Abdomen extra-plat: Beachbody (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

neata'

am o lene de ma doare si f multa treaba

azi am in plan un antrenament cu Tony si unul cu Billy, trebuie sa mai si citesc ptr examen, am de mers si la cumparaturi ca e frigiderul gol,ordine prin casa, tre' sa il cosmetizez si pe micutul asta al meu, sa ii spal si cusculita..pfuuu si mai am si papagalul..cam lunga lista mea de azi

la capitolul poze pe frigider eu am 2 modele..ale mele intra doar la categoria super sexy cu forme generoase, ca de skinny nu se pune problema,nici la ele, nici la mine..Beyonce si Jennifer Lopez
dar nu stiu daca le pun pe frigider ce reactie va avea al meu, ca el nu e de acord cu tiganii de astea lipite pe pereti..cred ca mi le da jos in urmatoarea secunda..
asa ca prefer sa le am wallpapere pe desktop


pffuu, se facu ora 10..ma apuc de ordine prin casa
zi faina







"Where I am today is where my mind put me, where i'll be tomorrow is where my mind put me."
So look at yourself.Your mind put you where you are today, you can chance it anytime you want to.Stay focus, don't give up


Me, me, me
http://picasaweb.google.com/jasmine24/TaeBoGirlAdicaEu#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Salutare doamnelor,

de ieri am reintrat si eu in grafic cu TJ. Cred ca pe seara voi face mega-febra musculara, deocamdata e OK. Azi se ytermina si CM, asa ca voi fi si in forma mai buna din acest pdv.

Cu hrana stau binisor, cred ca in continuare mananc prea multi carbohidrati (si in consecinta prea putine proteine), dar voi regla si acest lucru.

Allure, eu cred ca benzile tale se tot rup pt ca se freaca rau de tot de balamaua pe care le prinzi. Din acest motiv nu le-am agatat eu de balama!

va pup si sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

raportez ABS si banda de alergat, exercitii bicepsi, papa sanatos si multa voie buna chiar daca afara este o vreme sinucigasa:-)

Va pup si va doresc o zi buna

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

putere...pentru cine crede ca nu mai poate!
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

am terminat o parte din treburi..facut ordine prin casa, spalat casutele la animalute, am si mancat pe la 12, acum ma apuc de sportttttttt

"Where I am today is where my mind put me, where i'll be tomorrow is where my mind put me."
So look at yourself.Your mind put you where you are today, you can chance it anytime you want to.Stay focus, don't give up


Me, me, me
http://picasaweb.google.com/jasmine24/TaeBoGirlAdicaEu#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Conchita eu ma prind mai greu ...acum imi dau seama ce ai vrut sa spui cu poza

Anda, am tras un ochi pe blogurile si pozele tale...Superb! Esti frumoasa foc...toata familia de fapt! Sa-ti traiasca!

Caro, benzile nu s-au rupt de la jumate (deci nu e de la frecat) ci de la miner, unde se combina cu el...sistemul e prost si cedeaza. Mi le iau pe alea de la Beachboy.com ca au un sistem destept care nu cedeaza la tensiune (am studiat problema intre timp)

A venit Superintendentul ieri pe la 11 si ceva...Verdictul: faianta trebuie data jos si inlocuita...cica se scurge apa printre placi ...eu nu vad nici urma de fisura printre faianta dar te pui cu comenduirea?

Vad ca toata lumea e "frugala" la capitolul scris... Va inteleg, nici mie nu-mi vine sa mai stau 7 ore la scris



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"To lengthen thy life, lessen thy meals" Benjamin Franklin

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/" target="_blank">my target :)

www.flickr.com/photos/42726167@N06/sets/" target="_blank">halfway there

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

I feel goodddddddd...am terminat cele 2 ore de sport intens

Shoulders and arms cu Tony..am lucrat si cu benzi si cu greutati( cu benzile e cel mai greu si lucreaza muschii cel mai bine)

si Energise cu Billy...tre' sa fii in forma de forma nene ca sa faci energise cap coada..te topaie Billy de te rupe, dar efectul e garantat


"Where I am today is where my mind put me, where i'll be tomorrow is where my mind put me."
So look at yourself.Your mind put you where you are today, you can chance it anytime you want to.Stay focus, don't give up


Me, me, me
http://picasaweb.google.com/jasmine24/TaeBoGirlAdicaEu#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Luminita, sint curioasa cit dureaza pina se rup si benzile tale
Sau poate tu nu tragi asa ca apucata de ele... Eu le intindeam pe ale mele LA MAXIMMMMM!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"To lengthen thy life, lessen thy meals" Benjamin Franklin

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/" target="_blank">my target :)

www.flickr.com/photos/42726167@N06/sets/" target="_blank">halfway there

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Salut la toate sportivele constiincioase!

Ma primiti si pe mine?
Am mai cochetat mai demult cu Billy dar cum e cazul la mine de obicei, ma apuc de ceva si ma las pagubasa dupa cateva saptamani.
Acum sper sa ma tin de treaba constiincios! Va citesc de ceva vreme si va admir ambitia si perseverenta de care dati dovada. Asa ca sper sa se lipeasca si de mine ceva ceva :)
Telul meu este sa pun ceva fibra musculara si sa remodelez pe ici pe colo. Am 1.64m, 51-53 kg si as vrea sa ajung pe la un 48- 49kg dar sa mai reduc din masuratori (in special din 90 cm la solduri si 50 la pulpa, ca ma indrept vertiginos spre o conformatie de para!) si sa mai adaug cm unde trebuie, in special la scobitorile mele de brate

Am inceput antrenamentul de joi cu un program lejer de urcat scarile (20 etaje) si ceva abdomene. Vineri am facut 30 min cu Jillian Michaels si ieri seara 40 min la gym (20 min eliptica si 20 min greutati si abdomene). Probabil ca iau o pauza in seara asta si reiau miercuri cu Billy - Ultimate Amped workout - daca ma tin balamalele ca niciodata nu pot sa fac mai mult de 30 min din programul ala!!

As vrea totusi sa incep si eu P90X odata ce fac mai multa rezistenta fizica. Voi cum vi l-ati procurat? se gasesc programele de tras de pe net?

Cam atat pt acum, va urmaresc cu drag in continuare si o sa vin la raport mai des! promit :)

o zi buna in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

si eu intind de benzi de le apuca pandaliile, dar inca nu s-au rupt..dar e timp, ca e abia a 3=a oara cand le folosesc..oricum is bune rau

in schimb,benzile lui Billy sunt sigura ca nu se rup, ca par mai calitative si au fost si un pic mai scumpe, deci imi raman alea in caz de ceva
de cand cu benzile astea, pot si eu sa fac mai multe flotari normale, in genunchi fac pana imi rup genunchii
si azi ptr prima oara am reusit sa bat recordul la Side-tri-rise, 40 pe o mana,40 pe cealalta in 2 ture..yesss..inainte daca faceam 40 in ambele ture eram multumita

de mancat azi:-cateva linguri de salata boeuf cand m-am trezit, putin orez cu pui si ciuperci la pranz si acum pe seara 2 oua fierte cu rosii, branza tofu si un polonez de pui



Elena,welcome..inca o eleva de-a lui Billy in club..mai eu am devorat tot ce inseamna Billy Blanks, dar de Ultimate Amped workout sa dea naiba daca am auzit si vreau si eu daca e asa greu cum zici..nu cumva te referi la Ultimate-ul cu benzile??

"Where I am today is where my mind put me, where i'll be tomorrow is where my mind put me."
So look at yourself.Your mind put you where you are today, you can chance it anytime you want to.Stay focus, don't give up


Me, me, me
http://picasaweb.google.com/jasmine24/TaeBoGirlAdicaEu#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

tocmai ce mi-am dat seama ca o sa-mi vina ciclul taman in weekendul la Arizona numai de fitness n-o sa fiu buna la camp
ce metode aveti sa-l intirziati? ca parca auzeam pe cineva pe aici, cindva...

Luminita, care side-tri-rise, mami? alea cu Tony? pai ei fac vreo 25 pe o mana...cind ai tu timp sa faci 40?
si e imposibil sa faci asa multe...vezi ca le faci prin compensare cu flexie lombara...ia indoaie tu frumusel picioarele de la genunchi (nu chiar la 90 grade, 140 macar...) si spune-mi cite mai poti face fara sa trisezi din mijloc

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"To lengthen thy life, lessen thy meals" Benjamin Franklin

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/" target="_blank">my target :)

www.flickr.com/photos/42726167@N06/sets/" target="_blank">halfway there

Mergi la inceput