Fulgusori 2009 (186) - Bravo ELENIC si STRUMFY!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna,iubitele mele! Nici nu va imaginati c dor imi este de voi!!!!

Am reusit sa citesc cap trecut....ce relaxare!!!

Noi am avut botezul pe 19,avem printesica crestina! A tremurat,la propriu in biserica, a participat la ptrecere de la 8 la 10 pm,a `dansat`,facut pozici cu invitatii,dupa care a mers in camera,la somnic.
Acum tocmai s-a trezit....mai continui relatarile cand voi mai ava timp....pupici!

Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

m-am trezit...plina de inspiratie...mi-am mai adus aminte un cantec pe cae sa i-l cant lu' fi-miu......"taranu' e pe camp.."...numai ca la "butoi" m-am blocat....nu stiu mai departe ....acu' cateva zile mi-am amintit "saniuta fuge".......deci, lavi....baga somn ca uite ce rezultate se pot intrevedea

laura, cuscrel....tineti in frau bubitele alea de pe fata, mai ales daca fatuca e aspra...asa era si Raru' meu (mie imi facusese si la sprancenute), acum va ca incepe sa nu mai fie asa aspra, dar tot mai e putin rosiatica..

laura, simptomele alea cred ca sunt de la formele mai nasoale de DA.....noi, cu bubitele scapam mai usor.....daca pot sa spun asa....iar alea de sub barbita sigur sunt de la faptul ca nu se aeriseste pielicica bine...

trecem noi si peste astea...nu-i bai....si parca ma vad peste 1 an tot cu pompa la purtator..daca oi mai rezista, monis ...desi, cred ca daca DD o sa-mi dea laptic pana atunci....o s-o fac si p'asta, caci vaz ca se poa'

_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Orice copil te face sa vrei sa mai traiesti odata"
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

HAI ELENIC!!NASTERE USOARA!

Camy eu te inteleg perfect. Si eu sunt singura cu Ema toata ziua. Sotul vine tarziu. Ma juta la baie, mai sta un pic cu ea si cam atat. Deja sunt chiauna...si copilul are doar 10 zile

Monis , asa cum scria si Krelia...ce baie, manichiura etc Am casa cu fundul in sus, toate aruncate ....Dar am reusit sa fac dus....asa f rapid
Aaa vroiam sa te intreb daca stii cum se procedeaza cu banii aia care ii pot cere la angajator. Stiu ca se da un salariu mediu pe unitate. O fi prea tarziu sa-i cer?
Roxyaly iti doresc multa sanatate. Ai grija de tine si de Mateiutu mic.

Fug ca Ema isi tot rontaie mainile. Doar doarme de la 3.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

m-am trezit...plina de inspiratie...mi-am mai adus aminte un cantec pe cae sa i-l cant lu' fi-miu......"taranu' e pe camp.."...numai ca la "butoi" m-am blocat....nu stiu mai departe ....acu' cateva zile mi-am amintit "saniuta fuge".......deci, lavi....baga somn ca uite ce rezultate se pot intrevedea


[purple][font=Comic Sans MS]_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Orice copil te face sa vrei sa mai traiesti odata"
Muhammad Ali



krelitza mama...si eu ii cant lui fii`miu...."Un elefant se legana"...si "in padurea cu alune"...ii mai pun cutiuta muzicala...si tata`so il delecteaza mai nou cu Alifantis si Andries......si am observat ca daca ma invart cu el pe scaunul de la calculator adoarme...cred ca ameteste saracu`

Lavi, cea mai fericita mami de Rares Cristian Blaga

AVEM O LUNITA!!!!
Minunea Mea Rares Cristian
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Lumi ce fain ca ati avut deja botezul...si eu abia astept sa il crestinam pe micut...poate se mai linisteste! Asteptam poze!

Lavi, cea mai fericita mami de Rares Cristian Blaga

AVEM O LUNITA!!!!
Minunea Mea Rares Cristian
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Buna si de la noi!
Abia apuc sa va citesc, nu am timp aproape deloc, of, cand ne vom intra intr-un ritm?
Avem program haotic!
Plus musafiri...care considera ca daca "stai acasa 2 ani"... chiar stai!
Azi parca a fost mai linistita. Cred, sper ca i-au trecut colicii rai, se mai strange de burtica la un partz sau kk.
Vorbiti de brad si imi vine sa plang! Nu am luat si nu cred ca iau. O sa trantesc vesnicul albinos (adica e artificial si alb si mic) pe care il imbrac tot in beteala,sa nu ii vina rau sotului cand se uita la el , si pun globulete mici mici si vreo fundita. Asta daca o sa am chef, caci nu am deloc! ca si voi, greu cu spiritul Craciunului anul asta...

Tot ma bantuie o idee, sa plec cu copila 300 de km la ai mei. Toti zic sa stau cuminte, eu nu stiu inca.

a inceput chiotul
puuup mult fetele si copilasii

Mica mea minune: Natalia Oana
(16.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia
m-am trezit...plina de inspiratie...mi-am mai adus aminte un cantec pe cae sa i-l cant lu' fi-miu......"taranu' e pe camp.."...numai ca la "butoi" m-am blocat....nu stiu mai departe ....acu' cateva zile mi-am amintit "saniuta fuge".......deci, lavi....baga somn ca uite ce rezultate se pot intrevedea


special pentru tine www.trilulilu.ro/sozont/10c5484e630b74" target="_blank">Saniuta
si nu e vorba de vodca

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik

HAI ELENIC!!NASTERE USOARA!

Camy eu te inteleg perfect. Si eu sunt singura cu Ema toata ziua. Sotul vine tarziu. Ma juta la baie, mai sta un pic cu ea si cam atat. Deja sunt chiauna...si copilul are doar 10 zile

Monis , asa cum scria si Krelia...ce baie, manichiura etc Am casa cu fundul in sus, toate aruncate ....Dar am reusit sa fac dus....asa f rapid
Aaa vroiam sa te intreb daca stii cum se procedeaza cu banii aia care ii pot cere la angajator. Stiu ca se da un salariu mediu pe unitate. O fi prea tarziu sa-i cer?
Roxyaly iti doresc multa sanatate. Ai grija de tine si de Mateiutu mic.

Fug ca Ema isi tot rontaie mainile. Doar doarme de la 3.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009


Pai asa sunt si eu... tati vine seara si ziua benganesc cheauna pe aici. Dar trebuie sa recunosti ca nu am facut niciodata un efort asemanator si totusi sa fie asa plin de satisfactii...
Cu salariul ala nu e tarziu, fa cerere si trimite-o la serviciu. Exista si un termen (parca 6 luni, dar nu te baza pe asta ca poate gresesc eu - fiind si eu o mamica obosita ), dar mai bine trimiti din timp.



monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Fetele, avem fulgusor nou!!!!
Mesaj de la Elenic
Am nascut la 14:06, natural, fara epidurala.
Anna e sanatoasa, 3400g si 52 cm.
Eu sunt ok, m-a cusut ca m-am rupt...
Pup






Bun venit Anna!!!
Felicitari MAMI!!!




monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crlp spune:

felicitari ELENIC
BINE AI VENIT ANNA

38+ cu ingerasul Matei

poze

Mergi la inceput