Burtici cu iepurasi de Mar-Apr 2010 (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

ce vesti bune ! abia astept sa le vad pe diana si andra aici!

ioana distractie placuta si la multi ani

roxana 27 silvana aroa si ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Oana ce vesti bune de la fete. Mulmumim pt vesti.

Iar m-a trezit mama cu telefonul. Azi a reusit de 2 ori, cate 10 min am dormit si eu. 9 din 10 tel dunt cand dorm eu. Nu stiu cum reuseste

AM calcat o serie de hainute. Mai am o gramda de calcat dar nu mai am chef.
http://picasaweb.google.ro/deni757/HainutePrimite#5420706828962486258

Ma duc sa aleg o poze pt montaj desi nu-mi place nici una..

Denisa, 26 + cu bebe roz Maya - Sophie
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

foarte frumoase si utile hainutele , denisa
imi plac bluzitele alea albe si compleul ala din primele, pantaloni cu bluzita mov :)

delia13 imi place cum ai parul , cum e tuns

selina esti asa cum te.am imaginat, tare draguta si victor frumos foc

roxana 27 silvana aroa si ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Oana, ia tu ce poza vrei pt montaj.Nu am mai facut nicio poza noua asa ca....ia din alea vechi.
Idee de aperitiv (eu am facut desi sunt cu somon fume si cica e interzis dar asta din supermarket e super verificat si antibioticat)

Se taie rondele de castraveti nu foarte groase.Se face o crema de branza,smantana, unt si marar(se freaca toate ..trebuie sa fie mai tare putin sa nu se lase).Se aseaza feliile de castravete pe platou, cu o spritziera se pune crema de branza .Somonul se taie fashiutze si se infasoara pur si simplu guguloiul(motzul) de branza facut pe castravete.Se pune o frunza de marar sau un pic de ardei rosu si este bestial,parol!Si arata si bine.
Eu pt revelion o sa fac astea, gratar de pui, ciuperci la cuptor,muslitos ,ciorba de vacuta.Ma bucur ca v-a placut tiramisul meu .Eu desert am zis ca fac plinul cu fructe si prajituri asortate de la Silvian (fetele de aici stiu cofetaria).Oricum din mancarea de la Craciun am hranit si eu ca Honey toate animalutele de la bloc.Munca si bani aruncati pe geam.
Pupici la toata lumea!

P.S.Eu azi mi-am facut timpii de sangerare si de coagulare si mi-au iesit asa: TS:1,5 minute si TC:5 minute.Stiti mai multe?Maine astept si restul rezultatelor.

+30 cuGeorge-Theodor


AMR 9 saptamani !!!
Doamne ajuta!

Eu si bebe il iubim pe tati !

http://www.flickr.com/photos/9821718@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Hai ca mi-am amintit ceva haios. Cand pregateam poza pentru montaj, sotul meu a vazut si m-a intrebat de ce nu pun o poza cu amandoi, ca vrea si el sa apara in montaj . "Ce, taticii nu au voie in montaj?"

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Child mi-am adus aminte...Tie ti-a dat dr calciu ?Mie mi-a zis dr ca suplimentele de calciu dau contractii mai ales in perioada asta a sarcinii.Poate vitamina C la fier.Nu vreau sa bag mortul in casa dar eu asa stiam si mi-a confirmat dr.Oricum la varsta asta gestationala oasele sunt formate .Zic si eu!

+30 cuGeorge-Theodor


AMR 9 saptamani !!!
Doamne ajuta!

Eu si bebe il iubim pe tati !

http://www.flickr.com/photos/9821718@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bordeancavio spune:

denisa, la cate haine ai poti sa deschizi un magazin!!! sa le poarte sanatoasa bebeluna, sunt foarte dragute si vesele!


vio asteptand pe bebe 23+ Tudor Cristian

poze
http://picasaweb.google.com/vasileviorica/Hainute#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bordeancavio spune:

ellanik, suna bine aperitivul tau! eu am facut o salata de pui cu telina si maioneza, o salata cu peste, ou, branza si salata de boeuf in colaborarae cu mama. mai face ea friptura de curcan si avem cozonac cumparat. de revelion suntem in vizita la nasi, iar astea la papam noi acasa pe 1. parca nici nu mai pot sa mananc atatea mancaruri, azi am avut si ceva greata pe la pranz, plus o durere de cap care a inceput sa ma sacaie zilnic. tot ziceam ca e de la raceala, dar parca nu mai trece. azi am luat in final un paracetamol si a trecut ca prin minune. ce bine e acum fara ea!!!

pt fetele care nu mai intra maine, va urez un an nou fericit, plin de impliniri si realizari, sarcina cat mai usoara si nastere la termen. eu cred ca mai intru si maine macar sa va salut, pupiceiiiii

vio asteptand pe bebe 23+ Tudor Cristian

poze
http://picasaweb.google.com/vasileviorica/Hainute#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Burtici, voi mai prindeti Romantica??? Ca vad ca de cateva zile au umblat astia de la RDS la programele TV si eu nu il mai prind, si diseara e Palomino si vroiam sa il revad. Am chef de un film romantic

www.brizamarii.sunphoto.ro/bebe/" target="_blank">poze

24+ Eric Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

ella calciu efervescent mi-a dat din saptamana 32. Nu ma sperii eu asa usor, o sa mai citesc si eu despre asta, dar eu chiar am incredere in doctorita, ca si ea deabia ce a nascut in iulie la 42 ani si a urmat acelasi tratament. Hai ca o sa ma mai informez

30+

Mergi la inceput