n-am iesit afara azi..am fost mai toata ziua cu ....sa mi se traga de la CM venit ieri,de la statul acasa,de la statul numai eu cu andru,de la de la ...nu stiu ca nimic nu-mi mai convine....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Eu am facut iar tort azi, de-ala de zahar ars... Maine il ornez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

noi prima data am avut Andrei pt baiat si am ajuns la Andra..
Acum daca e fata avem Gabriela, e si sora mea, dar randunoiul a zis ca vrea asa si eu am zis da, fara discutii.. sau ma rog americanizat Gabrielle..
Pt baiat ne gandim inca, ca am renuntat la Andrei, ca e Andra si am vrea altul.. din una in alta am ajuns la Justin (asta mie imi place mult, deci varianta americana mai mult ca Iustin), Alex si parca mai era unul, dar uite ca imi scapa acum (deci asa mult mi-a placut ca l-am si uitat )..

azi al meu o tot punea pe Andra sa repete numele astea sa vada care suna mai bine din gura ei ..

edit: Bv Naty de laptop.. sa-l folosesti cu placere!
Simo, noi am vrea baiat, dar daca e fata zau ca nu as plange de suparare..


si 5+

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

neata....

azi va servesc eu cu cafelutza-expresso


ma duc sa-mi fac si eu unul



Naty si eu tot asa zic ...sa te duci la un coafor de cartier

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna dimineata!
Bitza, multam de espresso!
Eu vin cu traditionala!

Ieri imi propusesem sa mai stau la o poveste....n-am mai apucat din cauza cotropitorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Hai sa va mai povestesc si eu de Surubel.
De vorbit zice de toate, a inceput sa nu-i mai taca gura....Nu e ca Ilinca la aceeasi varsta( care a fost cam ca Thea ), face prostii cat cuprinde.
In principiu e un mare catarator, locul lui preferat fiind televizorul.
se suie pe mobila, de acolo pe imprimanta apoi pe tubul catodic....ca o mica maimutica.

Nu mai vrea pampersul, si-l trage si-l rupe....insa nici cu oala nu se omoara.
Am avut vreo 2 zile de lasat la cucul gol in care l-am vazut ca se tragea de cuc, l-am intrebat ce are, a zis ca " vine pipi" l-am pus pe oala si a facut!

Ieri a facut pipi pe canapea, apoi pentru ca eu spalam aragazul si nu eram cu ochii pe el a luat peria de spalat wc-ul, a muiat-o bine si a inceput sa frece canapeaua!
M-a chemat Ilinca repede, am crezut ca mor cand am vazut!

Harnic foc, ce sa-i faci!



Mergi la inceput