Fulgusori de nov-dec 2009 (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Camy iti doresc petrecere frumoasa, si ca Flavius sa fie cuminte sa va simtit bine si voi!

Ma bag si eu in lista voastra: greutate acum:55kg, target 50 kg, inaltime 154 cm!

Sper sa reusim sa slabim toate si sa fim hot moms!

Raportam noapte linistita! pupaceala!

PS: Poftiti la !

Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

NOUA LISTA!


Laurairina, 62kg, target 51kg, 1.6m;
LumiRichard, 54kg, target 48kg, 1.57m;
RamonaCopot, 87kg, target 70kg, 1.64m;
Ali762000, 61kg, target 53kg, ..m;
DianaR, 69.5kg, target 54kg, ..m;
Camy, 79,5kg, target 55kg,1.65m;
Smaranditza, 70kg, target 55kg, 1.6m;
Romanitza30, 79kg, target 62kg, 1.76m;
Simina_kin, 66.5kg, target 60kg, 1.75m;
laviniablaga, 55kg, target 50kg, 1.54m;


Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

neata...

ooooo..... vreau si eu in lista de mamici in actiune...
62 kg, inaltime 1,68 target 53 kg -asta era greutatea inainte de a ma lasa de fumat , daca nu se poate macar la 57 kg cu care am intrat in sarcina...
tot surplusul il am pe burta... e un tugui de burta... oare scap de el... trebuie sa ma interesez clar daca pot abdomene... ca la sala cu 2 mucosi acasa , care mai nou se trezesc simultan... nu prea cred ca ajung in viitorul apropiat.... poate daca mai chem intariri


Dragos si Eva _30.11.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

si o rugaminte pt fetele care au descarcat cutiuta muzicala.... imi dati si mie linkul daca se poate ... mura in gura... eu gasisem la inceputuri cand ma apucase googalitul cateva siteuri dar nu mi-a mers si am renuntat


Dragos si Eva _30.11.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

SMARANDITZA .

GABITZA intri pe trilulilu si descarci cu download helper. Cat despre burtica ta fa exercitii pe stepper ca face minuni.

Hi hi....Deci MONIS are de baut o bere la vara....

CAMY sa iti traiasca micul crestin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Neatza.
Ieri am fost cu tot familionul la party de prunci care s-a prelungit pana la 11. Teodora a fost supercuminte, a stat la toata lumea in brate, a mancat si a dormit. N-a zis nici cahr (sau n-am auzit-o eu din cauza zgomotului ). Si apoi azinoapte a fost de gasca si m-a lasat sa dorm.
Barbatul si pruncul mare au plecat la schi, asa ca am ramas eu cu fetele. Timeea tocmai ce-a plecat la o prietena, Teo doarme si eu mananc fulgi cu iaurt si forumesc.
Aseara am pacatuit cu 2 felii de piza, dar altceva nu era si muream de foame. Dar tort am refuzat cu gratie.

Laura multumesc de efortul cu listuta si Monis multumesc ca ne-ai postat-o. Inaltimea mea e 1,67m. Ma gandeam sa ne alegem o zi de raport, sa zicem lunea ca sa nu mancam ca porcii in wk cand ne cantarim dimineata pe dezbracate si pe nemancate. Daca am slabit macar 500 de grame primim , daca ne-am ingrasat sa zicem 500 grame un si daca stationam un . Ptr ca multe din noi alaptam si poate nici nu avem cantar electronic facem raportarea la 2 saptamani. Adica urmatoarea zi de raport e 01 febr. Ce parere aveti?

Lumi, multumesc ptr aprecieri! Si voi sunteti o familie tare frumoasa si sper sa aud curand ca va doriti inca un membru s-o completeze!

Stephy? Ce faci? Da un semn de viata, please!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Cami, distractie placuta la botez!!!

Lumi, stepperul meu e ultrasimplu, dinala cu 1 mil din Metro. Dar bun ii!


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Buna dimineata!

Felicitari fetelor care vor sa slabeasca, eu nu ma bag pe listuta, desi ar trebui sa dau jos 3-4 kg puse de sarbatori, mor de ciuda, dar asta e... sper sa se duca, am mancat dulciuri in prostie,nu ma puteam opri, mai ales seara... acum vad ca nu mai sunt disperata... dar cred ca m-as oftica rau sa ma vad pe lista si cantarul neclintit, asa ca mai bine nu ma gandesc

Parca Smaranditza zicea ca nu o sa poata alapta pe durata calatoriei, se poate alapta, e cel mai usor lucru si cel mai sigur mod de al linsti pe bebe in avion sau oriunde, foloseste o esarfa sa acoperi sanul si gata. La inceput eram f pudica si nu alaptam niciodata in public si cum era vara, ieseam in parc si stateam multe ore ii ofeream lui bebe portia de lapte praf, dar incet, incet, m-am obisnuit si am alaptat oriunde uite si un www.youtube.com/watch?gl=FR&hl=fr&v=rrnxtiYmXig&feature=related" target="_blank"> link
Michelle cu Tudor Mateo 18.11.2009 si MARIO DOMINIC 15.05.2007

POZE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Laura multumesc de efortul cu listuta si Monis multumesc ca ne-ai postat-o. Inaltimea mea e 1,67m. Ma gandeam sa ne alegem o zi de raport, sa zicem lunea ca sa nu mancam ca porcii in wk cand ne cantarim dimineata pe dezbracate si pe nemancate. Daca am slabit macar 500 de grame primim , daca ne-am ingrasat sa zicem 500 grame un si daca stationam un . Ptr ca multe din noi alaptam si poate nici nu avem cantar electronic facem raportarea la 2 saptamani. Adica urmatoarea zi de raport e 01 febr. Ce parere aveti?

ft ft buna ideea cu floricelele si porcusorii, si faza cu raportat la inceput de saptamana, care si cum poate,la o saptamana sau doua, dar sa fie lunea!

PROASPATA MAMICA DE RECHINAS

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35

si o rugaminte pt fetele care au descarcat cutiuta muzicala.... imi dati si mie linkul daca se poate ... mura in gura... eu gasisem la inceputuri cand ma apucase googalitul cateva siteuri dar nu mi-a mers si am renuntat


Dragos si Eva _30.11.2009

Am vazut ca ti-a dat si Lidiutza, iti dau si eu un link.
http://btjunkie.org/torrent/Cutiuta-Muzicala-Cantece-de-leagan/3952dd9cd0ee08cc478d7da03ec0881a793587f4ca3e
eu de aici am descarcat-o folosind programul utorrent! sper sa reusesti!

PROASPATA MAMICA DE RECHINAS

rechinas in pozici

Mergi la inceput