*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (96)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

la multi ani! multa fericire si sanatate in acest an va doresc!


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Z_IULIA spune:

LA MULTI ANI!!!
SANATATE, FERICIRE, BUCURII, NOROC SI TOT CE VA PROPUNETI SI LA TOT CE VISATI SA VI SE IMPLINEASCA!!!!!!


OTILIA FELICITARII !
La multi ani pentru ziua ta si ma bucur nespus sa aud asa o veste.Iti doresc sarcina usoara si nastere la termen.Multa sanatate si printeselor frumoase!!! (Poate vine un flacau ???)

pentru toate DOAMNELE acestui forum si va multumesc din suflet ca existati!

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/96857/ va rog sa ma votati! Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

dragele mele
iatane intrati intr-un nou an pe care il doresc tuturor plin de reusite pe toate planurile, sa avem parte de sanatate si sa ne bucuram de minunile noastre cat mai bine.
otilia in primul rand LA MULTI ANI! , iar apoi iti urez din suflet FELICITARI! sa iti dea Dumnezeu puterea sa faci fata cu brio la acest adevarat test al vietii, sa fiti sanatosi cu totii si sa va vedeti cu bine la termen, sincer acuma felicitari esti mai mult decat un exemplu pentru multe dintre noi. bravo mami de 3 ori
ginye cu intarziere ii transmit lui Stefan un calduros LA MULTI ANI! sa iidea Dumnezeu sanatate, iar tie tot ce e mai bun in lume intrucat esti o mamica cu adevarat devotata.
amalia iti doresc spor la invatat asemeni tie si eu ma voi ocupa mai mult de acest aspect al carierei in acest an si sper sa reusim ceeace ne-am propus....
noi suntem bine am petrecut noi trei acasa este bine si armonios momentan totul....dimitrie e un dulce imi aduce olita ori de cate ori face kk, imi aduce bibe daca ii este fomita, imi da caciulita cand vrea sa fca nani, imi aduce sosetele din sertar daca ma vede ca am picioarele goale se spala singurel si se sterge pe manute la baie cu supravegherea mea, pune telefonul la ureche si face alo, da si apoi pe limba lui...,e cuminte in ceea ce priveste pomul de craciun i-am explicat cae ars mare la beculete, imi aduce hainele sa mergem afara cand doreste sa mearga si tot asa i se pare ca e mai mult decat exceptional e mai mult decat mi-as fi dorit. sper sa reusesc sa realizez cele propuse in acest an pt ca imi doresc sa pot sa ii ofer macar o parte de fericire. si tati a fost un cuminte a renuntat la tigari de o saptamana sa speram ca va reusi pana la caoat....atasez pozici in webshots...dau link ulterior merg sa le incarc
va pupam fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

poze aici
http://family.webshots.com/album/575457570YuASiB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Z_IULIA spune:

Eli frumos flacau! Si m-ai impresionat cu cat de intelegator e!!!
Noroc cu tine am mai intrat sa vad si eu cozonaceii. FRUMOSIIIIII
Asa ca tr sa ma laud si eu cu printesa mea, nu ???
http://good-times.webshots.com/photo/2968333920104281140QndgiX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Revin si eu in an nou, cu `cuvinte potrivite`.

Ce sa va doresc pentru 2010, decat ce-mi doresc si mie: adevarat grait-ai Amalia - mai mult calm; mai multa iubire, sa fiu Mama pt z, Sotie pt el, Fiica pt ei, Prietena si nu in ultimul rand, Femeie. Sau un amalgam reusit din toate, pentru fiecare!

Eli, ce precoce e Balacila. Si soatza s-a lasat de fumat, de azi. Deja glumeste, `Iti dai seama, iubire, n-am fumat deloc in tot anul 2010!` Insa se tine ca sunt mai multe la mijloc...

Oti, vin si eu in urma gastii, sa te felicit si sa pup burtica.

Si mie-mi sta capul la bb2, desi financiar suntem varza cu V mare. Insa un copil nu poate aduce decat noroc si binecuvantare. Restul le facem, iubindu-i si bucurandu-ne vazandu-i.

Laura, cum trecu marele chef acasa la voi? Am vazut la stiri ca un parau pe la voi a facut ravagii, aseara, si ma gandeam la voi.
Nu, n-am baut nimic , de folosesc atatia de `voi`... pur si simplu mi-am pierdut indemanarea.

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
www.sling.ro/" target="_blank"> Poarta-ma, mami!


===================
"Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Neatza!
Noi am petrecut frumos...la cumpana dintre ani mi-am dorit sa vina cat mai repede bebe. Rezultat: cd am ajuns acasa mi-a venit ciclul Si eu eram pregatita cu 3 (TREI) teste de sarcina, ca mi-a fost cam rau. Asta e....incercam luna asta.
Anca, ma bucur enorm ca ai revenit

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria

POZE CU PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Un An Nou binecuvantat sa aveti, sa va vegheze ingerii si tot ce-i bun sa va lumineze viata! La multi ani tuturoro mamicilor si cozonaceilor!

OTI, m-ai lasat fara grai, draga mea! Esti intr-adevar un exemplu, iar bb 3 va fi la fel de fermecator ca Ana si Elisa!



manu
mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008
http://family.webshots.com/album/570097332OcrkWq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

LA multi ani!

Eli sunteti o familie foarte frumoasa!Frumoase poze!

Bebecris sanatate micutului! Si eu imi doresc f mult inca un copil acum, dar sotul nu vrea. Situatia materiala nu prea ne permite. Cel mai mult ne da inapoi faptul ca stam cu chirie, ca nu avem un loc al nostru. Asa ca te inteleg perfect.

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Corina poate luna viitoare o sa fie cu noroc!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut

Mergi la inceput