Copilasi din 2002 *68* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Stefan s-a uitat la E.T. A trait intens fiecare clipa uitandu-se la E.T. Uneori ma "termina" sa vad cat de patimas este... Ai vostri tot asa? Traiesc totul atat de intens? Mie nu mi se pare cateodata ca este bine pentru el, desi uneori este, alteori nu... Parca as vrea sa fie mai barbatoi, sa nu se mai impresioneze atat! Desi "per total" ma bucur ca are un suflet atat de bun! Daca am trai intr-o lume mai buna, nu mi-as mai face atatea ganduri! "Problema" nu este la el... ci la unii dintre ceilalti...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Cristinelor!!!!

Si noi am sarbatorit 2 zile......am mancat...am baut...
http://community.webshots.com/album/575938266etJHTZ
am pus si ceva poze...
Maine e zi de odihna...luni avem iar musafiri la masa
David e foarte fericit de ce i-a adus mosul...abia l-am pus in pat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Katty, Andrei a primit patine?? Si David patineaza......
L-ati dus la gheata? Sau vrea sa invete??

Nicoleta, ai pus poze sau mi s-a parut mie? Ca nu mai gasesc linkul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana

Nicoleta, ai pus poze sau mi s-a parut mie? Ca nu mai gasesc linkul...


nu mai este link-ul



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Multumim, fete dragi!!

La multi ani tuturor cu numele de Cristian si Cristina!!

Sanzi-mi-a placut Mosu' din Romania!!
Da' si cel de acasa...cam prea tanar mosu' asta...hmmm...

Lucia, Sanzi-sa stiti ca si noi, aproape, l-am asteptat pe mosu' in pantaloni scurti, asemeni voua!!
E nefiresc de clad la noi, iar aseara tuna si fulgera ca si vara

O zi frumoasa sa avem!!



Sarbatori fericite!

C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://family.webshots.com/album/575949563vkbhXg?start=24 - poze de Craciun

http://family.webshots.com/photo/2996901350103379982NWZpQM -poze de azi



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Acum aud la stiri ca azi se sarbatoreste Sf.Stefan!

La multi ani, Stefan al Nicoletei!!

La multi ani, tuturor celor cu nume de Stefan, Stefania!!

Sarbatori fericite!

C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

La multi ani tuturor celor ce-si sarbatoresc astazi numele de Stefan sau Stefania!

La multi ani, Stefan, de Nicoleta! Sa fii sanatos si fericit, sa ai o copilarie plina de bucurii si o viata plina de impliniri!!!
Nicoleta, sa-ti traiasca sarbatoritul mic si drag! Ti-am admirat pozele, frumoasa Viena (nici nu ma asteptam altfel, si noaptea si ziua), si voi! Am admirat cat de linistit era parcul in care v-ati plimbat!
Sa stii ca si Andrei traieste intens filmele, a plans si la Singur acasa 1 si 2, la scenele reintalnirii copilului cu mama, eu cred ca e normal, nu i-am zis nimic de genul ca e barbat si sa se abtina...

Sinzi, ce poze simpatice ai pus si tu, ce mos bogat, imi place cum v-ati distrat!!! Si ce masa, uau! Sa vedem cu patinele, Andrei si le-a dorit mult, acum asteptam sa se opreasca ploaia sa mergem la patinoar, aici langa noi pe Floreasca! Sa vedem cum s-o descurca, sper ca bine!

Cristina22, ploua la noi acum!!! Nu-mi place!

Pupici tuturor!



_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, multumim de urare!

Sa stii ca nici eu nu ii spun ca e barbat si ca trebuie sa se abtina, in niciun caz! Doar ca ma gandesc si eu ca daca va avea asa un suflet bun va suferi...

LA MULTI ANI tuturor Stefanilor si Stefaniilor din viata voastra!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nicoleta, frumoase poze!!! Nu e zapada la voi inca? La multi ani Stefan!!!

Cristina22, deci si la voi e cald?? Inca putin si putem face baie si in piscina (daca ar fi incalzita). David inca merge la inot la piscina care este in aer liber, si inoata...(dar e incalzita)


Katty, multam de aprecieri...haha...ala era doar aperitivul oricum...M-am inspirat si eu din pozele tale si mi-au dat avant!!! Ce mare e Andrei...si seamana asa mult cu tati...Dar nu am vazut-o pe Ana in poze!!!

David nu prea se uita la tv...nici la filme...ii plac doar cateva...acum Polar Express, ii place colectia de filme dupa Jules Verne...si cam atat
Acum se joaca cu Radu non stop cu air-hockey!!! Plange cand pierde haha...

Ah...ne bate gandul de ceva timp, ca la vara, sa il lasam pe David in Romania, singur cu bunicile pt 2 luni in vacanta...
Inca nu sunt sigura ca pot...dar nu prea am de ales...la vara voi fi in spital zi lumina, si summer-camp-urile nu incep de la 6.30 am cand eu va trebui sa plec spre spital...si nici nu i-as strica vacanta sa il trezesc asa devreme...uf...
Grea decizie...



Mergi la inceput