Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *133*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Denisa-inseamna ca n-ai citit measjele mele de pana acumsau n-ai retinut ...noi suntem pe la un max 7350 acu...
Si eu ma gasesc lordozata dupa sarcina, dra ma pune kine sa fac mereu ex si ma mai indrept

recunosc, n-am apucat s arecup, vroiam doar sa va salut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Vazut Adelake - craciunita cantatoare (chiar, cum a iesit la renumarare?) si Luana mergareata, ursulet in zapada


Ei, cum sa fie... cum au patzit-o si alti... la renumarare a iesit mai rau... Va anunt eu cand reusim sa trecem de 7kg... Cred ca nu mai e nici un bebe sub 8kg, iar noi nu reusim sa ajungem la 7...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )


Hahahaha, adica si la tine s-au anulat niste voturi? Scuze, nu-i de ras. Dar sa stii ca mai sunt bb sub 8 kile, Maia si cred ca si Andreea de Gianina.

Io am dat in extrema ailalta, mi se pare ca fiu-meu a facut o burta ca de popa.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Dyana, cred ca de-aia si eu dau jos greu, ca nu respect orele. Mananc pe apucate si cine se mai uita la ceas?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza..azi dau eu cafeaua, ceaiul, sau ce doriti
La multi ani sarbatoritilor zilei
Monica, La multi ani din partea Luciei...mi-a zis sa-ti transmit cand s-a urcat in avion



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Neata!

La multi ani , sarbatoritilor zilei!
La multi ani, Monica !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Denisa-inseamna ca n-ai citit measjele mele de pana acumsau n-ai retinut ...noi suntem pe la un max 7350 acu...
Si eu ma gasesc lordozata dupa sarcina, dra ma pune kine sa fac mereu ex si ma mai indrept


Citesc, citesc, dar mai uit... Reformulez: mai sunt putini bebei care nu au trecut de 8kg si noi nici la 7 nu ajungem. Dar ne facem noi mari.

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Hahahaha, adica si la tine s-au anulat niste voturi? Scuze, nu-i de ras.


Da-da, exact, stii ca se intampla si la case mai mari.

La Multi Ani, Monica!
Sa fii fericita alaturile de micile tale mari comori!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

neatza,

aseara nu am mai putut sa scriu pt ca laptopul sotului nu are nishte taste (stiti voi cine le-a scos)
oricum am uitat ce am vrut sa spun.

denisa - eu zic sa stai linishtita, amandoi sunteti micuti, deci cu cine sa semene fata? ti-am zis ca pustiul celor de la care am luat scaunul auto aveau un baiat de 2 ani si avea 9 kg. arata super bine copilul, nici o secunda nu l-am vazut prea mic sau prea slab. nu statea o clipa locului, vorbea de te durea capul.
Adela se ridica singura in picioare si acum incearca sa cucereasca lumea, chiar crezi ca o mai intereseaza mancarea? sau ca are cum sa se aseze ceva pe ea? eu zic sa fi fericita, poate are noroc si nu o sa stie niciodata in viata ei ce inseamna cura de slabire


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

la multi ani Ayla! sa fi fericita

aaa, si poate te sincronizezi si cu mine pe picasa, sa vad si eu cand pui poze noi cu vitamina ta
eu stiu ca te uiti la pozele noastre pt ca mereu gasesc mesaje dragutze din partea ta

provista - sa stii ca a facut una noua, a plecat de langa canapea catre tricicleta lui, singur singurel s-a avantat in lumea larga. dar l-am oprit repede ca mi-a fost frica ca vine cu gura de barile alea de la tricicleta

ina - exact asa am facut si a functionat grozavmerci

pisik - pai de ce sa te enervezi ca baga in gura, e felul lor de ash face anticorpi, f bine face fata! stie ea mai bine de ce are nevoie


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

ayla - La multi ani! mamico, sa ai o zi frumoasa, plina de pupicuri si macar azi sa nu te mai gandesti la nimic din cea fost greu
si, bine-nteles, o ploaie de pupicuri

Pupacim si sarbatoritii ghiocei:

Giulia Alexandra,bebe de georgyiuly
Tudor,bebe de Leeloo
Teodor-Ioan,bebe de Irina81
bebe de Nilufera





Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 8 luni
http://picasaweb.google.com/micusspicus/9Luni?feat=directlink

Mergi la inceput