Bobocei de sept-oct 2008 (242)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Nocom daaaa, vreau !!!! Tu faci curat , pui de o ciorbita si stai cu David, pe la 12 vine si Tina , bagati niste probleme...si daca e ceva ma trezesti si pe mine , ca eu ma duc sa dorm

Babytza si puiiValentina David


Beeey, a zis cineva ca sta cu copiii?!?!?!? Nici gand! Eu m-am oferit la curatat, spalat, calcat. gatit... Ca astea le pot face cu mandra mea agatata de mine!! Dar probleme cu Tina, nu stiu ce sa zic.... vrei sa ramana corigenta??? Asa ca mai bine bagi tu un parc cu copiii, ca si asa e frumos afara si eu ma ocup de casa!! Crezi ca mai gasesti ceva cand vi?? Ia zi, mai vrei????

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

andy.p si mie mi-ar fi placut sa stam mai aproape.... dar na, ce sa-i faci! Am in schim o cumnata pe acolo pe la voi, cu 2 copii de 4 si 6 ani! Ce zici, te coafeaza?

Offf, chiar mi se face dor de plimbari, de plecat prin tara pe la prieteni, rude.... MUAH!!!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Laura, ne facem planul de vacanta la vara prin Apuseni.Poate ne vedem


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Neata,
eu se pare ca mi-am gasit ajutor la curatenieLuca a luat un servetel umed din pachet si a inceput sa stearga cu el pe jos,si sterge de zor toata sufrageriagata m-am scos
Ah si e absolut indragostit de un polonic,umbla cu el in mana toata ziua,de cand se trezeste si pana adoarme....mai lipseste sa-l luam cu noi in parc


Nausica eu am mess-ul deschis mereu,chiar daca nu sunt langa daca vrei sa-mi spui ceva ,gasesc eu mai tarziu mesajul si iti raspund.Am incercat si eu faza cu scaunul dar a ajuns sa stea ascuns in dulap pt ca se cocota pe el,era prea periculos.

Abe distractie placuta in vacanta.Nu stiu ce sa zic de respiratie dar mai studiaza si daca se repeta fugi la dr.,sper sa nu fie nimic.


Angelinna ce eleganta e Crinuta,o adevarata domnisoara.


Andy galro cum merge noul job?Andrei s-a acomodat la parintii tai nu?nu ati avut probleme?



Fug ca Luca a terminat de sters pe jos acu e calare pe canapea


de Luca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Hello!
Fetelor, am nevoie disperata de un sling - nu mai pot sa-l car pe Dragos in brate ca mi-a facut o elongatie de plex brahial si aproape ca nu mai pot sa-mi misc deloc bratul stang.
Puteti sa ma jutati sa dau rapid de Diana?

Scuze, sunt pe fuga...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

babymom gasesti toate info pe blog-ul ei

http://poarta-ma.blogspot.com/



Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Abe multumesc, daca ea papa asa atunci las-o asa

Laura multumim de aprecieri

Musette multumim si ici ajutorului si tie


revin si eu cu o intrebare poate stiti...am si eu nevoie de un dr pt mama, care sa ofere consultaii eventual operatie pt hemoroizi, multumesc mult

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

angu nerantula fusese la un dr pt pb de genul asta.Ia baga-i o intrebare.Sanatate multa mamei.

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Niko mersi mult

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Babymom, uite aici:
Pentru urgente puteti suna la numarul de telefon 0723 28 34 89 - Diana Mateescu.

LE:informatia e publica, asa ca nu cred ca se va supara nimeni ca am pus-o si aici.

Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput