La multi ani! Fulguleti de nov-dec 2006 (226)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani, Tudor!

Am intrat si eu sa va urez sa aveti un an mai bun decat cel ce se incheie. La multi ani! Sa ne auzim cu bine la anul....

Teutz, ma bucur pentru voi. Sarcina usoara si poate mai intri. Noi te mai asteptam.

Donia, si asa am o dispozitie melancolica, postarea ta... mi-a uns sufletul. Ce frumos stii tu sa scrii... Dupa cum spunea si Lavinia, meriti din plin Oscar-ul nostru....

Lavinia, in sfarsit am reusit sa va admir si eu pozele, dupa ce v-au laudat fetele. Sunteti niste frumosi... Eu m-am indragostit de ochisorii lui.

dianav, multa dreptate ai... Multa sanatate.

acs, multumim. Mereu e cu mine la bucatarie... si tati e deja gelos... Sa o fi vazut azi cum se lipise toata de la carnea de la racituri....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


..na ca scrisei asa fain, din suflet.. ca m-oi molipsit de la Donia [omulet dand big, big hug].. si lui Acs ca acu sper c-o sa profitam si noi de cadoul Mosului, si s-o felicit pe Teutz (Oh, ce veste minunata!), si sa-i dau unele veste surprinzator de bune (si pt mine!) lui Dianav, apoi s-o imbratisez pe Lavinia&Mihaita, sa-i povestesc lui Chinico ce oras de revazut este Berlinul, apoi un de Sf Stefan lui Stefy si so on..

da facu nenica aista figuri si acu tre sa rescriu in graba..




Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:




La multi ani Tudor!

Felicitari Shoshika.









Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


deocamdata atat.. ne mai auzim anul acesta





Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

felicitari aelita si teutz! sa aveti parte de sarcini usoare!
si special pt aelita si [omulet care isi scoate palaria] pentru curajul de al face si pe bb3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

eu imi doresc ca anul viitor sa fie cam ca si cel care tocmai se inchieie, si sa fim sanatosi.
2009 a fost un an, cu bune si cu rele, dar cele bune le-au depasit cu mult pe cele rele.
in 2009 am nascut-o pe ioana, am botezat-o, i-au mers sotului afacerile nesperat de bine, ne-am mai luat o masina (ca sotului i-a trebuit jucarie noua).
partile rele au fost mai mult finaluri ale unor agonii din anii precedenti: divortul surorii mele si decesul tatalui meu, dupa 10 ani de suferinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


..si fiindca am avut parte si de bucuria unui viscol sanatos... 2 zile de ninsoare .. si mai asteptam si alti fulgi, poate chiar in ultima zi de decembre..







Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Dragelor iubitelor minunate ce sunteti, era cāt pe ce sa nu mai apuc sa va scriu azi, dar m-a stārnit mesajul de Oscar al Doniei :))
Sunt un om fericit ca am un loc aici, intre voi. Sunt un om privilegiat ca am gasit la voi sprijinul necesar atunci cand īmi era greu, sunt un om īmplinit ca ati putut, de atātea ori, sa va bucurati de bucuriile mele ca si cum ar fi fost si reusitele voastre... Ma bucur enorm ca va am, va datorez atatea ridicari dupa atāt de multe caderi... Īmi doresc sa fiti sanatoase, voi si cei dragi voua, sa ramaneti bune si calde, generoase si frumoase asa cum va stiu...

La multi ani, minunatelor, cu multa multa sanatate!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Un An Nou super sa ne intre pe usa !!

teutz
,vom fi colege de odisee

Iulia,am incurcat mesajele

multumesc pt urari,fetelor!

sa nu va stresati,sa intrati in Noul An,calme,bine dispuse,NU obosite de pregatiri,frumoase,cu bani in buzunar neaparatt,cu ceva rosu pe voi(chilotii) ca aduce noroc ;sa nu uitati sa puneti dorinta la miez de noapte!

Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .


Sofķa (2ian2007)
Andrés (22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

An nou fericit sa aveti, plin de bucurii si sanatate. Sa ne auzim cu bine in 2010!!

Dbunny si Daniel
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput