FIV la Cluj 31

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Mirela70 sigur iti calc pe urme mai ales cu arsenalul pe care mi l-ai dat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utica spune:

Buna fetelor!
Sa ma prezint: am 33 de ani, diagnostic: endometrioza stadiul 3D, infertilitate secundara.
Zilele astea am tot cautat informatii despre Programul national de Fertilizare in Vitro. Inca nu am inteles care sunt clinicile avizate / agreate de ministerul sanatatii, ce trebuie sa contina dosarul, etc..Va rog daca vreuna dintre voi stie ceva despre subiectul asta..as aprecia daca le-ai posta pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Bine v-am regasit, dragele mele ... Sper ca ati pertecut bine de sarbatori
Eu am stabilit in sfarsit tratamentul ... In Z21 (16 ianuarie) incep cu Diphereline si Prednison ... apoi stimularea o sa fie cu Menopur ... Doamne ajuta Medut, mergem impreuna la odisee....k?
utica, o sa ma interesez si eu de FIV-ul gratuit ... desi, sincer, nu prea cred in el ... Dar ... om trai si om vedea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Fete dragi ... sa inteleg ca inca sunteti in concediu? Pe unde va chefuiti oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Salutari din Austria, aici e de vis, partiile de schi sunt minunate.
Am gasit un net si am intrat rpd sa va scriu.
Cris tin pumnii si pt tine, sigur mergem la Odisee


Va pup pe toate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

cu intarziere zic si eu LA MULTI ANI fetelor mele dragi!
imi cer scuze ca nu am mai scris..insa dupa nu stiu cat timp,azi am o zi libera!in rest am lucrat non stop!despre mine prea multe nu pot sa spun-ptr ca nu am mai facut nimic..dor munca continuu..asa ca..sa vedem cand incep si eu fivul..dar cred ca prin martie aprilie..o-m vedea ce va fi..
dar tin pumnii si urez mult noroc fetelor ce sunt sau vor fi pe baricade si sper sa fie un an plin de impliniri ptr toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Hey ... minunatelor ... oare unde ati disparut toate? Sa nu care cumva sa ma lasati singura pe aici...ca va bat

Eu am inceput de ieri inhibarea ... sper sa mearga toate bine pana la capat ...

Pupici... Nu ma lasati prea mult singura pe aici ... ca ma apuc de baut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Cris sa fie intr-un ceas bun si sa iti priasca inhibarea si apoi stimularea, sa produci ovocite bune si luna viitoare sa fii graviduta cu gemeni . Stai tu linistita acolo si injecteaza-te ca noi suntem cu ochii pe tine si te asteptam cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilicica spune:

Cris sa fie cu noroc.... sa fii deschizatoare de drum sa se lase cu reusita.
Suntem aici cu tine si te sustinem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jovana spune:

LA MULTI ANI ;Buna fetelor sa dea DD sa fie plin de gravidute , BRUNI MARA URATICA Astept bebelusi hai grabitiva caci vrea Cati gagica sa se plimbe CATALIN IONUT

Mergi la inceput