Mamici de pufuleti Ian-Feb Hai Roco!!!!! 2010 (89)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

A, si le zicea aceeasi tipa sotilor de la curs ca, indiferent cat de tare tipa nevasta la ei sa iasa afara din sala si sa le lase in pace, sa nu o faca in nici un caz, pentru ca vor avea timp de 20 de ani de atunci incolo acelasi repros la fiecare cearta, anume: "m-ai parasit in mijlocul travaliului!"
Si faza cea mai draguta este ca la ei (in America banuiesc), imediat dupa nastere le iau amprentele de piciorute bebelusilor pentru cartea bebelusului

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...


In ce an a aparut cartea? Ca eu l-am facut cu ou si cu otet pe sotul meu in timpul travaliului si el saracu' nu s-a dat dus de langa mine sub nici o forma....O fi citit cartea inainte...

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 35+ Sebastian Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

Acum ca sa fie treaba, treaba am o stare de greatza de nus e poate, ma doare capu si mai sunt si ametita.

35+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt
www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/" target="_blank"> Poze
Blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Da, si eu cred la fel ca Ratzusca ca cea mai buna combinatie ar fi intre Plateea si Cris.dogarel la editarea mesajului pt predarea shtafetei.
ma simt ca in liceu cand trebuia sa compunem discursuri pt profesori la cursul festiv

pt cele mai simpatice odiseene (adica voi toate!!)
(..ce numai ayanna sa vb alambicat? )

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album


Cum adica alambicat dom'le?!? Am reusit sa ma balbai si pe aici pe site? Credeam ca numai cu barbat-meu am fenomene de astea.

37+ cu strumfita Daria-Ioana

pozicile_ mele


ziceai ceva de abracadabra nu stiu cum...

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

Si faza cea mai draguta este ca la ei (in America banuiesc), imediat dupa nastere le iau amprentele de piciorute bebelusilor pentru cartea bebelusului

Ratusca 35+



am vazut si la noi pe net in magazinele pt bebei mulaje pt manute si picioruse. cred ca daca rogi asistentele (mai ales ca sigur le cotizezi) iti iau si amprentele.

burtici, va multumesc mult pentru incurajari. promit sa nu ma ami gandesc ca e bb in urma. poate doar sa ma gandesc ca fiind mic iese mai usor

38+ Rares Mihai
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

AMR 1+!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Nu merge! Cah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

A, si le zicea aceeasi tipa sotilor de la curs ca, indiferent cat de tare tipa nevasta la ei sa iasa afara din sala si sa le lase in pace, sa nu o faca in nici un caz, pentru ca vor avea timp de 20 de ani de atunci incolo acelasi repros la fiecare cearta, anume: "m-ai parasit in mijlocul travaliului!"
Si faza cea mai draguta este ca la ei (in America banuiesc), imediat dupa nastere le iau amprentele de piciorute bebelusilor pentru cartea bebelusului

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...


In ce an a aparut cartea? Ca eu l-am facut cu ou si cu otet pe sotul meu in timpul travaliului si el saracu' nu s-a dat dus de langa mine sub nici o forma....O fi citit cartea inainte...

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 35+ Sebastian Petru


Nu e carte, e un film de prin anii 80-90 dupa coafuri Ne-a dat cineva linkul acum mai mult timp, nu mai stiu cine

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Da, si eu cred la fel ca Ratzusca ca cea mai buna combinatie ar fi intre Plateea si Cris.dogarel la editarea mesajului pt predarea shtafetei.
ma simt ca in liceu cand trebuia sa compunem discursuri pt profesori la cursul festiv

pt cele mai simpatice odiseene (adica voi toate!!)
(..ce numai ayanna sa vb alambicat? )

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album


Cum adica alambicat dom'le?!? Am reusit sa ma balbai si pe aici pe site? Credeam ca numai cu barbat-meu am fenomene de astea.

37+ cu strumfita Daria-Ioana

pozicile_ mele


ziceai ceva de abracadabra nu stiu cum...

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album


Vai, ma speriasem!!! Credeam c-am dat-o-n bara rau de tot si mi-a murit si ultimul neuron pe care-l mai aveam functional... nush de unde mi-a iesit cuvantul ala, eram in febra scrisului......sorry, sorry de scapare. Na, fiecare cu piticii lui pe creier...

37+ cu strumfita Daria-Ioana

pozicile_ mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

am si eu filmul asta, l-am descarcat de pe net, dar n-am avut rabdare sa-l vad tot...americani nebuni!

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz
promit sa nu ma ami gandesc ca e bb in urma. poate doar sa ma gandesc ca fiind mic iese mai usor

38+ Rares Mihai
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

AMR 1+!!!!


Asa mai merge. Sa stii ca si el te simte daca iti faci griji.

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 35+ Sebastian Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucia2000

Acum ca sa fie treaba, treaba am o stare de greatza de nus e poate, ma doare capu si mai sunt si ametita.

35+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt
www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/" target="_blank"> Poze
Blogul meu


Ce-i cu tine Lucia...nu ne speria...

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput