Atinge o stea-Un echograf pt micutii de la FUNDENI

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Am vreo 16-17 cred. Acum am umblat dupa ele sa le gasesc.
Da, o sa trimit un pachetel cu posta. Sa imi lasi pe PM o adresa sa ti le trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui bpaula

Am vreo 16-17 cred. Acum am umblat dupa ele sa le gasesc.
Da, o sa trimit un pachetel cu posta. Sa imi lasi pe PM o adresa sa ti le trimit.


...nu stiu cat costa posta, daca vrei sa ni le trimiti e ok.

La standul de la Babyexpo noi vom incerca sa oferim aceste martisoare si obiecte facute de noi, din Fimo, pur si simplu sub forma unei mici atentii/cadou, celor care vor avea bunavointa de a dona ceva banutzi pentru cumpararea ecografului. Nu le vom vinde, fiindca asta presupune a fi o activitate economica ce angreneaza multe obligatii si hartogaraie specifice contabilitatii... :) Noi ca si organizatie, suntem oarecum la inceput de drum. Inca ne interesam cum trebuie sa facem asta, ca fie intr-un cadru absolut legal...

multumim pentru ajutor

Alinuk
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik



speranta si incredere infinita in semenii mei
www.asociatiamame.com/ro/implica-te/persoana-fizica.htm" target="_blank">invitatie F230

............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiluimatei spune:

Neata,
Azi merg sa il operez pe Matei de polipi la Marie Curie. Ieri am fost pentru analize si ma gandeam la proiectul nostru. Eu am asa emotii pentru o interventie atat de usoara ... oare ce or simti parintii de la Fundeni cand stiu ca, dupa ce ca le este internat copilul acolo, nici nu are lumea cum sa ii trateze cum se cuvine. Va zic, astea sunt momentele cand imi pare rau ca nu sunt miliardara .... .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

mamiluiMatei va tin pumnii azi, sa fie totul bine!
Da, ai mare dreptate cu miliardarii Dar cand te gandesti ca multi altii de langa noi, care mor spunand ca daca ar avea posibilitati ar da si camasa de pe ei si cand colo - au multe alte beneficii "cazute din cer" - nici prin cap nu le trece sa se opreasca in loc la suferinta altuia... Mie de astia mi-e nu stiu cum...


Sanatate tuturor!

www.asociatiamame.com/ro/proiecte/proiecte-actuale/atinge-o-stea.html" target="_blank">atinge o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

Eu sper din suflet ca faptele nobile sa se inmulteasca pe zi ce trece mai mult. Sa invatam si noi romanii ce inseamna sa ne implicam permanent in a-l ajuta si pe altul care din pacate are nevoie...

Dianamizzi a donat 25 Euro
Multumim

Marybell de Erik (23.12.2006) si Edy (22.06.1994)
www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/713424899/in/set-72157600639165474/" target="_blank">poze bb
varsta lui Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Dia muulte muulte


zi faina, we linistit


Matei refacere grabnica!!!

Alinuk
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik



speranta si incredere infinita in semenii mei

www.asociatiamame.com/ro/implica-te/persoana-fizica.htm" target="_blank">invitatie F230

............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

mailuimatei nu ne-ai zis ce face baiatul? Cum a fost ieri?

www.asociatiamame.com/ro/proiecte/proiecte-actuale/atinge-o-stea.html" target="_blank">atinge o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

alinuk,da-mi adresa ta de email pe PM! te rog!

un vot va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

lisa care e fotografie ce trebuie votata? ca am gasit vreo 4

www.asociatiamame.com/ro/proiecte/proiecte-actuale/atinge-o-stea.html" target="_blank">atinge o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Cand ziceati ca mergeti la BabyExpo? As dori sa trimit si eu pe cineva acolo, daca va poate fi de folos cu ceva...

Banuiesc ca o mana de ajutor cu imprastiatul pliantelor nu ar strica, de ex.

Va rog sa ne spuneti cu ce va putem fi de folos, mai ales cele care nu suntem in Bucuresti.

www.asociatiamame.com/ro/proiecte/proiecte-actuale/atinge-o-stea.html" target="_blank">atinge o stea

Mergi la inceput