Bobocei de sept-oct 2008 (247)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Seara buna fetelor

Am ajuns si eu azi intr-un final la intretinere la unghiute Cool , imi lipsea Am plecat ok, dar la intoarcere m-a rupt de durere spatele M-a mai sunat si sotul sa intru la magazinul de langa salon sa ma uit de saniuta si fiindca nu am gasit acolo, am mai coborat sa caut la vreo doua magazine. Si foiala asta m-a terminat la spate
Macar am gasit saniuta Joy am ajuns unde m-ai trimis tu, numai ca am ajuns la 20:06 si plecasera vanzatoarele la 20:00 Am incercat sa negociez cu paznicul prin gard, dar nu a tinut vrajeala. Maine la 9 e sotul la poarta Multumesc mult Si e numai 30 ron

Claudina ce fromos e puiul in rosu Si ce frumos ninge la voi !!! E de vis peisajul

Liliana bine ai venit la noi !!! Zici ca bobocelul tau e slabut...hmmmm , pai al meu are 80 cm (masurat ieri in dreptul usii ) si 9700 (cantarit saptamana trecuta )
Ai omis ceva : numele bobocelului Edit : vad ca ai scris deja
Multa sanatate , sa nu mai aveti probleme !!!!

Irina daca vrei saniuta iti iau eu maine si treceti pe aici sa o luati Cum mai e Luca cu ochisorul ?

Dya mai ce baiat mare are mami , cum stie el sa o ajute la toate

Feli mai femeie , ai stil sa povestesti...desi stiam ce prostioare face Falkone , am ras cu lacrimi cand am citit acum

andy g pup si io

Joy, Ada norocoaselor , sa va adoarma copiii asa oriunde Al meu ma ia de mana sa il duc in pat la pranz Si face Pa cu manuta cui mai e in casa si isi vede de drum pana in dormitor Daca a doarme in carut sau in scaunel, nu mai e chip de pe la 8 luni sa il tansfer fara sa il trezesc...da sa il mai si dezbrac

Nocom ce zi plina ati avut Super , ma bucur , ai fost si vrednicuta

Nushulica off, mama lui de rosu in gat Pup baiatul sa ii treaca mai repede sa nu il mai chinuie tusea

revin in alt post ca ma lungesc rau ...ca tare vorbarete ati mai fost



Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Elly bine ati revenit, cum fu prin plimbari

Clau am sa inru sa vad si eu...tocmai ce ii mai cautam si alte activitati Crinei in afara sa se urce in curie pt leggo-uri

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Ramo, dar te pricepi, nu gluma. Tare slingul tau! iar culorile, wow, comentariile sint de prisos. :):):)

mai fetelor, deci numai al meu ii face baie bebelinei din proprie initiativa? citeodata chiar ma enerveaza, ca vrea sa-i faca baie numai el. hmmmmmm!


haideti sa va spun de ce m-am apucat eu de 2 zile - de exercitii cu swiss ball sau gym ball, cum vreti sa-i spuneti. E super de super! Sper sa dau citeva kile jos, daca nu cumva ma apuca lenea si nu o sa mai fac.


Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Angelynna -ici multi... multumesc... a fost tare bine, m-am mai relaxat si eu, parintii mei sunt amandoi pensionari si si-au crescut si ei singuri copiii, asa ca am avut ajutoare de nadejde, partea mai putin buna e ca Bianca s-a cam invatat sa joace toti cum canta ea
Imi pare rau ca esti nevoita sa faci totul singura si ca nu ai ajutor de la sot... in privinta asta ar trebui sa ma consider o norocoasa, desi de multe ori nu recunosc... al meu ma ajuta enorm cu Bianca, singura chestie pe care o fac eu si el nu, este ca nu o alapteaza... pe mine sa enerveaza uneori ca nu are initiativa si asteapta sa fie impins de la spate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Piolica mult succes in continuare... sa te tina si sa dai jos kg . Eu m-am hotarat sa merg la o sala si sa-mi fac abonament sa fiu sigura ca ma duc, ca eu sunt cam delasatoare de felul meu, iar numai prin dieta nu reusesc... dar astept sa se mai imbuneze vremea asta

LE: Si al meu e responsabil cu baita. Eu ii fac baie doar cand nu e el acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Babytza ar fi bine sa consulti un dr pt durerile de spate, nu-i de gluma cu ele , sa iti fie de bine manichiura

Monica ce ma bucur ca ai intrat p-aci, din pacate nu te pot ajuta cu chart-ul

Piolica al meu nu i-a facut niciodata baie, numarat pe degete a schimbat-, in schimb o adoarme...poate se va schimba, dupa n discutii, in ultimul timp ma mai ajuta, dar doar daca ii spun

Elly ma bucur ca v-ati distrat, las ca Bianca se va reacomoda cu situatia de dinainte de plecare

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Babytza sa-ti fie de bine unghiutele facute! Cred ca saptamana viitoare o sa trec sa iau pastilutele, ca pe vremea asta nici nu-mi vine sa scot nasul din casa... asta in caz ca nu arde... ca daca arde, scutur lenea de pe mine... Mai mult pe mine ma chinuie niste migrene, dar mai rezist cateva zile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Sotul din dotare a adormit in timp ce vorbea cu un prieten pe mess, cu laptopul in brate

Nocom frumoase pozele , superbi puii Mi-am adus aminte ce de ingerasi mai faceam si eu...acum nu mai fac , imi uda zapada parul si se increteste

kllemi tin pumnii la analize, sa nu fie nimik

Irina am uitat sa iti spun :saniutele sunt pe verde Sunt tare dragute si stiu ca tu esti fan declarat verde !!!

Laureta sa treaca repede buba

elly bine ati revenit !

piolica stai linistita can ici eu nu am loc in baie de tati Stau pe bara pana la momentul spalat putza , aia imi apartine

Moni puuuuuuup
Nu am nici eu tabel da sigur e ok pustiul

Apropo de jucarii , ca ma tot tin sa va spun....nu va bosumflati prea tare cand le luati ceva si nu le place imediat. Noi avem jucarii care nu au fost bagate in seama pana acum si cand ma gandeam sa le dau cuiva, a inceput sa le scoata singur din cosul cu jucarii si sa le foloseasca cu mare interes. Desi le tot vedea, nu il interesau deloc pana acum

Liliana vazut una bucata pui frumos in poze !!!! ce ochisori, cat interes pentru telefon si ce dulce e in frunze Sa va traiasca puiul !

elly ce sa arda ??? Crezi ca nu am loc de niste cutiute ? Stai linistita, vino cand poti tu

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:


pupici, se indura cineva de mine sa imi dea un PM cu parola de pe contul de gmail si link-ul catre pastilute? Ca blondina de mine le-a ratacit si am cautat dar degeaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

laureta,claudinna...STANCIU mi-a recomandat sa fac, copro si giardia...ptr ca i-am spus eu ca se trezeste destul de des noaptea...si din cauza asta el mi-a spus ca s-ar putea sa fie eva acolo care o deranjeaza.....eu acum nu stiu ce sa zic...ca ea se trezeste des cam de cand sa nascut....asa ca.....om vedea...le facem si pe astea......

babytza....fa ceva cu spatele, nu sta asa.....ca doamne fereste, dai in alte alea

monica..chiar ma gandeam la tine ,cand a pus Lidia, niste poze de asta vara, cand erai cu burtica,....eheeee...ce vremuri, maica......imi pare rau, dar nici eu nu te pot ajuta cu acel tabel de care ai nevoie

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput