Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello
AM scapat de sabotaj



Va doresc o f Monday superba...si pentru ca am restante si nu vreau sa raman corigenta:









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata fetele.
va rog din suflet sa ma iertati, am citit mesajele voastre, nu am apucat sa va raspund pentru ca am fost in niste stari nasoale plus 2 examene sambata si duminica. Doamne ajuta ca la cat am invatat am luat note mari.
Va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine.Mj, scuze dar sambata nu am mai ajuns la Eroii Revolutiei...a trebuit sa ajung acasa repede.
Va doresc o sapatamana buna plina de iubire, ghiocei vesnic infloriti in viata si in inima voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sha'mone.....!!!!! (nu va era dor?)

anka preferita
printre fulgii de zapada a rasarit ceva pentru tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Oana m-ai dat gata cu floricica aia
Sa nu mai vb de zambet ca aproapa a topit toata zapada asta de care am crezut ca am scapat .
Sha`mone.....chiar asa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka a zis si el ca l-ai dat gata intr-o secunda cand ai zambit usor la floarea ce ti-a oferit-o


se pare ca a ajuns si pe coasta de vest ....lisa cred ca ai ceva acolo in meniu la biznisul tau care insoteste si ii face magici


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele.
sper sa nu aruncati cu rosii in mine, ca stric buna dispozitie , o fi din cauza ca nu a rasarit soarele azi , dar eu sunt cu moralul la pamant ...si am mai dat si peste www.youtube.com/watch?v=6AO9k1GKKNU" target="_blank">asta

oana poate daca il mai arati si tu pe Ebony din cand in cand...


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn lasa butoiu ala mare si plin cu melancolie si ia o gura de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">oxigen si revino in smtiri aci nu e loc de , aci nu vezi ca infloresc ghioceii....si tu o dai pe apa la soricei, vrei sa ii inunzi


si...ebony a zis ca nu defileaza pana nu iti revin piticii acasa....ca el nu poate defila daca cineva in public....el iubeste...si cand iubesti zambesti soo....it's your choice!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili da oare cine spune www.youtube.com/watch?v=3aBp_2apf8w" target="_blank">cha'mone mai frumos decat BAD
oana, ai dreptate de asta imi merge biznisu struna , iar www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">delicatesurili mele au atata cautare.
purple, simt asa... o adiere de vant de primavara
iona, cine sunt personajele din aceasta fotografie?
anka, mj
joann, ca sa iti revii, uite acilea defilari cele mai HOOOOOOOOOOT







www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Cam atatea perechi de oki de soare am folosit Lisa pt ce ne este expozitionat mai sus

Joann,
Iona, oana, mj, anka



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara

oana despre ce reclamatii vorbesti?? cre ca ai incurcat cererile pt.sporty tv cu reclamatiile

mey lisa cum a ajuns aceasta poza in mainili tale??? e nashica anka cu fingeru si de la nunta sigur nu-i

purplemuuuuuulti lui B&w

mj

JoAnn

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput