*LMA*Puiuti de Randunici 2008!! (359)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Stefanelul meu f.f. rar se supara si atunci zice "hmmm" si pleaca si nu mai vorbeste cu mine Si tot rar, daca il iau dintr-un loc sau nu-l las sa faca si il iau pe sus da putin din picioare simiorlaie nitel, dar atat, ii trece imediat daca aduc vorba de altceva, ii distrag atentia.
Vlad era nervos cand era mic , el s-a tavalit si pe jos...din astea

Eu am reusit si m-am epilat azi, sunt bella , maine am in program sa calc, o tonaaaaaaaa, ca le-am tot lasat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Stiam eu ca nu trebuie sa-mi fac griji cu lovitul capului de pereti/podea si altele, dar cand il vad ca mai si plange dup-aia, mi se face mila de el...

Am ramas datoare cu un raspuns: s-a urcat pe calorifer pt ca langa pat avem noptiera, iar noptiera e langa calorifer..Nu dati cu bata..Am mutat-o la un moment dat, dar am pus-o la loc din cauza spatiului si a faptului ca nu mai avea loc sa-si plimbe patul prin camera... Cand o sa vad ca se ingroasa gluma, voi renunta la ea, dar ma gandeam sa nu-i stric copilului bucuria de a sta la geam..

Valentina cu Matei si 37+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Uitati cu ce ne mai distram noi: 2 poze si filmulete
http://entertainment.webshots.com/photo/2654078710103382524NAMsLk

Valentina cu Matei si 37+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Vali m-am uitat impreuna cu buburuza la poze/filmulete......ce scump este pe olita si cu ceasurile la picioruse!!!!.....ANtonia m-a pus sa-i pun de cateva ori filmuletele

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

E super scump Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Vali o dulceata Mateiutul tau!Of ce dulci sunt copilasii,pupa mama puii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Diana a invins teama de zapada Ieri 2 ore n-am luat-o din zapada, nici in brate n-a vrut, nici acasa, doar pe jos la plimbare sa facem urme in zapada si sa ne jucam cu ea. Azi a mers pe unde era zapada mai mare si mai neumblata
Maaaaare si brusca schimbare de atitudine. E o fetita tare cuminte care umbla cu mami de manuta peste tot

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

oana, te invidiez pt steful tau cel calm. teo se crizeaza rau...si urlaaaaaaa, arunca cu ce prinde, se "scurge" pe jos...

acum, iar nu vrea la nani si mi-a urlat pana nu l-am mai bagat in seama...acum sta pe vine langa scaunul meu, mai pica in fund ca moare de somn, mai molfaie la matzitzi si isi tine ariciul sub brat...dar de culcat, nema! parca vad ca iar ma prinde 1 si teo pe metereze

camiiiiiiiii, cum repar si eu plodul? la ce service l-ai dus? ce lampa avea arsa????

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Offf, noi inca nu avem probleme cu culcatul, seara dupa laptic, il pupa de tati de noapte bune, se infiinteaza la baie sa o spal pe dinti si dupa-aia via pat, unde doarme cu ursuletul, catelusul si un borcanel de platic de jucarie in care cica are ea papa . Diana la 21.30 merge in pat. Sper sa nu se schimbe programul ca ma impusc.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Vali, un dragut Matei!

Kitzy, bravo pentru curajoasa ta!

Ariel, rabdare, mami! Rabdare si tutun!

Mergi la inceput