Puiuti de Randunici 2008!! (350)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Elara, ai niste copii superbi, mai ales domnisoara!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am scos pozele.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

maiasi al tau sot e marinar?..
am vazut Craciuneii elarei, scumpi mai sunt, felicitari pt frumoasele costume create de mami!
nicoleta misto geaca Mateiului, si arata super tortul si checurile

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

daca vreti sa vedeti fete ciudate, ceva poze de aseara, Paaatryyy peopleeee

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Elara ce puisori frumosi manca-i-ar mama pe ei
Nicoleta e frumoasa gecuta Mateiutului cu ochi superbi.Mama ce coada de fete va fi la usa ta
luny-daaa sotiorul meu e marinarsi anul asta am fost singuri de sarbatori dar anul viitor va fi acasa si va fi bine si de noi.
Maaaiii da frumoase sunteti!Suuperr ce v-ati distrat si tu o sexoasa cu trabuc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Nicoleta mi-ai facut o poftaaa de zmeuraaaa...O sa-mi fac si eu unul...asa...In camara mea cu bunatati pentru iarna in afara de dulceturi si gemuri sunt nelipsitele compoturi de piersici si cirese.Andreea adora ciresele si atunci cand era bolnavioara manca mult compot pana isi mai revenea din starea aceea de boal.Am reteta de pandispan la care adaug cirese din compot si iese foarte bun.Copiilor mei le place mult!E o idee dacava place pandispanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helou dragelor!
La multi ani cu sanatate!
La multi ani de Sf. Vasile celor ce sarbatoresc!

Maine e ziua puiului meu ..nu-mi vine sa cred...5 anisori minunati
Si ca niciodata, nu am mai pregatit nici un tortulet special pt. el...nu am avut cand...

Noi ne-am distrat super de tot acasa, cu copilasii, la 12 noaptea plangeam cu ei in brate si ne pupam sub vasc , a fost tare emotionant pt. mine
Stefu s-a culcat la 1 jumate, era zombilica, dar inca rezista eroic...i-am dat bibele si a adormit instant.
Vlad, Alexia si prietena lor Ariana s-au culcat la 3 jumate, toti 3, la mine in camera
Dimineata la 5 au plecat parintii lor si ne-am culcat si noi...la 9 jumate ne-au dat trezirea!
Si uite cum eram eu cu 4 copilasi pe cap! Asa am inceput anul
Spala-i, imbraca-i, da-le sa pape...strange vase, spaal altele...balamuc total
La pranz au venit parintii sa-i ia si ne-am culcat si noi 4 ore si ne-am mai revenit.
Poate am timp sa descarc si pozele...daca nu, maine...

Am vazut pozele Elarei, superbi copilasii!

Bitzulina, ce chestie sa va prinda anul nou in metrou

Luny, ce distractie pe voi, suuuper Foarte frumoasa ai fost , sexolina rau

Ma duc la baieti, i-a scos Cata din cada, ce bine e cand e acasa ca le face el baita, ii imbraca

Pupici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

La multi ani 2010!Un An Nou plin de impliniri si multa sanatate va doresc!

Noi am petrecut Rev la un restaurant in oras, a fost frumos si pot spune ca am inceput cu dreptul.La tombola organizata de ei , am castigat 2 premii. E drept , am cumparat 10 bilete, dar s-au vandut cam 300, deci am fost destul de norocoasa .

Am vazut pozici cu puii Elarei si de la petrecerea lui Luny- se vede ca v-ati distrat super !!!

Mi-am culcat fetele si ma duc si eu sa dorm ca inca nu mi-am revenit.
Va pup!
Nb

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani si 2010 sa fie un an bun pentru toata lumea
Am vazut si eu comorile Elarei si capodoperele de costume , frumosii Nicoletei si super dulciurile de casa (eu ti-am zis ca esti tocilara ) si am vazut si poze de la super revelionul din Spice , ce ma bucur ca a fost frumos si v-ati distrat bine
Am citit si de norocul lui Nicol si de revelionul lui Bubu (la anul venim si noi cu Dudu si ti-l las sa doarma acolo ) si nici nu mai stiu ce-am citit dar am citit si va doresc tot binele din lume!
Noi am sarbatorit langa club Bamboo si am vazut de pe terasa minunatul foc de artificii organizat cu bani multi , am mancat sushi si creveti, am baut redbull ca sa nu adorm,am mai stat nitel la povesti apoi am venit inapoi pe la 3 si ceva pe o ceata incredibila avand la bord un wisky si o sampanie si copilul meu a dormit pana la 10,30 azi dimineata , multumesc lui Dumnezeu pentru asa copil minunat
Azi circ, la 12,30 s-a oprit curentul si au reparat defectiunea numai la 14,30 Doua ore in bezna exact cand era concertul de an nou de la Viena Pe Teo abia am adus-o acasa dupa 10 telefoane, pe ta'su cum il lasam nitel singur cum adormea , nimeni n-a mancat nimic si sigur voi arunca o tona de mancare si tot asa....dar ma rog , a trecut si asta si abia astept sa vina primavara


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:


LA MULTI ANI CU SANATATE,
ANUL SA NE DEA DE TOATE!!!!


LA MULTI ANI CU SANATATE SI CELOR SARBATORITI AZI!
Noi l-am sarbatorit mai devreme pe finutul-nepotzel Stef Vasile,nascut pe 1 ianuarie 2009.A fost nebunie maare,i-am facut tortul acesta incantator: http://www.bucataras.ro/retete/200/la_multi_ani_iepuras_de_un_anisor.html. Bubu
Aseara am petrecut intrarea in noul an in piata Constitutiei admirand un impresionant joc de lasere,ceva sublim cum rar poti vedea...Apoi,la bauta si papa la noi acasa cu finii pana dimineata.A fost f fain.

mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput