Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *47*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

trebuie sa abandonez fuga dupa voi... am mai citit o jumatate de capitol.

Noapte buna! Of, ce bine ma simt ca am mai intrat pe la voi


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Raluk, felicitari pentru micutul crestin, sa se linisteasca si sa inceapa sa-i placa viata de aici si sa se bucure de toata dragostea cu care-l inconjurati. Ati fost foarte frumosi, mai ales tu mamico, tare finuta esti. Am vazut toate pozele, tortul mi-a placut la nebunie, si sapcuta smechereasca a lui Alex, si ce frumos ati dansat voi 3, cred ca v-ati distrat foarte bine, felicitari inca o data !
Va las ca mor de somn si presimt ca buculica se va trezi ..a dormit ciudat azi, de pe la 7 e in pat, hmm..nu suna a Carina
Noapte buna !


Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Va si eu si va doresc noapte fara plansete!


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Crocodana ce dulce este Ama si ce perisor lung are, deja o domnisorica. Ce scumpa e cand doarme si ce atenta e la aparat.

Luto hehe mi se pare dragut tare din ce imi povestesti. Cred ca a facut si Alex de cateva ori asa noapte cand stingeam becul si nu avea chef de somn, dar ma distra tare chiar daca imi picau ochii de somn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

I'm back

Raluk,

Ma apuc IAR de scris...dar mai dau cate un ochi si pe aici

Fetelor,oare ce-o fi cu Aiduca noastra de nu mai da niciun semn?...sper ca e totul ok cu ei

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"You are worried about seeing him spend his early years in doing nothing. What! Is it nothing to be happy? Nothing to skip, play, and run around all day long? Never in his life will he be so busy again." Jean-Jacques Rousseau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Monica,merci mult pt raspuns.


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Mely, la Aida ma gandeam si eu, ce-o fi cu ea?


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

luci draga mea Carol mai scoate sunete din gat de pe urma carora raguseste!

Ioana de Carol Ioan Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Ce petrecere mare se anunta astazi. Multi sarbatoriti de marca.

Asadar sa incepem:



Brucu sa-i aduci multe bucurii lui mami, sa te faci mare si sa fii iubit!
Mami Iulika nu cred ca faceti gratar pe vremea asta, dar o salata din aceea din poze va rasfata toti invitatii.

Carina sa cresti mare si frumoasa! Oare ce poze va avea azi mami inspiratie sa faca?

Carol Ioan, micutul vedeta, sa fii voios si radios si s-o bucuri pe mami in fiecare zi!

Ruby si pentru tine si pentru mami.

Dinu Andrei, Vladimir Ioan, Bogdan Teodor Constantin, Mihai Dragos sa fiti cuminti si papaciosi si le asteptam pe mamicile voastre sa ne povesteasca despre voi!

Si eu iar merg la stomatolog si n-o sa am voie sa mananc, sa-mi pastrati din bunatati.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Ioana,de la inceput Carol mi s-a parut frumos foc dar parca pe masura ce creste se face tot mai frumosptiu sa nu ti-l deochi

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"You are worried about seeing him spend his early years in doing nothing. What! Is it nothing to be happy? Nothing to skip, play, and run around all day long? Never in his life will he be so busy again." Jean-Jacques Rousseau

Mergi la inceput